0

@Oskar00 z tym ze Dembele na szpicy, skoro nie na wahadle to lepiej go na szpicy niż na coś wzór SPO

0

@el_bidinho ale no chyba mi nie powiesz, że pamietając te wszystkie setki Griezmanna to nie powinien mieć te minimum 10goli więcej? gosc co kolejke ma jakiegos farmazona w polu karnym rywali

0

@Werka7 ale Dembele ja tez nie chwalę, na moje sprzedac obu. Ale jak mam do wyboru, ze jeden musi zagrać w klasyku to juz znacznie bardziej wole nieobliczalnego Dembele, niż potam do najbliższego i niecelnie strzele na pustą Griezmanna

0

@Werka7 no mam nadzieje, że to pytanie retoryczne. Wystarczy obejrzec jego mecze w naszej koszulce xd oprocz gry w obronie (a to nie jest kluczowe dla napastnika) prawie nic nie daje. Gdyby wykorzystał większość okazji jakie miał w tym sezonie La Liga to by atletico już dawno oglądało nasze plecy

5

@kaamil1910 głupie pytanie :D Sancho zdecydowanie

0

@Werka7 bez Griezmanna i będe happy

5

@masq Griezmann nie ma prawa zagrać w tym meczu od początku. w zasadzie nie ma prawa podnieśc się z ławki, ale niestety pewnie zagra

1

@ArterkHD w zyciu xD gośc z Elche czy Eibarem jest słaby to w sobotę z mocnym rywalem będzie katastrofą.

1

@Fantastyczny Chłopiec ta od razu 10 półke niżej xD Modrić to jest top 5pomocników XXI wieku, jak aż tak mozna byc zaslepionym

0

@LuisSalvano no cóż mozesz miec inne zdanie, nie bede szczególnie z Toba polemizował xd

9

@DonMatteo901 ale co sie zaczyna? trzeba przyznac ze ta trójka jest najlepszą linia pomocy w historii zaraz po Xavi/Iniesta/Sergio. A jak ktoś tego nie przyzna to nie umie na trzeźwo tego ocenić i uznać ich klasy

0

@Rust_Cohle myslalem, ze w polfinale LM nie mozesz jechac na Liverpool i mieć wywalone, nawet pomimo 3-0 w pierwszy meczu :P a tu jednak można.

2

wczorajszy mecz Realu może mieć dla nas 2 plusy: pewność siebie tak im urosła, że w sobotę wyjdą rozluźnieni. Druga: Laporta moze puscić ten mecz Koemanowi i powiedzieć: wijnaldum? no chyba nie xD

0

@CZAJUN_119 z tymi obiema nogami bym nie przesadzał. Zazwyczaj ma obie ale tylko do tego by pudłować

0

Vazquez, Casemiro i Arnold- takie ich troje, które jak człowiek widzi to się nóż w każdej kieszenie otwiera

0

Dalej się śmiejcie z Viniciusa.

0

Mendy to kozak. Szkoda, że Zizou dalej nie jest ślepo zapatrzony w Marcelo

1

@VeB77 nie wina Navasa, że Dembele i Griezmann wszystko w jego ładowali

2

Arnold najbardziej przereklamowany piłkarz w ostatnich dwóch sezonach.

0

Xdddddd

3

Vinicius bije Griezmanna nawet przy oddawaniu strzału. Griezmann by się tu 3x zesrał niż strzelil

2

@amanter tak. Wymiana każdego na Griezmanna to dobra oocja

6

Arnold to jeśli chodzi o samą obronę to taki poziom Semedo jest, tylko że w ataku na dobre liczby

1

@MarioVeB! Strzał i Griezmann? Xddddddddd jo Cie krynca

0

@MarioVeB! Drybling, szybkość, pokazywanie się do gry, nie znika na cały mecz. W czym ta trójka jest lepsza od Viniciusa?

0

@vangoor Vinicius ostatnio jest super, znacznie lepszy od Griezmann, Trincao czy Braitwhite niestety

1

@Avatarr z tym Puig to przesadziłeś. Znowu w obłokach i bez logicznego myślenia w każdym zagraniu

1

@Katalonbar jak od tyłu meczy nie przegrałeś w lidze, strzelasz w Sociedad 6goli, a Twój rywal gra bez dwóch czołowych obrońców nie możesz nie być faworytem

0

@stone80 jak co ale mecz, ale przecież walczy i się wraca do obrony

2

Jak Real awansuje w LM i z nami osiągnie co najmniej remis to się zastanowię czy piłka nożna ma jeszcze sens.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?