0

@Mario96w za top3 indywidualnie najlepszego piłkarza na swiecie 120 mln to gorzej wydany hajs, niż za "gówniarza" w futbolu, który gówno osiągnął 170mln?

1

@Mario96w co? xD

0

@daniel32778 Brak wiedzy??? xD o czym ty gadasz. Po prostu nie podniecam się napastnikiem za strzelanie goli bo od tego jest. To tak jakbym się podniecał, że obrońca wybije piłke, a pomocnik ją poda. Każdy ma swoją rolę na boisku i rola napastnika jest przede wszystkim strzelanie goli, no chyba, że Twoja wiedza piłkarska jest inna i jego rola jest inna

0

@Yosemite Roki dziś w weszlo zajebiście powiedział by nie wyciągać wniosków z debiutu nowych trenerów. Nawałak przegrana z Słowacją, totalne dno w tym meczu, a cała "kadencja" zdecydowanie plus. Brzęczek remis z Włochami, kadencja........

0

@Comentateiro ja napisałem z czym się nie zgadzam i to opisałem, a ty napisałeś totalne scierwo bez zadnej argumentacji. Sorry, ale tu tylko jeden komentarz nadaje się na smietnik "kolego"

0

@Encore zgadza sie, dlatego napisałem że instykt strzelecki ma jak nie najlepszy na świecie to top3 zdecydowanie. Ale wymień jedno zagranie inne, które utkwiło Ci w pamięci i za co go pochwalić. Tylko bez żartów typu walczył i się starał bo to jest załosne- 95% piłkarzy tak robi i o kazdym tak mozna napisac

0

@Encore Lewy ma instykt strzelecki i nic więcej. Z Mullerem, Kimmich, Gnabry, Coman to i by ten Chuopo Moutinh miał 30goli w lidze. Wczoraj pokazał jaki jest najlepszy na świecie. Nikt nie oczekuje, że przejdzie 5 Węgrów i strzeli, to co miał na nodze to strzelił i chwała za to, od tego jest jak każdy napastnik. Ale 80min kopał się po czole, on nie umiał piłki przyjąc, tracił ich masakrycznie duzo. Dużo niecelnych podań lub do najbliższego

3

@lukaszmatusiewicz Real Betis i Sevilla, wiem, ze to samo miasto i teoretycznie nie można ich lubić jednocześnie, ale podoba mi się ta atmosfera na trybunach i sposób budowania druzyn

0

@DonMatteo901 Milik żyje na fejmie, który my zrobił Nawałka. Świderski czy Białek powini za niego grać

1

@lucca87 wybieranie między Albą i Gaya to jak wybieranie pomiędzy Kroos i Modrić xD oba wybory zajebiste (mowa oczywiście o Gayi z tego sezonu)

1

@lucca87 nie zyjmy poprzednim sezonem z Thiago. Gośc obecnie prezentuje KATASTROFĘ. Gaya tez w tym sezonie kozak więc tu nie widzę zbytnio zmiejszenia siły druzyny. Może po prostu Lucho widzi ile Busi, Alba czy pedri grają w klubie to dał im opdoczać xD ja bym się nie zdziwł

0

@lucca87 moze i Pedri jest młody, ale nie ma co go stawiac już teraz na równi z Koke, który ma niesamowite już doswiadczenie. a Canales spisuje się bardzo dobrze w La liga i zasłuzyl na szanse

0

@PatrykBarca ja to chyba wole bez pazura, gdzie kazdy moze się wypowiedziec niz Kowala, który kazdemy się wpierdziela w co drugie słowo i Pola, który nic tylko Lewy, Lewy, a no i jeszcze Lewy

9

o ile uwielbiam kanał sportowy za wiele programów o tyle te ich studia pomeczowe zazwyczaj to poziom całkowitej zenady. Może jakby zapraszali ogarnięych gości (np. Stano, Roki, Smokowski i Pol jako prowadzący) to by bylo spoko, ale Kowalczyk? no i te telefony od ludzi, którzy dzwonią a na meczu zerują flakony :D Foot truck po meczach ma genialne live. 100% merytoryki, każdy ma szansę się wypowiedzieć, mało przerwywania innym..aż chce się oglądac

1

@FC1899Barca szkoda, że przez 80min grał totalne dno. Moga sobie ludzie mówić, że przecież piłek nie dostawał, ale to co dostał to albo stracił albo odegrał bo bał się wziąc odpwoeidzialności

0

@elmayakos Recy i Modera nie liczę bo poziom był ich na poziom orlika. Oprócz nich był najgorszy. Nie trzeba rozsiewać kłamstw- wystarczy oglądać mecz

31

82min był najgorszy na boisku i strzelił a teraz w mediach będą do niego się masturbować i oceny 10/10

0

Jóźwiak do Barcelony

5

I ta "kur**" Krychowiaka do Recy, bo sobie model z Rosji źle przyjął gałe

0

Ależ nasi rywale mają łatwo ustawić taktykę na nas. Oddać piłkę nam i po problemie

0

@Dani13 no i 10.04 bawmy się i wirus odstąpuje

0

@Dani13 Semedo nigdy się dobrze nie zapowiadał xd

0

a czy skoro kościoły sa otwarte normalnie to cerkiew tez i meczety (o ile są, a jak nie to jakby były)?

0

@Anto89 na środku jak dla mnie Bieniuk jest przed Sole czy Lisinac, a Volvicha bym próbował wyżej wcisnąć, Nowakowski juz jak dla mnie trochę wypada z topu. Kubiak zdecydowanie top5 na przyjęciu. i Andersona bym chyba zamienił z Juantorena

2

@Peciak faktycznie Bruno się nawygrywał w cholere tych pucharów xD jeśli liczysz Busquetsa to warto jeszcez dodać Inieste, Pirlo czy np Mattheusa :D

0

@mr_robot Berella i Zieliński to bez wątpienia top3 pomocników w Serie A

0

@Widu własnie lepiej by się nie odbył w takich warunkach. La liga już wtedy cos wymyśli, że nagle Messi, Alba i ter Stegen sa pozytywni i w klasyku nie mogą zagrać.

0

@PRINSU jak najbardziej na tak, bo wiadomo, ze na Haalanda czy Lukaku hajsu nie ma. Obok Busquetsa sprzyda się jeszcze jeden doświadczony pomocnik, bo ja juz licze na to, ze zostajemy z 3 z tyłu i jedenym z nich jest De Jong

0

@Xxxbarca4ever wiadomo, że ja tez stawiam na cięzki mecz i pewnie pięciosetowy pojedynek. Ale gdy będa naciskać na Lucarelliego w zagrywce i go złamią (a na to duze szanse patrzac na zagrywki naszych) to jestem spokojny

0

@MaziFCB nie oceniam tych piłkarzy pod względem umiejętności w tym momencie, bo Paulinho na przestrzeni ostatnich 5 lat był jednym z naszych najlepszych transferów/pomocników. Na Arturze też zarobiliśmy ale doskonale każdy wie, że oba tranfery to były wałki finansowe jakich mało

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?