FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@myscooter śmiechem jest to, że dalej są ludzie którzy wierzą w Puiga. Coś musi być że nie gra
0
@BarcaSupporter no nie wiem czy piętnastą walka lesnar vs Romek przyciągnie kibiców.
1
@lucas/catalan tak to jest jak się nie ma kasy bo się płaci miliony za pojedyncze występy Lesnara czy Cena. Black i Murphy bardzo dobrze że odeszli bo było szmaceni, czekam aż jeszcze Cesaro zwolnią/odejdzie i cała trójka w AEW albo NJPW i tam nie wykręcają genialne walki bo umieją w wrestling. Strowman jest nudny więc mógł zostać xd
2
@Encore Eee tam, Durant Curry Thompson było lepsze :P
1
@Wiktoria13 kupilismy kawior za ponad 400k i to gó**o dało więc moze kasztany bedą lepsze
3
3na1 kontra i nic z tego? Skąd ja to znam xd
0
@Kredon ale czasami mnie osobiście wkurza u Węgrzyna he he
0
Ruscy grają w miarę najlepsza 11?
0
@Ghazul3293 Walker na SO i Arnold/James na wahadle w ustawieniu z trójką obrońców. Jak się skompromitują na Euro to na pewno nie przez brak Lingarda, miał dobry sezon ale bez jaj
2
@barcowy1899 cieszy, że za darmo. Garcia się bardzo cieszę. Aguero ostatnio Hazarduje i więcej go nie ma niż jest, jak strzeli 15goli we wszystkich rozgrywkach to ocenie na plus
3
@Uukasz_93 gorzej jak wpadną na pomysł by go przesunąć do pomocy
0
@HighestInTheRoom to już lepsze szklanki
0
@Geble podanie Piresa takie trochę jak Iniesty do Xavi w 2010r jak była Manita
2
@FC1899Barca a to ten tryplet po przyjściu Coutinho to kobiet czy co
0
@Gosciuu w tym sezonie Peszko bije rekordy strzeleckie
0
@Pawel13sz umie bronic, w ustawieniu z 4obrońców zdecydowanie lepszy
0
wgl wszyscy gadają o napastniku, część zauwazyla, że priorytetem jest SO, a cisza o skrzydłowym. Bez Fatiego nikogo nie mamy na te pozycje, nawet jezeli mamy grac 3-5-2 to jakiś klasowy skrzydłowy by się sprzydał
1
@Xenomorph patrząc na to jak kulawą jest nasz obrona to tak, fajnie by było mieć gościa który odbiorze kilkanaście piłek na mecz
0
@masq no i?
0
@Dembouz1899 ze narazie niech przynajmniej jeszcze jeden sezon udowodni, ze nie jest jednorocznym talentem
0
@masq Trincao mityczny talent którego gosc po prostu nie ma
0
@zadafcb ta kontuzja wyglądała tak, że na moje w tych PO już nie zagra
2
@fart CP3 połamany, ale dziś się bawi fajnie :P
0
@Lovalo no nie doceniam i się śmieje z tego, no chyba można spokojnie powiedzieć, pseudosportowca
2
@EdinsonCavani przegrał ale nie jakoś w sposób ewidentny. Kasjo byłby na pewno szybszy. Na moje pewniak. Szpilka to z Wieskiem na zabawie wiejskiej by miał problem
1
Nie no, Kasjo by go rozwalił w 45sekund. Szpilka to poziom memu Najmana
0
@Uukasz_93 w LM też był słaby, nie kończył wgl prawie. Nie powinien jechać
0
@avanes Semeniuk
0
To się teraz podsumował tym atakiem xd
1
@adi7adi8 to on w piłkę musiał nie trafiać e każdej akcji chyba by być gorszy