0

@Xxxbarca4ever ja wlasnie nie rozumiem tego. Dobra, strzelił gola ale oprócz tego grał fatalnie, wiele strat

12

@kamiVeB wczoraj na wyróżenie zasługuje tylko Lenglet. Oczywiście wg mnie

2

@kryhaa nagram soie City, ale wiem, że z odtworzenia tego meczu bym nie obejrzał, a mega mnie ciekawi ta liczba

1

@masa11 Dest chyba był faulownay przed polem karnym (chyba, że mówisz o innej sytuacji).

22

podejmuje sie dzis wyzwania: oglądne Real vs Liverpool od A do Z i będe liczył każdą wrzutkę i dośrodkowanie. Zobaczymy ile dolicze

1

@Messibestplayerintheworld ale o miejsce 3-4 bije się 5 albo 6 ekip

2

@mcsarna juz bez jaj ze jakiś zamach. Zwykly faul na żóltą kartkę nic wiecej

2

ale trzeba przyznac, żę w tym sezonie w każdej lidze top5 oprócz Bundesligi jest bardzo ciekawie

1

@kuz jestesmy faworytami

3

@pele1282 Kowal gada wiele głupot, ale tu chlop no nic dziwnego wtedy nie powiedział. Atletico wtedy było pewniakiem i nawet tu malo osob wierzylo w wygraną

2

@jeyx77x czerwona z dupy jednak.

2

ale smiesznie się czyta jak co mecz i Barcelona i Real są "pchani" przez sędziów :D chyba nie ma meczu w którym jedna ze stron nie sugeruje drugiej, żę wygrali przez slepego sędziego

0

@Jakchcesz no i? xD mecz miał fatalny

0

@Tomek54321 no nie wiem, wyobrażam sobie jakby tak zrobił np Busquets czy De Jong jakie by tu były "jaja"

1

@Fawrf czy ja wiem....oprócz gola grał totalne nic, same straty miał.

0

ale odkąd gramy z trójką w tyle to Lenglet wkońcu gra jak piłkarz, a nie człowiek wylew

0

duzo było wczoraj narzekania tu na sedziego, ale trzeba przyznać, że ta czerwona kartka z tyłka i to głeboko :D

0

@Encore stawiasz na nich w finale czy jednak wybuchną charakterki i II runda max?

8

Dembele ostatnio ma taki syndrom Ronaldo, kopie się po czole przez 90min, same straty po czym wyjdzie mu jeden strzał/dośrodkowanie i staje się bohaterem

1

Laporta jest pewien że chce przedłużyć umowę z Dembele? Szkoda trochę

1

No bez jaj z tą czerwona xd

5

Piękne francuskie duo podsumowuje swój pobyt w Barcelonie. Sprzedać jak najszybciej

5

Skoro ja siedząc przed tv nie daje się nabrać na te zamachy Dembele od kilku tygodni to chyba profesjonalny piłkarz też nie xd

9

Już nie przesadzajmy z tym sędzia. Gramy gówno i to nie przez niego

0

@Bykunn tylko no wiesz Messi jednak coś w tej Barcelonie pokazał xd a Griezmann??

3

Mecz idealnie pokazuje ile tej drużynie daje Griezmann xd

3

Siedzę w plenerze z ziomkami gdzie zawsze leciał Krawczyk....no kurna niemożliwe

7

@Quavosk ja to bym Hurkaczowi order dał za to

2

@Bocheno1 nie wydaje mi się. Może przez pierwsze 2-3 mecze ale później się przyzwyczai i znowu będzie dominował

4

Jeśli Messi i de Jong zagrają dziś to trochę głupia decyzja wg mnie. W Hiszpanii to sędziowie mogą dać kartkę jak zbyt mocno kopniesz piłkę

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?