0

@Bagsik88 jesteś trenerem i objęcie takiej posady zdarza się raz na życie. Nawet jakby w Barcelonie grały sam Brożki, Kucharczyki itp to by się zdecydował

0

@Bagsik88 racja, trener odpowiada za zawodników i ich formę ale czy to były transfery Koemana czy innych trenerów? Nie, tylko Bartka. Koeman nic nie zrobi z Cou i Griezmann jak na tej pozycji jest Messi i co zrobi z Dembele jak on jest piłkarski na poziomie RSSS i nic więcej

1

@Zip kadrę mamy gorsza. Ludzie myślą, że mamy transfery za 100mln to od razu lux, a tak nie jest. Mamy 3/4 piłkarzy klasy światowej a reszta to już nie albo jeszcze nie

2

@Daro-GucioFcB Real miał więcej kontuzji i sobie poradził

11

@Chwytak ciekawe czy "trafi" na jego konto

0

@RosjaninBut sprzedać tak samo jak inne wynalazki za 100mln

0

@Mathew86 chlopie z tyloma okazjami stuprocentowymi które miał to on powinien mieć złotego buta już pewnego....no ale skuteczność nie jest jego mocną stroną....jak zresztą wszystko pozostałe

3

@Mathew86 proszę o wymienien jednego atutu Griezmanna. Tylko bez żadnego farmazonu o walczeności i obronie, bo jednak ja w napastniku/piłkarzu na wskroś ofensywnym chciałbym dostrzec walory ofensywne. Trolling master to Ty zajebisty robisz chcąc geo na przyszly sezon

0

@el_bidinho bo mu dobrze i jest od atmosfery.....czyli jednak amigostwo się nie skonczylo i dopoki tacy piłakrze tu będą to będziemy dalej się kompromitować w LM. grasz bo Cie lubią, a nie grasz, bo na to zasługujesz

0

@Mathew86 no ter Stegen przypuszczam, że kogoś tam okiwał, Griezmann to pewnie i z tyczką na treningu ma problem

1

@Encore półśrodków tak, ale gości co zanotowali tylko jeden dobry sezon, maja psychola za managera i chce 35mln to też już starczy

0

@Werka7 obaj są siebie warci, jeden dorównuje "poziomiem" do drugiego

6

@Mathew86 Griezmann nie jest słaby, jest dramatycznie słaby

2

po**** typa, jeden sezon gra w profesjonalej piłce xD więcej niż 7mln nie powinien nigdzie dostać

0

@tomek8756 z tym proboszczem to babka rozwaliła

1

@BarcaInfo teraz widzi w ataku Griezmanna, Dembele, Braitwhite i Trincao.....

1

@sergio5 Mendy zaczyna prześcigać Dembele, bo ich też w pizdu było/jest

9

@itmustbejoke Griezmann to powinien odejsc i to dla dobra Barcelony i swojego

0

@itmustbejoke klasowi zawodnicy i wymieniasz Griezmanna i Dembele xD no chyba nie. To, że jeden grał dobrze w Atletico nie oznacza, że cokolwiek tu wnosi. Cóż, Busquets przez wielu to tu był wysyłany już do Chin i USA więc słaby przykład, a Pique to zagrał może w 15meczach w tym sezonie.

2

@Gomess nie powinien. Dostał fatalna kadrę, najgorsza od lat, bo to że mamy piłkarzy po trasnferach za 100mln nie znaczy, że są przydatni, wiele kontuzji, problemy finansowe i instytucjonalne, brak prezydenta, a i tak walczymy o dwa puchary i mamy dowód, że w La Masii sa jakieś tam perełki, bo za Valverde, Setiena i nawet Lucho o tym zapomniałem

0

wie ktoś może dlaczego jak włączaym tryb ingognito to YT wyskakuje mi, że strona jest nieosiągalna, a w normalnym trybie, że nie działa przez brak połączenia z internetem? Dodam, że wszystkie pozostale strony działają normalnie bez problemu.

0

@Encore Brooklyn jak na moje to będzie wielki niewypał w Play off. Bez zgrania, z 3all star i 2bylymi gdzie każdemu się może włączyć tryb ego, no i nie ma kto bronić. Z Miami czy właśnie z 76 na moje nie przejdą w potencjalnych PO, Bucks też ciężko

1

@trolownik z tym, że Miller ma takie zagrania raz na 200meczy

1

@Stasik91 jak się robi slalom gigant wyprawę po klubach by negocjować to się nie myśli o piłce......

0

@Dertinho bo obecnie jest w gazie, super formie i gra zajebiście?

2

@Rust_Cohle w tym nie

0

@ptrx No chyba nie. 3x LM wygrali gdzie były trybunę pełne

5

@Fawrf ale by było fajnie by dziś Real ich rozwalił 3-0 a w lidze do Ligi Europy się nawet nie dostali, a najlepiej niech spadną :D

1

@kubix05 Montoya 30lat???? Ale i tak lepszy był niż Semedo xd

3

@Ronaldinho10VB No ale co Ty masz do składu Bayernu dziś? Podstawowa 11 gdyby nie Choupo to klasowy pomocnik na każdej pozycji.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?