0

@VenoM Dembele jest mega przereklamowany. Nic tylko idzie słychać i jego dryblingu i umiejętności gry obiema nogami....a on czasami w dryblingu z samym wiatrem straci piłkę. Dwie nogi to on ma do marnowania setek. A Zieliński? Lewy też w kadrze gówno gra za przeproszeniem i nikt go nie krytykuje. Zieliński to w tym sezonie jest top 10 pomocników na świecie, ciągnie Napoli niemiłosiernie

0

@VenoM no z czym się nie zgadzas? z Zielińskim czy Dembele?

2

@paweldunajecfcb Zieliński jest niedoceniany, Dembele przeceniany

0

@Rust_Cohle kadra to zaszczyt i to powinno być priorytetem dla każdego piłkarza a nie jakiś tam rekord

1

@FC1899Barca No i 22 czuje się jak gowno. Wg mediów każdy niech dostanie byle nie Robercik.

2

@Granto tak, tylko jutro ide normalnie do pracy do biura i ciekawe jak wtedy mam zrobic zdjecie polaczku xD

0

@Barca1992 no nie mam zainstalowanego, ale jednka jak o 7 dzwoni telefon z tym, potem o 7:30 i jeszcze teraz o 10 to człowieka nie powiel co strzela : D

8

ale to jest poj**** Wczoraj jakoś po 20 wyszedł mi test negatywny, a dziś mi już 3x zadzwonili o zdjęcie do tej beznadziejnej aplikacji. Podczas gdy wczoraj przez telefon mi gosc powiedział, ze skoro negatyny to elo i aplikacje mozna usunąc. Cudowny kraj i cudowne robienie zamieszania z niczego i debili z ludzi

1

@Barcza223 obok Busquetsa największy wygrany gry trójka z tyłu.

0

@LeoMessiah zalezy kogo kupimy, aczkolwiek na moje lepiej by tam został. Zyskujemy pewne wyprowadzenie piłki+ nie raz już jako ten "libero" de Jong przebiegł z piłką 30-40m do przodu sam co daje ogromna przewagę

0

@tristan87 no nie, tamci lepsi bo sami to osiągnęli

0

@DonMatteo901 Gortat ma rację. Sportowo Lewy jest daleko za nimi, ale niestety marketingowo nie. Przez takie rzeczy nie da się lubić Lewandowskiego- powiedz coś o nim źle w mediach to od razu Cię zniszczą.

1

@DonMatteo901 Ja uważam, że Kane czy Lukaku są lepsi od Lewandowskiego. Wrzucmy ich do Bayernu to też będą mieli takie stary, wrzucmy Lewego do Kogutów czy Interu i takich licz jak oni nie będzie miał

0

Wczoraj dostałem skierowanie na testy, dziś byłem rano i już otrzymałem wynik negatywny, a cały czas do mnie dzwonią o kwarantanne. To ja ją wkoncu mam czy jak negatywny i brak kontaktu z kimś zarażonym to jej nie mam?

0

@PershingFanatykLMFCB tak, potem jeszcze kilak innych kontuzji. Dopiero teraz jest zdorwy i powrócił do formy, która prezentwoał w Southapton

2

@PershingFanatykLMFCB fakt, aczkolwiek Shaw obecnie też jest niesamowity, zwlaszcza w obronie

2

ale mecz z Realem zapowiada się najbardziej pasjonująco od dawna. My gramy najlepiej od lat, Real tez wychodzi z kryzysy i pomimo słabszych momentów wygrywa mecze, co definiuje silne drużyny. Powstrzymać Benzeme (Araujo) i Kross-Modric i będzie cudownie.

0

Ja to jeszcze takie marzenie jak hat trick Desta xe

0

Można nie przepadać za Busquetsem od 2 sezonów, ale nie ma DM który takie podanie da

5

Jeb**** wahadła :D Koeman geniusz że takie coś wymyślił

1

Gdy myślisz, że gorszym od Griezmanna nie można być, to widzisz od 10meczy takiego Dembele (oprócz dwóch momentów z Sevilla)

0

Ten zamek to czasami wygląda jak za pewnego łysego pana jakaś dekadę temu

0

@Shroud nooo i dziś wyjątkowo nie jest najgorszy.

7

Dest oficjalnie 3 PO w historii Barcelony po Semedo i Alvesie

0

@Shroud oczywiście, dalej twierdzę, że należy się go pozbyć jak najszybciej. Albo oficjalnie przesunąć do pomocy

5

Mam nadzieję, na Moribe od początku drugiej połowy. Busquets nie skończy tego meczu w innym przypadku

0

@sevs on na 10 takich sytuacji nie strzeli 7x.

0

Ach jacy cudowni i nie jednostronnie komentatorzy

4

De Jong bodajże w grudniu gral super, ale teraz to gość jest niemożliwy. Może i nie strzela goli, ale kozak

3

@AmigoBlancos ale on ma być odpowiedzialny za strzelanie. Gdyby to robił to obrona to dodatkowy plus ale on nie robi najważniejszego zadania

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?