1

@JohnA ja stawiam na Kasjo na punkty. Może i jest patusem (chociaż ostatnio obydwaj nimi są) ale jednak był tym amatorskim pięściarzem podobno z dużym potencjałem. Zasięg rąk zrobi swoje

0

@ptrx ja tam nie jestem wkurzony.

0

@Kamilos84 czym dluzsza broda tym lepszy, ostatnio Kot i zasługuje na klub już z światowego topu

0

takie pytanie odnośnie szcepionek: Pan X pracował na budowli i w ramach braku BHP był wypadek i miał amputowaną rękę, 2 lata później był wypadek i stracił drugą ręke. Gdzie się go wtedy szczepi? xD

5

@Encore znając Kloppa to obwini wszystkich, od pogody przez kontuzje po rolników w Mongolii

0

@GeneralXavi Pedri, Mingueza, Dest, Araujo. Ludzie kontuzje kontuzjami ale Valdek by wolał grac z Busquetsem na SO niż dać szanse młodym. Trincao to nie porozumienie i na niego Guardiola czy Ferguson by nie mieli pomysłu, gość mentalnie i pewnie umiejętnosciami nigdy z Bragi nie wyjdzie

0

@Cobra303 Roma i Liverpool to tez były wazne mecze....myśle, ze gdyby takie kontuzje miał Valverde to grałby Rakitic (bo wtedy by nie odszedł) Pjanic, Griezmann w pomocy, potem dopiero może Pedri

8

widze, że większość podnieca się znowu Valverde i już jego wolą niz Koeman. Przypomnę, że za Valdka graliśmy najbrzydsza piłkę jaką pamiętam, w meczu Stoke vs Burnley czasami było więcej jakości. Graliśmy Rakitic- Vidal- Roberto- Busquets (bez formy) w pomocy, o młodych wprowadzonych to nie ma co gadać bo tylko Fatiemu dał raz czy dwa szansę. Plus miał ter Stegan, który ratowal dziesiątki razy mecze; Suareza w formie.

0

@cules100pro lepiej by było ich 6 niz tu komentarze śmiejący się z tego ile tam jest....lepiej 6 sensowych (nie wiem jakie są więc nie oceniam) niż 30 idiotycznych

0

wiecie może czy/gdzie w Warszawie mozna kupić ten energetyk od WK? chciałbym spróbowac a nie widziałem nigdzie

0

@Pablit nie no trzeba spojrzeć prawdzie w oczy. W tym sezonie to nie liście się do top5. Broni to co przeciwny bramkarz Levante czy Getafe obroni, nic więcej, zwłaszcza już po nowym roku.

5

Z żalem człowiek musi przyznać, że po dzisiejszym meczu nawet mu przykro nie jest. Ja już po meczu z Granada sobie uświadomiłem, że z mentalnością na Anfield czy Lizbonie oni i tak nie mieli szans tej ligi wygrać. Remis? Nawet nie ma rozgoryczenia. Kiedyś jak znajomi się śmiali z kolejnych kompromitacji to aż głupio było, teraz to już tego nie robią bo to by była norma od kilku lat

0

@SamuraJack pomyliło Ci się przy rywalach Tańculi

0

@GeraltzKatalonii i by w nastepnej kolejce tracimy punkty

0

@Encore Fofana za Maguire i jakos strasznie mi w tym sezonie zaimponował Soucek to może za de Bruyne bo jednak to był już jego gorszy sezon

3

@Criss18Barca ja to będę szczęśliwy jakby nasi z grupy wyszli xd będzie to dla mnie duża niespodzianka

0

@Gonzo349 i? Przecież nikt nie oczekuję by grał jak Ronaldinho czy inny Sancho nawet, ale jak kiedys oglądalem Małeckiego w Wiśle to się lepiej prezentował...każdy kontakt z piłką to strata, w obronie też nie wiele dawał. Jeden gol z Betisem i tyle

0

@Gonzo349 przecież on tylko raz dał dobra zmianę. Reszta jego meczów to totalne kopanie się po czole. Sprzedać jak najszybciej. Roma to max jego możliwość a i tak myślę, że będzie tam rezerwowym.

0

@adiczak do 4 sezonu kozak, potem jak prawie każdy serial obniża poziom dramatycznie do tego stopnia, że go nawet nie skończyłem

3

@PatrychoO nie i nie. Już wszystkie 3 drużyny (Sevilla nie liczę bo na nich nikt przed sezonem nie stawiał) tyle razy się sfajerzyly że i tak jeszcze to zrobia

0

@Ying idealny piłkarz do klubu z topu jako pierwszy rezerwowy lub na starcia z drużynami poniżej 10miejsca w tabeli. Jak za darmo genialny ruch

0

@fart Boston jest beznadziejny w tym sezonie. Brown i Tatum grają jak na powiedzmy top10 zawodników aspirujących do MVP a będą w Play in

0

Ej czemu wgl Voldemort musiał osobiście zabić Pottera? Xd

1

@KacperVEB xd król internetu

2

@Pawel13sz Kane, Martinez, Haaland- w takiej kolejności

1

Oglądam Barcelonę od 2006 r i kurde jeszcze nie byłem tak obojętny chyba na jakiś ważny mecz. Człowiek zdaje sobie sprawę, że nawet jak dziś wygrają to przegrają w ostatniej kolejce by znowu byc wyśmiewanym przez całą Europę

0

@ptrx zagra padake, strzeli gola i będzie na nim sztuczny zachwyt bo przecież się stara

0

@Firestone Wybrał lepszy projekt sportowy i tyle. Od jego odejścia gdzie było PSG w LM a gdzie my

0

@Vebrol jak każdego piłkarza w tym Messiego np przez którego są teraz takie problemy finansowe. Haaland tak tu wielbiany też leci tylko na hajs

4

@Firestone cieszyć się że jeden z 5 najlepszych piłkarzy na świecie do nas nie trafi to jest "powód"...lepiej dalej się męczyć z magicznym trio Coutinho Dembele Griezmann

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?