FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Xxxbarca4ever ja wlasnie nie rozumiem tego. Dobra, strzelił gola ale oprócz tego grał fatalnie, wiele strat
12
@kamiVeB wczoraj na wyróżenie zasługuje tylko Lenglet. Oczywiście wg mnie
2
@kryhaa nagram soie City, ale wiem, że z odtworzenia tego meczu bym nie obejrzał, a mega mnie ciekawi ta liczba
1
@masa11 Dest chyba był faulownay przed polem karnym (chyba, że mówisz o innej sytuacji).
22
podejmuje sie dzis wyzwania: oglądne Real vs Liverpool od A do Z i będe liczył każdą wrzutkę i dośrodkowanie. Zobaczymy ile dolicze
1
@Messibestplayerintheworld ale o miejsce 3-4 bije się 5 albo 6 ekip
2
@mcsarna juz bez jaj ze jakiś zamach. Zwykly faul na żóltą kartkę nic wiecej
2
ale trzeba przyznac, żę w tym sezonie w każdej lidze top5 oprócz Bundesligi jest bardzo ciekawie
1
@kuz jestesmy faworytami
3
@pele1282 Kowal gada wiele głupot, ale tu chlop no nic dziwnego wtedy nie powiedział. Atletico wtedy było pewniakiem i nawet tu malo osob wierzylo w wygraną
2
@jeyx77x czerwona z dupy jednak.
2
ale smiesznie się czyta jak co mecz i Barcelona i Real są "pchani" przez sędziów :D chyba nie ma meczu w którym jedna ze stron nie sugeruje drugiej, żę wygrali przez slepego sędziego
0
@Jakchcesz no i? xD mecz miał fatalny
0
@Tomek54321 no nie wiem, wyobrażam sobie jakby tak zrobił np Busquets czy De Jong jakie by tu były "jaja"
1
@Fawrf czy ja wiem....oprócz gola grał totalne nic, same straty miał.
0
ale odkąd gramy z trójką w tyle to Lenglet wkońcu gra jak piłkarz, a nie człowiek wylew
0
duzo było wczoraj narzekania tu na sedziego, ale trzeba przyznać, że ta czerwona kartka z tyłka i to głeboko :D
0
@Encore stawiasz na nich w finale czy jednak wybuchną charakterki i II runda max?
8
Dembele ostatnio ma taki syndrom Ronaldo, kopie się po czole przez 90min, same straty po czym wyjdzie mu jeden strzał/dośrodkowanie i staje się bohaterem
1
Laporta jest pewien że chce przedłużyć umowę z Dembele? Szkoda trochę
1
No bez jaj z tą czerwona xd
5
Piękne francuskie duo podsumowuje swój pobyt w Barcelonie. Sprzedać jak najszybciej
5
Skoro ja siedząc przed tv nie daje się nabrać na te zamachy Dembele od kilku tygodni to chyba profesjonalny piłkarz też nie xd
9
Już nie przesadzajmy z tym sędzia. Gramy gówno i to nie przez niego
0
@Bykunn tylko no wiesz Messi jednak coś w tej Barcelonie pokazał xd a Griezmann??
3
Mecz idealnie pokazuje ile tej drużynie daje Griezmann xd
3
Siedzę w plenerze z ziomkami gdzie zawsze leciał Krawczyk....no kurna niemożliwe
7
@Quavosk ja to bym Hurkaczowi order dał za to
2
@Bocheno1 nie wydaje mi się. Może przez pierwsze 2-3 mecze ale później się przyzwyczai i znowu będzie dominował
4
Jeśli Messi i de Jong zagrają dziś to trochę głupia decyzja wg mnie. W Hiszpanii to sędziowie mogą dać kartkę jak zbyt mocno kopniesz piłkę