FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Oskar00 z tym ze Dembele na szpicy, skoro nie na wahadle to lepiej go na szpicy niż na coś wzór SPO
0
@el_bidinho ale no chyba mi nie powiesz, że pamietając te wszystkie setki Griezmanna to nie powinien mieć te minimum 10goli więcej? gosc co kolejke ma jakiegos farmazona w polu karnym rywali
0
@Werka7 ale Dembele ja tez nie chwalę, na moje sprzedac obu. Ale jak mam do wyboru, ze jeden musi zagrać w klasyku to juz znacznie bardziej wole nieobliczalnego Dembele, niż potam do najbliższego i niecelnie strzele na pustą Griezmanna
0
@Werka7 no mam nadzieje, że to pytanie retoryczne. Wystarczy obejrzec jego mecze w naszej koszulce xd oprocz gry w obronie (a to nie jest kluczowe dla napastnika) prawie nic nie daje. Gdyby wykorzystał większość okazji jakie miał w tym sezonie La Liga to by atletico już dawno oglądało nasze plecy
5
@kaamil1910 głupie pytanie :D Sancho zdecydowanie
0
@Werka7 bez Griezmanna i będe happy
5
@masq Griezmann nie ma prawa zagrać w tym meczu od początku. w zasadzie nie ma prawa podnieśc się z ławki, ale niestety pewnie zagra
1
@ArterkHD w zyciu xD gośc z Elche czy Eibarem jest słaby to w sobotę z mocnym rywalem będzie katastrofą.
1
@Fantastyczny Chłopiec ta od razu 10 półke niżej xD Modrić to jest top 5pomocników XXI wieku, jak aż tak mozna byc zaslepionym
0
@LuisSalvano no cóż mozesz miec inne zdanie, nie bede szczególnie z Toba polemizował xd
9
@DonMatteo901 ale co sie zaczyna? trzeba przyznac ze ta trójka jest najlepszą linia pomocy w historii zaraz po Xavi/Iniesta/Sergio. A jak ktoś tego nie przyzna to nie umie na trzeźwo tego ocenić i uznać ich klasy
0
@Rust_Cohle myslalem, ze w polfinale LM nie mozesz jechac na Liverpool i mieć wywalone, nawet pomimo 3-0 w pierwszy meczu :P a tu jednak można.
2
wczorajszy mecz Realu może mieć dla nas 2 plusy: pewność siebie tak im urosła, że w sobotę wyjdą rozluźnieni. Druga: Laporta moze puscić ten mecz Koemanowi i powiedzieć: wijnaldum? no chyba nie xD
0
@CZAJUN_119 z tymi obiema nogami bym nie przesadzał. Zazwyczaj ma obie ale tylko do tego by pudłować
0
Vazquez, Casemiro i Arnold- takie ich troje, które jak człowiek widzi to się nóż w każdej kieszenie otwiera
0
Dalej się śmiejcie z Viniciusa.
0
Mendy to kozak. Szkoda, że Zizou dalej nie jest ślepo zapatrzony w Marcelo
1
@VeB77 nie wina Navasa, że Dembele i Griezmann wszystko w jego ładowali
2
Arnold najbardziej przereklamowany piłkarz w ostatnich dwóch sezonach.
0
Xdddddd
3
Vinicius bije Griezmanna nawet przy oddawaniu strzału. Griezmann by się tu 3x zesrał niż strzelil
2
@amanter tak. Wymiana każdego na Griezmanna to dobra oocja
6
Arnold to jeśli chodzi o samą obronę to taki poziom Semedo jest, tylko że w ataku na dobre liczby
1
@MarioVeB! Strzał i Griezmann? Xddddddddd jo Cie krynca
0
@MarioVeB! Drybling, szybkość, pokazywanie się do gry, nie znika na cały mecz. W czym ta trójka jest lepsza od Viniciusa?
0
@vangoor Vinicius ostatnio jest super, znacznie lepszy od Griezmann, Trincao czy Braitwhite niestety
1
@Avatarr z tym Puig to przesadziłeś. Znowu w obłokach i bez logicznego myślenia w każdym zagraniu
1
@Katalonbar jak od tyłu meczy nie przegrałeś w lidze, strzelasz w Sociedad 6goli, a Twój rywal gra bez dwóch czołowych obrońców nie możesz nie być faworytem
0
@stone80 jak co ale mecz, ale przecież walczy i się wraca do obrony
2
Jak Real awansuje w LM i z nami osiągnie co najmniej remis to się zastanowię czy piłka nożna ma jeszcze sens.