0

@pedrixxx sprzedać Griezmanna, ale bez Felixa.

1

@adambądkowski93 niby tak, ale Leicester z pucharem i przed sezonem 5 miejsce by wzieli w ciemno

4

tez macie takie dziwne wrażenie, ze ta rewolucja skonczy się tak, że w pierwszej 11 pierwszej kolejki następnego sezonu będzie Alba, Pique, Griezmann, Lenglet, Dembele, Busquets?

2

@Zip Austria vs Macedonia....za niedługo na euro stracie tyranów Gibraltar vs San Marino

0

Na jaki mecz marzy się Wam pojechać? Oprócz finału LM bo to raczej wiadomo. Takie Boca vs River na Bombonierce to chyba by se człowiek obejrzał najbardziej

0

@DonMatteo901 i tak lepszy niż Dembele

1

@Dawid66 Griezmann i Alba zdecydowanie out. De Jong przed Busi.

0

@Encore dwóch najlepszych bramkarzy nie jedzie na euro xd

6

Lewandowskiego się nie da lubic. Ludzie narzekają na Gikiego że broni a jest bramkarzem byleby jakiś facet se rekorda pobil

1

Gikiewicz order od Dudy jutro!!!

1

@Filipfcb2000 bilans bezpośredni zdecydowanie lepszy. Raczej słabo by to wyglądało by przy tej samej ilości pkt byliśmy przed Realem

0

@4drian0 To może jednak warto się z nim pożegnać? Z tym nie zagra bo nie, tego chce to ma przyjść bo inaczej odejdzie.....jak trochę dziecko, któremu się lizak weźmie

0

@tbas idealnym? xD by kogoś dobrze umiec wykorzystać to ta osoba musi byc ambitna i sama musi chcieć.

0

@amanter ach ten Koeman się na niego uwzial, u innych byłby top1 pomocników na swiecie

0

@Gaucho nie mozemy zaczac odbudowy od Garcia i Torresa....walić napastnika i skupić się na jakimś klasowym obroncy nawet za 70mln

4

@msmsms Idiotyzm. Co za debile to wprowadzili?

6

@Barca1992 Dziwisz się? Czasami tu bana dostaniesz za słowo Afroamerykanin, ale jak ktoś wyzywa od lewaków czy debili bo się nie szczepią to wszystko git.

3

@PatrychoO Roberto to bardzo dobry piłakrz dla klubu z takiego 6/7 miejsca w lidze angielskiej czy hiszpanskiej.

0

@ddanioofcb a przypadkiem Ala to nie Alina?

0

@VamosB skoro blyszczy w poukldanym zepsole to i tak trzeba bedzie sie go pozbyc....Barcelona przez nastepne 2/3 sezony wg mnie takim projektem nie bedzei to co sie ma chlopak marnowac xD

0

@VamosB to niech mnie zatrudnią. Też bede robil dobrą atmosfere w szatni a bede chcial jakies 10tys euro miesiecznie tylko+ też bede biegał w obronie. Profesjonalista to to nie jest jak sobie filmy nagrywa, bardziej taka mentalnosc dzieciaka w tym przypadku.

1

@Shapiro i tak odpadna pewnie, mental przegranych tam mają

0

@amanter Ci co glosowali na Martina, Piqie, Griezmanna czy Dembele to chyba na smianie to sobie zrobili

1

@itmustbejoke dlatego naiwne jest myślenie, że jeden Garcia, którego Moder robił jak chcia, zmieni ciś w tym...potrzebujemy pilnie napastnika, ale jeszcze bardziej prawdziwego lidera na SO.

0

@KapiFCB GSW raczej na luzie pokona Memphis i Utah będą niespokojnie teraz spali :P

3

Cuadrado kupon Casemiro na kartki chyba wykupił.....

1

Też tu nie ma co narzekać na sędziów na varze, minęło zbyt dużo by cofnęli to. Sędzię główny to dzban że tego nie zobaczył

1

Juz widzę jakby Gosens wykonał taki faul by sędzia nie reagował...pchanie Juve w tych durnych Włoszech jest większe niż jakiekolwiek innego klubu w Europie

2

@lucas/catalan dobre, mów Pan bo bym se wygooglal xd

1

@MaTt_BarcaFan dlatego Barcelona pewnie go kupi za 50mln, sfrajerzyli się i za 3lata odejdzie na wypożyczenie do Alaves, potem do Celty i za 5lat skończy się kontrakt xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?