0

@Hanok no od dwóch sezonów widziałem jakiś 40jego meczy więc wiem co mówię

4

@Kiiciioro Foden jest przedeniany

0

@Jackazz tak. No fatalna to i tak delikatnie powiedziane

1

Co oni mają ostatnio z tymi murami xd

0

@VeB 1899 to tak jak u nas. Nie mamy 9 to nie gramy z typową 9. Z całym szacunkiem dla Aguero ale to już nie ten poziom a Gabriel Jesus nigdy do tego poziomu się nawet nie zbliżył

1

Navas to jakoś przyciąga te strzały

0

@Krokiet to tak jakby nie chcieć Haalanda bo chce iść wszędzie gdzie mu dadzą najwięcej. Opluł Bartka i bardzo dobrze zrobił

0

takie pytanko: ogladam drugi odcinek cien i kosc: czy tam kiedys jasno powiedza co to są te grisze, kto kogo goni i kto kogo chce zabic? xD bo na razie nic tego nie ogarniam

0

@bartekvisca kazdy liczy, że kazdy piłkarz z miernej ligi portuglaskiej ma talent na miare Ronaldo czy Quaresmy. Trincao nawet w RSSS czy Betisie byłby zaledwie tylko rezerwowym

4

Militao piękna żółta w pizdu, bo sędzia się bał

12

@Yosemite strasznie niedoceniany gol. Przeciez ten gol powinien być wymieniany jak gol Messiego z Realem w LM

0

@POLAK12345 nazywanie tej trójki średniakami to jest, za przeproszeniem, idiotyczne. Drugie najlepsze trio w historii i dzieli ich na prawdę nie wiele jakościowo. Oczywiście, jeżeli ktoś patrzy obiektywie, a nie że oni z Realu to ble

0

@saczers438 BVB z Dragowskim spokojnie by walczyła z Lipsk o drugie miejsce.

0

@Messibestplayerintheworld u Bartka by było: masz tu kontrakt na rok. "Ale ja chcę na 3" no i deal. Ciekawe czy Laporta będzie twardo z nimi postępował

3

po tej całej okładce w Madrycie to ja to bym nawet chciał by Chelsea wygrała po jakims potężnym wałku.

0

@saczers438 nie, zbyt wiele meczy zagrał na tragicznym poziomie by 5/6 meczy w miare dobrych spowodowało jego zostanie

2

@saczers438 Arnold to za jeden sezon będzie już ustawiony do każdego rankingu. Gość jest fatalny

0

@szela1899 10mln to promocja xd przecież wartość powinna być jakieś 30/35. Zazwyczaj wiek ogrywa niesamowitą rolę przy wycenie

0

@kamiVeB "nie był to dobry rzut" xd

1

@seba1324 Nieraz piłem i znam wiele osób które piły normalny alkohol przy antybiotyku i nic nie było, także raczej nie. Po prostu wtedy antybiotyk przestaje działać

6

@Yosemite I ten sezon pokazuje, że jednak w swoim prime był zdecydowanie lepszy niż Lewy....gość prawie sam pociągnął Live do mistrza

0

@JimMorrisonFCB co? Xd lata po boisku bez sensu jakby był na jakimś haju, nie pilnuje pozycji i ma wiele strat....genialne wejścia. Prawie nic nie gra u kolejnego trenera, kolejny "wieczny" talent, który po prostu jest za słaby

0

@Coutinho007 O Pjaniciu to nawet nie ma co pisać

2

@JimMorrisonFCB przecież Puig nic nie wnosi....

0

@saczers438 Allegri jest za dobrym trenerem na Tottenham, ja bym chętnie tam zobaczył Marcelino lub Valdka

0

@lucas/catalan gdyby Vidal był lepszy to był moze wygrał złota piłke....gdybanie w sporcie to głupia sprawa

0

@lucas/catalan Kubica przereklamowany jest.

2

@Messibestplayerintheworld najlepsze zagranie Gomesa u nas xD podanie na 2m do Alby

9

@IronSanHybrid chociaż tym razem po meczu tłumaczenie: ze podróż, że daleko, że klimat, że pogoda, że lot, że zmęczenie będzie miał jakikolwiek sens

0

@lukaszmatusiewicz kurde mimo ze to Real to az im wspolczuje tych kontuzji....

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?