FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@DonMatteo901 nic nie grała to nasza reprezentacja. Słowacja nie musiała grać nawet na 80% swoich możliwości by wygrać ten mecz
5
Morata vs Szczęsny....ale to będzie pojedynek xd
5
A i tak w portalach dziś Lewandowski będzie mieć ocenę 8 pewnie xd
2
Wiecej zgrupowań w Opalenicy czy innych ośrodkach....oni to w kopalni węgla powinni się przygotowywać za te ciągłe kompromitacj
1
@Barcaa12 sam nie gra lepiej. Skończy winić wszystkich tylko chwalić Robercika którzy w kadrze gra tak samo słabo jak Krychowiak czy Zieliński
1
Ależ ta Słowacja ma potężnych skrzydłowych. Oni to z takim talentem to chyba w City czy Bayernie grają?
1
Nasi jak Real tysiące i jedna wrzutka
2
@Majsteer nie wiem czemu wszyscy się tak czepiają Pepe. Miał jeden sezon gdzie miał nierówno pod sufitem ale pod wodzą Mourinho to nie ma co się dziwić. Poza tym on gra bardzo czysto
3
Szkocja vs Czechy nawet fajnie się to ogląda, obyśmy po 20 mogli to samo mogli powiedziec a nie chwalić się ile kto przysnął na meczu
0
@domin1515 cóż...jeśli mówimy o brakach taktycznych to Dembele czy Trincao są jeszcze gorsi.
2
@doc wcale mu się nie dziwię że był rozczarowany. Gorszy od Dembele i Trincao nie byl
0
@Deviler no wystarczy by się umiał utrzymać przy piłce co ostatnio ma problem w kadrze
0
Ale jest wkurzające to mówienie że skrzydłowi i pomocnicy muszą pomoc Lewandowskiemu....a to przypadkiem nie on ma pomóc reszcie także? Ludzie to chyba bardziej chcą by Lewy zdobył 5goli ale byśmy nie wyszli z grupy niż by strzelił 0 ale z grupy wyszli
1
@SinMistico on w kadrze też gra słabo
3
@adi7adi8 no chyba nie xd
0
@Bartek22 Bernardo to nie kolejny Messi. Dwa sezony temu miał chyba najwięcej przebiegniętych km i jednym z najlepszych jeśli chodzi o odbioru
2
@KmN ja już Glika nie widzę w 11.
0
@mmaciass np Muzaj z Rosją super grał. Kaczmarek jest fatalny w ataku. Dobrze zagrywa, umie czasami staną przy przyjęcie zagrywki- ale nie ma najważniejszego na jego pozycji czyli ataku
2
@lampa16 wg mnie już nie, ale jak już to tylko Wimbledon ale i tak wątpię
0
@Vebrol wybieranie miedzy dżuma a cholera. Chociaż po tym jak Kaczmarek dziś nie skończył bez bloku to ja bym go na mecz z Mongolią nie wystawił nawet :P
0
@Encore gdyby nie on to mam wrażenie że z przekroczeniem 10punktow w każdym secie byłby problem. On musi jechać i musi być podstawowym.zawodnikiem z całym szacunkiem dla Kubiaka
1
@KacperVEB boli jednak to, że cały czas serwowali w libero. Jeśli taki był plan to Heynenowi chyba słoneczko Rimini przygrzalo
0
Proponuję jeszcze może sprawdzić jak zagrywki przyjmuje libero.
0
@mmaciass delikatnie ująłeś xd z 10 piłek miał na rękach gdzie klasowy libero to dogrywa pod siatke
0
Kaczmarek bez bloku nie skończył xd on jest fatalny
0
Boże niech on tego Wojtaszka zmieni. Nic nie obronił
0
Nowakowski, Wojtaszek i Kubiak to dziś chyba postawili na Brazylię :P
3
Jakoś w meczu Polska Rosja Mikhaylov, Volkov czy Muserskiy nie serwowali w Zatorskiego. My dziś jak amatorzy w libero zamiast Leala...idiotyzm
2
Kaczmarek prawie siatkę zerwał i proszą o challenge.....
0
@Kamilos84 Drzyzga nr 1 nie jest, ale w top 5 jest. Dziwnie się utarło że jest slaby