0

@BarcaInfo Fajnie się czyta post o ŁKS a zaraz po nim LM i Real itp xd

1

@masq nie zestawiam, ale o obu się mówi jak o wiecznych talentach (co prawda o jednym z nich dla jaj). Ale Ty nie widzisz logicznych argumentów, których jest wiele dlaczego Puig nie gra, co też ciężko traktować poważnie

0

@Yosemite chyba jedyny xd

4

@cat_r37 w meczach na styku i wielkich turniejach nie wpuszcza się chłopak który biega jak kogut bez głowy i zostawia hektary wolnej przestrzeni

0

@masq chłopaczek to jest ten cały Nico czy jak on tam a nie gość, o którym będziemy mówili wieczny talent jak o Zielińskim czy Brożku.

1

@Herato Sandro, Bratiwhite, Munir w takiej kolejnosci. Munir gdyby dostawał więcej minut to obecnie mielibyśmy conajmniej zajebistego zmiennika

4

@masq a moze po prostu jest slaby? w tamtym sezonie wyglądał dobrze przy Vidalu, Busquetsowi i Rakiticiowi,a oni prezentowali taki poziom, ze niejeden piłkarz polskiej ekstraklsy nie wyglądałby przy nich tragicznie.

2

0

nie wiem dlaczgo, ale gdy jeszcez nie było wiadomo, ze jutro zagramy bez Lewandowskiego i (raczej) KRychowiaka to stawiałem 3-0. Dziś stawiam remis xD czasami nasi to tak czym gorzej tym wynik lepszy (nie mówie, że gra)

0

@Joe_Pesci jak masz okazję trenować z Pepem, a iśc do nas czy np PSG gdzie trenerami są jednak mało utytuowani trenerzy to też jest duży czynnik

1

@ArterkHD Miętowe, ale cytryną też kozak

13

@JimMorrisonFCB nie można trzymać zawodnika tylko dlatego że jest zdrowy. Ostatnie 2msc ma w miarę ok, ale wcześniej grał totalne dno, więc póki jeszcze ma jakąś wartość to sprzedać jak najszybciej

1

@Encore dziwnym trafem na najwazniejszy mecz kadry doznaje kontuzji idealnie tak długą, że pozwoli mu zagrać najważniejszy mecz ligowy dla Bayernu xD serio ktoś wierzy w tą "kontuzje"?

0

myslicie, że doczekamy się czasów, gdy zlaosne symulki będa karane? na moje to powinno byc jeszcze bardziej karane niz groźne wejścia, bo te jednak są w większosći wynikiem rywalizacji i chęci odzyskania piłki

9

@FCMichalo az do kolejnego meczu Bayernu xD

1

Komentarz usunięty

1

redacjo czemu mój post został usuniety. Proszę o jakiś punkt z kodeksu na jakiej podstawie.

2

@msmsms przez to że jest Polakiem jest wywyzszany i Boga z nie się robi. Kane jest lepszy od Lewego, tylko że nie ma takich pomocników i skrzydłowych u siebie.

0

@Pilka_jest_okragla Moriby nie liczą w tym że jest nietykalny bo należy do rezerw czy co

0

@Dzemix111 lepiej dać nikomu niż gościowi który jeszcze 3lata temu nie radził sobie w drugiej lidze angielskiej

1

@Faun wyniki będą po 150-140...tu nie ma kto bronić xd

2

@JohnnyBarca Irving i Durant to wybuchnie mówili. Irving, Durant i Harde to wybuchnie mówili. Irving, Durant, Harden i Griffin to wybuchnie mówili....xd

1

@itmustbejoke to tak jak z Lewym z Węgrami. Jeden z najgorszym a ze strzelił to cudenko i wgl piękny mecz jego

3

@Coutinho007 Puig to nie jest żaden kozak. To że rok temu wyglądał spoko to tylko przez to, że przy Vidalu, Rakitic czy Roberto to każdy by wyglądał za kozaka i kreatywnego

0

@tristan87 no ta powtórka jednak pokazuje, że gol. Z tego w tv to bym się wstrzymal z opinią jednoznaczną

0

Ta Stopklatka to była taka, że piłka miała jeszcze kontakt z linią więc z tą kradzieżą bym się wstrzymal aż do momentu ewidentnej powtórki

5

@xBoMBoWiECx bardzo dobra zamiana xd

0

@lucas/catalan wgl czemu nie ma Rumunii i Black Angelika xd

0

@Vebrol Gość ma rację, Messi przy Ekambi czy Kadeware też by nie wyglądał tak jak w Barcelonie

0

@Mario96w w BVB juz miał kilka kontuzji xD pseudo? chłopie powodzenia xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?