FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@VenoM Dembele jest mega przereklamowany. Nic tylko idzie słychać i jego dryblingu i umiejętności gry obiema nogami....a on czasami w dryblingu z samym wiatrem straci piłkę. Dwie nogi to on ma do marnowania setek. A Zieliński? Lewy też w kadrze gówno gra za przeproszeniem i nikt go nie krytykuje. Zieliński to w tym sezonie jest top 10 pomocników na świecie, ciągnie Napoli niemiłosiernie
0
@VenoM no z czym się nie zgadzas? z Zielińskim czy Dembele?
2
@paweldunajecfcb Zieliński jest niedoceniany, Dembele przeceniany
0
@Rust_Cohle kadra to zaszczyt i to powinno być priorytetem dla każdego piłkarza a nie jakiś tam rekord
1
@FC1899Barca No i 22 czuje się jak gowno. Wg mediów każdy niech dostanie byle nie Robercik.
2
@Granto tak, tylko jutro ide normalnie do pracy do biura i ciekawe jak wtedy mam zrobic zdjecie polaczku xD
0
@Barca1992 no nie mam zainstalowanego, ale jednka jak o 7 dzwoni telefon z tym, potem o 7:30 i jeszcze teraz o 10 to człowieka nie powiel co strzela : D
8
ale to jest poj**** Wczoraj jakoś po 20 wyszedł mi test negatywny, a dziś mi już 3x zadzwonili o zdjęcie do tej beznadziejnej aplikacji. Podczas gdy wczoraj przez telefon mi gosc powiedział, ze skoro negatyny to elo i aplikacje mozna usunąc. Cudowny kraj i cudowne robienie zamieszania z niczego i debili z ludzi
1
@Barcza223 obok Busquetsa największy wygrany gry trójka z tyłu.
0
@LeoMessiah zalezy kogo kupimy, aczkolwiek na moje lepiej by tam został. Zyskujemy pewne wyprowadzenie piłki+ nie raz już jako ten "libero" de Jong przebiegł z piłką 30-40m do przodu sam co daje ogromna przewagę
0
@tristan87 no nie, tamci lepsi bo sami to osiągnęli
0
@DonMatteo901 Gortat ma rację. Sportowo Lewy jest daleko za nimi, ale niestety marketingowo nie. Przez takie rzeczy nie da się lubić Lewandowskiego- powiedz coś o nim źle w mediach to od razu Cię zniszczą.
1
@DonMatteo901 Ja uważam, że Kane czy Lukaku są lepsi od Lewandowskiego. Wrzucmy ich do Bayernu to też będą mieli takie stary, wrzucmy Lewego do Kogutów czy Interu i takich licz jak oni nie będzie miał
0
Wczoraj dostałem skierowanie na testy, dziś byłem rano i już otrzymałem wynik negatywny, a cały czas do mnie dzwonią o kwarantanne. To ja ją wkoncu mam czy jak negatywny i brak kontaktu z kimś zarażonym to jej nie mam?
0
@PershingFanatykLMFCB tak, potem jeszcze kilak innych kontuzji. Dopiero teraz jest zdorwy i powrócił do formy, która prezentwoał w Southapton
2
@PershingFanatykLMFCB fakt, aczkolwiek Shaw obecnie też jest niesamowity, zwlaszcza w obronie
2
ale mecz z Realem zapowiada się najbardziej pasjonująco od dawna. My gramy najlepiej od lat, Real tez wychodzi z kryzysy i pomimo słabszych momentów wygrywa mecze, co definiuje silne drużyny. Powstrzymać Benzeme (Araujo) i Kross-Modric i będzie cudownie.
0
Ja to jeszcze takie marzenie jak hat trick Desta xe
0
Można nie przepadać za Busquetsem od 2 sezonów, ale nie ma DM który takie podanie da
5
Jeb**** wahadła :D Koeman geniusz że takie coś wymyślił
1
Gdy myślisz, że gorszym od Griezmanna nie można być, to widzisz od 10meczy takiego Dembele (oprócz dwóch momentów z Sevilla)
0
Ten zamek to czasami wygląda jak za pewnego łysego pana jakaś dekadę temu
0
@Shroud nooo i dziś wyjątkowo nie jest najgorszy.
7
Dest oficjalnie 3 PO w historii Barcelony po Semedo i Alvesie
0
@Shroud oczywiście, dalej twierdzę, że należy się go pozbyć jak najszybciej. Albo oficjalnie przesunąć do pomocy
5
Mam nadzieję, na Moribe od początku drugiej połowy. Busquets nie skończy tego meczu w innym przypadku
0
@sevs on na 10 takich sytuacji nie strzeli 7x.
0
Ach jacy cudowni i nie jednostronnie komentatorzy
4
De Jong bodajże w grudniu gral super, ale teraz to gość jest niemożliwy. Może i nie strzela goli, ale kozak
3
@AmigoBlancos ale on ma być odpowiedzialny za strzelanie. Gdyby to robił to obrona to dodatkowy plus ale on nie robi najważniejszego zadania