3

@myscooter śmiechem jest to, że dalej są ludzie którzy wierzą w Puiga. Coś musi być że nie gra

0

@BarcaSupporter no nie wiem czy piętnastą walka lesnar vs Romek przyciągnie kibiców.

1

@lucas/catalan tak to jest jak się nie ma kasy bo się płaci miliony za pojedyncze występy Lesnara czy Cena. Black i Murphy bardzo dobrze że odeszli bo było szmaceni, czekam aż jeszcze Cesaro zwolnią/odejdzie i cała trójka w AEW albo NJPW i tam nie wykręcają genialne walki bo umieją w wrestling. Strowman jest nudny więc mógł zostać xd

2

@Encore Eee tam, Durant Curry Thompson było lepsze :P

1

@Wiktoria13 kupilismy kawior za ponad 400k i to gó**o dało więc moze kasztany bedą lepsze

3

3na1 kontra i nic z tego? Skąd ja to znam xd

0

@Kredon ale czasami mnie osobiście wkurza u Węgrzyna he he

0

Ruscy grają w miarę najlepsza 11?

0

@Ghazul3293 Walker na SO i Arnold/James na wahadle w ustawieniu z trójką obrońców. Jak się skompromitują na Euro to na pewno nie przez brak Lingarda, miał dobry sezon ale bez jaj

2

@barcowy1899 cieszy, że za darmo. Garcia się bardzo cieszę. Aguero ostatnio Hazarduje i więcej go nie ma niż jest, jak strzeli 15goli we wszystkich rozgrywkach to ocenie na plus

3

@Uukasz_93 gorzej jak wpadną na pomysł by go przesunąć do pomocy

0

@HighestInTheRoom to już lepsze szklanki

0

@Geble podanie Piresa takie trochę jak Iniesty do Xavi w 2010r jak była Manita

2

@FC1899Barca a to ten tryplet po przyjściu Coutinho to kobiet czy co

0

@Gosciuu w tym sezonie Peszko bije rekordy strzeleckie

0

@Pawel13sz umie bronic, w ustawieniu z 4obrońców zdecydowanie lepszy

0

wgl wszyscy gadają o napastniku, część zauwazyla, że priorytetem jest SO, a cisza o skrzydłowym. Bez Fatiego nikogo nie mamy na te pozycje, nawet jezeli mamy grac 3-5-2 to jakiś klasowy skrzydłowy by się sprzydał

1

@Xenomorph patrząc na to jak kulawą jest nasz obrona to tak, fajnie by było mieć gościa który odbiorze kilkanaście piłek na mecz

0

@masq no i?

0

@Dembouz1899 ze narazie niech przynajmniej jeszcze jeden sezon udowodni, ze nie jest jednorocznym talentem

0

@masq Trincao mityczny talent którego gosc po prostu nie ma

0

@zadafcb ta kontuzja wyglądała tak, że na moje w tych PO już nie zagra

2

@fart CP3 połamany, ale dziś się bawi fajnie :P

0

@Lovalo no nie doceniam i się śmieje z tego, no chyba można spokojnie powiedzieć, pseudosportowca

2

@EdinsonCavani przegrał ale nie jakoś w sposób ewidentny. Kasjo byłby na pewno szybszy. Na moje pewniak. Szpilka to z Wieskiem na zabawie wiejskiej by miał problem

1

Nie no, Kasjo by go rozwalił w 45sekund. Szpilka to poziom memu Najmana

0

@Uukasz_93 w LM też był słaby, nie kończył wgl prawie. Nie powinien jechać

0

@avanes Semeniuk

0

To się teraz podsumował tym atakiem xd

1

@adi7adi8 to on w piłkę musiał nie trafiać e każdej akcji chyba by być gorszy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?