FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Bagsik88 jesteś trenerem i objęcie takiej posady zdarza się raz na życie. Nawet jakby w Barcelonie grały sam Brożki, Kucharczyki itp to by się zdecydował
0
@Bagsik88 racja, trener odpowiada za zawodników i ich formę ale czy to były transfery Koemana czy innych trenerów? Nie, tylko Bartka. Koeman nic nie zrobi z Cou i Griezmann jak na tej pozycji jest Messi i co zrobi z Dembele jak on jest piłkarski na poziomie RSSS i nic więcej
1
@Zip kadrę mamy gorsza. Ludzie myślą, że mamy transfery za 100mln to od razu lux, a tak nie jest. Mamy 3/4 piłkarzy klasy światowej a reszta to już nie albo jeszcze nie
2
@Daro-GucioFcB Real miał więcej kontuzji i sobie poradził
11
@Chwytak ciekawe czy "trafi" na jego konto
0
@RosjaninBut sprzedać tak samo jak inne wynalazki za 100mln
0
@Mathew86 chlopie z tyloma okazjami stuprocentowymi które miał to on powinien mieć złotego buta już pewnego....no ale skuteczność nie jest jego mocną stroną....jak zresztą wszystko pozostałe
3
@Mathew86 proszę o wymienien jednego atutu Griezmanna. Tylko bez żadnego farmazonu o walczeności i obronie, bo jednak ja w napastniku/piłkarzu na wskroś ofensywnym chciałbym dostrzec walory ofensywne. Trolling master to Ty zajebisty robisz chcąc geo na przyszly sezon
0
@el_bidinho bo mu dobrze i jest od atmosfery.....czyli jednak amigostwo się nie skonczylo i dopoki tacy piłakrze tu będą to będziemy dalej się kompromitować w LM. grasz bo Cie lubią, a nie grasz, bo na to zasługujesz
0
@Mathew86 no ter Stegen przypuszczam, że kogoś tam okiwał, Griezmann to pewnie i z tyczką na treningu ma problem
1
@Encore półśrodków tak, ale gości co zanotowali tylko jeden dobry sezon, maja psychola za managera i chce 35mln to też już starczy
0
@Werka7 obaj są siebie warci, jeden dorównuje "poziomiem" do drugiego
6
@Mathew86 Griezmann nie jest słaby, jest dramatycznie słaby
2
po**** typa, jeden sezon gra w profesjonalej piłce xD więcej niż 7mln nie powinien nigdzie dostać
0
@tomek8756 z tym proboszczem to babka rozwaliła
1
@BarcaInfo teraz widzi w ataku Griezmanna, Dembele, Braitwhite i Trincao.....
1
@sergio5 Mendy zaczyna prześcigać Dembele, bo ich też w pizdu było/jest
9
@itmustbejoke Griezmann to powinien odejsc i to dla dobra Barcelony i swojego
0
@itmustbejoke klasowi zawodnicy i wymieniasz Griezmanna i Dembele xD no chyba nie. To, że jeden grał dobrze w Atletico nie oznacza, że cokolwiek tu wnosi. Cóż, Busquets przez wielu to tu był wysyłany już do Chin i USA więc słaby przykład, a Pique to zagrał może w 15meczach w tym sezonie.
2
@Gomess nie powinien. Dostał fatalna kadrę, najgorsza od lat, bo to że mamy piłkarzy po trasnferach za 100mln nie znaczy, że są przydatni, wiele kontuzji, problemy finansowe i instytucjonalne, brak prezydenta, a i tak walczymy o dwa puchary i mamy dowód, że w La Masii sa jakieś tam perełki, bo za Valverde, Setiena i nawet Lucho o tym zapomniałem
0
wie ktoś może dlaczego jak włączaym tryb ingognito to YT wyskakuje mi, że strona jest nieosiągalna, a w normalnym trybie, że nie działa przez brak połączenia z internetem? Dodam, że wszystkie pozostale strony działają normalnie bez problemu.
0
@Encore Brooklyn jak na moje to będzie wielki niewypał w Play off. Bez zgrania, z 3all star i 2bylymi gdzie każdemu się może włączyć tryb ego, no i nie ma kto bronić. Z Miami czy właśnie z 76 na moje nie przejdą w potencjalnych PO, Bucks też ciężko
1
@trolownik z tym, że Miller ma takie zagrania raz na 200meczy
1
@Stasik91 jak się robi slalom gigant wyprawę po klubach by negocjować to się nie myśli o piłce......
0
@Dertinho bo obecnie jest w gazie, super formie i gra zajebiście?
2
@Rust_Cohle w tym nie
0
@ptrx No chyba nie. 3x LM wygrali gdzie były trybunę pełne
5
@Fawrf ale by było fajnie by dziś Real ich rozwalił 3-0 a w lidze do Ligi Europy się nawet nie dostali, a najlepiej niech spadną :D
1
@kubix05 Montoya 30lat???? Ale i tak lepszy był niż Semedo xd
3
@Ronaldinho10VB No ale co Ty masz do składu Bayernu dziś? Podstawowa 11 gdyby nie Choupo to klasowy pomocnik na każdej pozycji.