0

@eckov gość przez rok wrzucał codzien film na YT co oznacza kreatywność. Ilość pieniędzy jaką mają i zaczynając od zera też pokazuje że nie są głupi. Narazie to Ty nie wykazujesz żadnego szacunku do użytkowników tej strony nazywając ich 13latkami

2

@eckov nie trzeba mieć 13 lat by wiedzieć co to ekipa. A za to jak sobie radzą w życiu, ile mają hajsu itp to im się należy szacunek i podziw od każdego nie zależnie od wieku

0

@Majkel34 Zależy na jaki temat i od stanowiska xd

0

@TheGoldenEleven tak jak jest, 2008>2012>2021

0

@Chakalaka i ten dwumecz zabił Neymar, teraz nikt nie umie u nas czegoś takiego zrobic

0

@Pogba trzeba poszukac chyba xD

0

@Pogba masz jakiegoś linka? :D bo ona to nawet nawet jak na polskie youtuberki xd

1

@dniel dokładnie, mature z matematyki zdawałem 5/6 lata temu, ale co roku sobie odpalam poziom podstawowy by zobaczyć co człowiek jeszcze pamieta i przecież to jest to samo tylko czasami zmienią jakieś liczby

1

@MatiFCB2000 no wiesz, po 5 latach ogladania Paulinho, Pjanic, Gomesa, Rakiticia, Vidal czy Busqetsa w "formie" to nie mam zbyt wygórowanych oczekiwań od pomocników. Ja mówie na podstawie tego co widze od 2 miesiecy jak widziałem Chelsea w 4-5meczach

1

pamiętam jak był tu pewien użytkownik, któremu marzyło się się ściągnięcie do nas Jorginho z Napoli wtedy. Był tu wsymiany, równiez oczywiście przeze mnie, ale co gośc gra to poezja, talki tempomat u nas by siadł. Kante smiga jak zabawka duracella, ale trzeba tez oddac Włochowi, że gra super

1

@BartqRKO dostaje podanie, oddaje i wychodze do gry....kurde przez ostatnie lata zapomniałem ze obronca tak moze grac

0

@Avernand wszyscy 4 warci siebie

0

@VamosRakieta Z tą pomocą to już nie przesadzajcie. Od kilku msc tu to co mecz Real ma wsparcie

0

Xd to już chyba lepiej by ten Real awansował.... Courtois w tym sezonie niszczyyyy ter Stegena.

3

Boże....skuteczność lepsza niż w polskiej lidze normalnie

3

Werner pomimo gola to jest parodia. 4na2 wychodzili i idealnie do chyba Ramosa

0

Gdyby tak można było wymienić Benzema na całe nasze trio kupione za 300mln.

0

@Encore Mount jest lepszy.

4

Werner nawet celnie podać nie umie. Wrak piłkarza

0

@kamiVeB Z każdym będziemy w roli faworyta

1

@ranger3120 zdecydowanie Giroud. Na co prędkośc Wernera przy kontrach jak na pusta i tak chłop nie potrafi strzelic. Giroud pomoże przy stałych fragmentach gdy, i da rade się zastawic itp.

0

@Pilka_jest_okragla i miał półfinał i finał LM i kolejnych kompromitacji swojej starej druzyny w LM

1

@BorzyKrzys mnie to bawi taki Griezmann czy Dembele jak grają, wczoraj natomiast widziałem piłkarza który nie bał się wziąć odpowiedzialności na siebie. W ciągu dwóch sezonów osiągnął półfinał i finał, a ludzie się z niego smieja, ze wybrał zły sportowo projekt xD

9

@DonMatteo901 van dijka wymyśliliście wy media :D

0

@TheHeisenberg finał i półfinał to chyba dobry wynik. Przypominam jak Barcelona kończyła.

2

Ale Ci komentarzy są żałośni. Przypi*** się do Neymara, a gdyby nie on to by Dias z Stones mógł iść na herbatę z prądem.

6

@Bobo25 xd.

2

Kuipers to jest tak samo przeceniany jak Marciniak. Obaj siebie warci

0

@Coutinho007 widziałem, spoko grajek, nie twierdze, że nie. Ale jednak w LM jeżeli nie chcemy kolejny raz odpaść w 1/8 to wg mnie za mało.

1

@Coutinho007 moze warto skonczyc z półśrodkami i kupić prawdziwego skrzydłowego. Gil to melodia przyszlosci, a my nie mamy skrzydeł od odejścia Neymara, Gol fajna opcja ale jako drugi skrzydłowy grający z Elche itp

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?