6

@Pawel13sz jak najbardziej. Gość jest po prostu za słaby, nawet jako zmiennik i rezerwowy. Villareal, Betis to max jego

20

jeszcze dwa lata temu nie miałem zadnego problemu co do czarnoskórych, z niektórymi co przyjechali do mojego miasta w ramach erasmusa to się nawet w pubie jakiegoś szota wypiło czy coś. Obecnie przez tą całą akcje "say no to racism" juz mi niedobrze gdy ich widzę. Przez to wszystko co się dzieje ostatnio to stałem się rasistą...

1

@msmsms szkoda, ze jakiś biały, który ma podobna liczbę followersów nie napisze czegoś odnosnie czarnych....ciekawe ile by dostał kary/zawieszenia

30

ale mi się marzy by taki lebron james został zdykswalifikowany na np pół roku. szkoda, ze to niemozliwe, ale czarnoskórzy obecnie mogą wszystko, biali nie mogą nic.

0

Sevilla ma jeszcze szanse na tytuł w tym sezonie, ale jednak zdecydowanie najmniejsze. Jaką pozycje głównie powinni wzmocnić by w przyszłym sezonie jeszcze bardziej włączyli się w walce o lige? Skrzydło?

1

@Encore jak to śpiew Malik: co ten człowiek odpie.....co za po****. Oby mu Kerr pozwolił pobić rekord Klaya. 15 trójek musi paść w tym sezonie :D

5

@Pitinho Zawsze chodziło mu tylko o trofea dla Realu będą prezesem tego klubu....no co za chory człowiek xd

1

@AV0CAD0 wolę oglądać co tydzień 0-0 w np City vs Real niż Dynamo Kijów vs Ferencvaros.

0

@katalonczyk987 zalezy od pracodawcy

0

@BarcaInfo tak i szejki na trybunach robiący lepszą robotę niz fani w Brazylii xD

3

@parpe dokładnie, w Premie league co kolejke są hity i chyba większosc je oglada

2

@taris w tym sezonie Courtois i Navas (sądzac po tym co broni w LM, bo Ligue 1 nie oglądam)

8

a ja się wcale nie dziwię powstaniu Superligi. Przypuszczalnie za rok dwa wrócą kibice i mecz 5-6 kolejki LM z Ferencvaros przyciągnie na trybuny 20tys, a z City czy Chelsea co tydzien ponad 80tys. Dodatkowo te boiska niektórych druzyń są po prostu niebezpieczne. Kontuzji można dostać wszędzie, ale niektóre boiska im "sprzyjają". Nie mówie, ze Superliga jest dobrym pomysłem, ale ma swoje duże plusy

0

@Rust_Cohle no drugi sezon teraz traci, ale wczesniej nie miał długich kontuzji

0

ale szkoda tej kontuzji Klaya... w takiej formie Curryego to byliby kandydaci do mistrzostwa, z takimi shooterami to i zdrowi LAL by sobie nie poradzili

4

0

@clyde ale bym takie coś chętnie oglądał. Więcej ekstraklasy :D

0

@Encore kurde zaczynam się poważnie obawiać co będzie z Klayem. Jak Durant po jednym achillesie zaczyna dostawać coraz więcej mniejszych kontuzji, to Klay po dwóch....

0

@marcin000019 dobrze powiedział.

0

@derlysy1979 szkoda, że obiema perfekcyjnie marnuje setki.... juz bym wolał by chociaz jedną umiał strzelać

4

ja to się najbardziej z wcozrajszego meczu Getafe vs Real ciesze, ze ten dzban Nyon z nami nie zagra. Szansa, że nasi piłkarze będą opuszczać mecz o własnych siłach, a nie z pomocą lekarzy wzrosła

0

@Djzordon no Koeman z tymi wypowiedziami o Var jest żałosny. Kiedy w klasyku sędzia popełnił duży błąd? Np z Valladoid graliśmy w przewadze po niesłusznej czerwonej kartce

0

@Pogba ostatnio gra bardzo dobrze i dzisiejszy słaby jeden mecz tego nie zmieni.

0

@Djzordon jeśli uważasz, że tak jest zawsze to powodzenia i szybkiej wizyty u lekarza życzę. Mylą się w dwie strony

0

Oglądam tylko drugą połowę, a Getafe już powinno strzelić 3gole. Courtois w tym sezonie to bije jednak ter Stegen a niestety

0

@AmigoBlancos W Hiszpanii sędziowie po prostu są fatalni i nie znają przepisów. Jeśli by źle sędziowali mecze Barcelony, Realu czy Atletico to można by było pomyśleć, że komuś sprzyjają, ale nawet jak gra np Cadiz vs Elche to te debile czasami się kompromitują

2

Ale bym zobaczył na takim Fame Nyon vs Casemiro

0

@adi7adi8 najważniejszy jeszcze przed nimi

0

@kamilop tylko nie ma kto za niego grać. Jedyna opcja to Moriba, który też notuje czasami straty

0

@Barca_Big_Moment A no debil że mnie. Zapomniałem o Ngapeth. Juantorene łatwo złamać zagrywką, tak samo jak Leona.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?