FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Hanok no od dwóch sezonów widziałem jakiś 40jego meczy więc wiem co mówię
4
@Kiiciioro Foden jest przedeniany
0
@Jackazz tak. No fatalna to i tak delikatnie powiedziane
1
Co oni mają ostatnio z tymi murami xd
0
@VeB 1899 to tak jak u nas. Nie mamy 9 to nie gramy z typową 9. Z całym szacunkiem dla Aguero ale to już nie ten poziom a Gabriel Jesus nigdy do tego poziomu się nawet nie zbliżył
1
Navas to jakoś przyciąga te strzały
0
@Krokiet to tak jakby nie chcieć Haalanda bo chce iść wszędzie gdzie mu dadzą najwięcej. Opluł Bartka i bardzo dobrze zrobił
0
takie pytanko: ogladam drugi odcinek cien i kosc: czy tam kiedys jasno powiedza co to są te grisze, kto kogo goni i kto kogo chce zabic? xD bo na razie nic tego nie ogarniam
0
@bartekvisca kazdy liczy, że kazdy piłkarz z miernej ligi portuglaskiej ma talent na miare Ronaldo czy Quaresmy. Trincao nawet w RSSS czy Betisie byłby zaledwie tylko rezerwowym
4
Militao piękna żółta w pizdu, bo sędzia się bał
12
@Yosemite strasznie niedoceniany gol. Przeciez ten gol powinien być wymieniany jak gol Messiego z Realem w LM
0
@POLAK12345 nazywanie tej trójki średniakami to jest, za przeproszeniem, idiotyczne. Drugie najlepsze trio w historii i dzieli ich na prawdę nie wiele jakościowo. Oczywiście, jeżeli ktoś patrzy obiektywie, a nie że oni z Realu to ble
0
@saczers438 BVB z Dragowskim spokojnie by walczyła z Lipsk o drugie miejsce.
0
@Messibestplayerintheworld u Bartka by było: masz tu kontrakt na rok. "Ale ja chcę na 3" no i deal. Ciekawe czy Laporta będzie twardo z nimi postępował
3
po tej całej okładce w Madrycie to ja to bym nawet chciał by Chelsea wygrała po jakims potężnym wałku.
0
@saczers438 nie, zbyt wiele meczy zagrał na tragicznym poziomie by 5/6 meczy w miare dobrych spowodowało jego zostanie
2
@saczers438 Arnold to za jeden sezon będzie już ustawiony do każdego rankingu. Gość jest fatalny
0
@szela1899 10mln to promocja xd przecież wartość powinna być jakieś 30/35. Zazwyczaj wiek ogrywa niesamowitą rolę przy wycenie
0
@kamiVeB "nie był to dobry rzut" xd
1
@seba1324 Nieraz piłem i znam wiele osób które piły normalny alkohol przy antybiotyku i nic nie było, także raczej nie. Po prostu wtedy antybiotyk przestaje działać
6
@Yosemite I ten sezon pokazuje, że jednak w swoim prime był zdecydowanie lepszy niż Lewy....gość prawie sam pociągnął Live do mistrza
0
@JimMorrisonFCB co? Xd lata po boisku bez sensu jakby był na jakimś haju, nie pilnuje pozycji i ma wiele strat....genialne wejścia. Prawie nic nie gra u kolejnego trenera, kolejny "wieczny" talent, który po prostu jest za słaby
0
@Coutinho007 O Pjaniciu to nawet nie ma co pisać
2
@JimMorrisonFCB przecież Puig nic nie wnosi....
0
@saczers438 Allegri jest za dobrym trenerem na Tottenham, ja bym chętnie tam zobaczył Marcelino lub Valdka
0
@lucas/catalan gdyby Vidal był lepszy to był moze wygrał złota piłke....gdybanie w sporcie to głupia sprawa
0
@lucas/catalan Kubica przereklamowany jest.
2
@Messibestplayerintheworld najlepsze zagranie Gomesa u nas xD podanie na 2m do Alby
9
@IronSanHybrid chociaż tym razem po meczu tłumaczenie: ze podróż, że daleko, że klimat, że pogoda, że lot, że zmęczenie będzie miał jakikolwiek sens
0
@lukaszmatusiewicz kurde mimo ze to Real to az im wspolczuje tych kontuzji....