0

@Xxxbarca4ever ale Drzyzga jest lepszym blokującym i zagrywajacym. A w rozegraniu aż takiej różnicy nie ma. Drzyzga powinien grav

0

Muzaj? Czy Ciebie pop***** :P

1

Kubiak dalej na boisku. Bednorz by po takim czymś już boiska do końca LN nie powąchał

0

@ad289 ale Śliwka miał super sezon klubowy

1

@Kubix93 bo Bednorza nie lubi

0

Kubiak se jedz na te IO za nazwisko. Leon, Semeniuk, Fornal i Śliwka. Oni powinni jechac

0

@michal26 Świątek raczej szybki 6-2 6-1

2

@Yosemite kontrowersją jest wybór Dias, Kane był jedynym logicznym wyborem.

8

@Pilka_jest_okragla Dembele by odskoczyła na 6m

0

@kaamil1910 nie mozemy dalej opierać się na obronie po 4-0 i 8-2. Wystarczy, że Alba będzie grał (nie wierze w transfer Gayi).

0

@kaamil1910 czy ja wiem, więcej niz 7/8mln bym nie oczekiwal

0

@kaamil1910 bez wahania, za 70mln mozna by bylo kupic klasowego SO, a Donnaruma jest tez swietny, moze nogami nie gra super, ale świetny SO jest wazniejszy niz gra nogami u bramkarza

16

@amanter jeden slaby sezon mial ale zeby od razu ter static? xD racja, sprzedać na Alaske

0

@Messibestplayerintheworld niech idzie, zdecydowanie za wysokie progi.

0

@Mixtape nikt w to nie wierzy, ale jakby jakims cudem tak bylo to Dest obrał zbroje :P

2

@Messibestplayerintheworld mozemy na nim zarobić myśle ze jakies 30mln, obniżyc płace i bac się gdy będzie wrzutka w pole karne by kogoś nie pociągnął albo se ręką nie machnął .

0

@damian16161212 Włosi jako jedyni z czołowych drużyn wysłały totalne rezerwy a reszta się przygotowuje na IO.

0

@Encore de Bruyne nie zasłużył.

3

@Encore Ale wg mnie i tak był lepszy od Śliwki. Plus zagrywkę miał zajebista. Ale widać że Heynen go nie lubi. Jakby nie miał wyboru to by go wziął, ale że ma taki wybór na przyjęcie to Bednorz wg mnie pewniak na odstrzał

0

@deyna2018 pewnie to co wczoraj :P

1

@michal26 ale ktokolwiek nie wyjdzie z 4miejsca będzie dla nas potężnym wyzwaniem, ale i tak będziemy faworytem. Aczkolwiek chyba najlatwiejsi Rosjanie i Amerykanie

0

@Lordzi jeśli patrzymy na formę to Leon, Semeniuk, Fornal i chyba Śliwka. Ale Kubiak musi jechać

2

3 set z Semeniuk, czyli chyba oficjalnie Bednorz out z IO

0

@michal26 wiadomo, tylko pytanie czy będzie w formie? Mam spore wątpliwości co do tego

1

oooo i taką 6 (Zatorski zamiast Wojtaszka) to ja w finale IO poprosze :P

0

Ale śliwka musi mieć jaja by to cokolwiek z tym zrobić. To jest żałosne co zrobił teraz.

1

@Encore wiadomo, ale nie wiem czy nie byłoby lepiej walnąć te 10/15 km/h ale typowo w Andersona, przynajmniej może by się wywrócił i do bloku jedna opcja mniej

1

ale czemu nagle zaczęli serwować na Shoji?

0

@Encore bydle w takim pozytywnym znaczeniu :D na przestrzeni ostatnich 5/10lat top 5 bez wątpienia i ciągle stabilna forma

0

@michal26 akurat w Zaksie to on prawie wgl nie atakował mocno, chyba że na pojedynczym było

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?