FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Fajny ten challenge....
2
Jazda ZAKSA!!!!!!
3
Myślicie, że Harry znajdzie wszystkie horkruksy?
4
Dziś prawdopodobnie największą szansa jak do tej pory była na wygranie LM siatkarskiej przez polską drużynę. Przegrany finał z Jastrzębskim nie może spowodować, że nagle zapomnimy jak w tym sezonie grała ZAKSA. Wyeliminować dwie takie drużyny jak Zenit i Lube to jest kosmos. Jak nie teraz to nigdy :D
0
@Chakalaka 60mln Griezmann i np Pjanic xd ale by było pięknie
1
@damiano996 tiaaaa ciekawe niby za kogo.
1
@Zoker Valdes jest najbardziej niedoceniany piłakrzem w erze tamtejszej Barcelony. Gość był i jest na ten moment lepszy od Marca. Marc ma wiele okazji do skutecznych obron. Na bramkę Valdesa padały po 2 strzały na cały mecz, więc nie miał kiedy pokazac umiejętnosci, a i tak wybronił wiele meczy
0
@MaziFCB no i po co wtedy walczyli i robili remontade jak teraz obsrali zbroję za przeproszeniem?
0
De Jong gra super w tym sezonie, ciągnie grę, odbiera, biega sporo.....ale dziś Busqeuts w 50min miał więcej otwierających podań niż Holender od momentu jego przyjścia do nas. Nie chce mu umniejszać, ale podań to on wgl nie ma
1
@kryhaa dwa komentarze niżej :P
2
@kryhaa raczej co sędzię odwalił...karny całkowicie z dupy
4
Boże ale ten Var to jest żałosne...piłkarz Arsenalu dotyka Triguerosa i dostaje karnego xd
0
@el_bidinho z tą mentalnością jeżeli w ostatniej kolejce wystarczyło by nam przegrać np mniej niż 4golami to oni przegrają 5....
0
@AmigoBlancos pusci do następnej kolejki :P przykre jest to, że z tego frajerstwa Barcelony już nawet jej kibice się śmieją...bo mi no dziś już nie jest smutno czy zły jestem. Już po prostu wiedziałem że sfrajerza
6
@333tricampeones333 przecież Busqeuts to jedyny, który dziś zagrał super. Reszta poniżej 4.0 powinno byc
3
@tristan87 a kiedy coś konkretnego wybronił? Bramkarz światowej klasy w dobrej formie dzisiejsza bramkę na remis by obronił ...w sumie w krótki róg bylo
7
Ale człowiek jest już tak przyzwyczajony do frajerstwa ze strony piłkarzy, że nawet nie jest mu przykro. Valverde wyrobił u nich mentalność na niewyobrażalnie niskim poziomie. Guardiola wczoraj w 15min pokazał jak zmienić podejście u swoich piłkarzy. U nas od 5lat wszyscy pamiętają Rome, Liverpool itd. jak można obsrac zbroje znowu....to już niestety jest codzienność, nie wyjątek
0
@NaFazieHitman nie, bo po tym meczu to należy mu się ocena 1,5. Tylko dlatego, że 1.0 jest dla Pana gol z PSG i nic wiecej
0
Kolejny robimy z siebie frajerów? Nowe nie znałem, ale prawie się nabrałem że to już koniec frajerstwa
5
Roberto to długo jeszcze będzie grał? Laporta nie bądź debilem i sprzedaj go jak najszybciej, po prostu jest słaby
1
To jest kolejny gol, który pokazuje że Ter Stegen w tym sezonie nie jest w najwyższej formie. Courtois, Oblak czy Navas by to obronili. Główny winowajcą to Mingueza, ale Niemiec nie pomógł
3
No i zaczynamy eldorado xd
5
Roberto dziękujemy za kilka asyst w meczu z Realem i gol z PSG ale to już musi być koniec. Fajnie mieć dużo wychowanków w składzie, ale no nic na siłę. Jak się nie nadajesz to elo i sprzedajemy
0
@Cobra303 na LR to poziom pod tym względem jest również żałosny jak poziom sędziowania....sędzię nic złego nie zrobił ale już się przyje**** do niego. Żadnej żółtej nie powinno być
0
@Zip a gdzie Ty żeś chciał kartki? Już bez jaj
0
Ja to liczę dziś na jakieś 2 próby z dystansu Moriby
0
@LeoMessiah a po co ma wejść? By zanotować kilka strat i nie trzymać wgl żadnego założenia taktycznego?
1
@Tomek54321 lepiej grać bez 9 niż z 9 która nie trzyma poziomu
0
@Hanok no od dwóch sezonów widziałem jakiś 40jego meczy więc wiem co mówię
4
@Kiiciioro Foden jest przedeniany