FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Encore jak ktoś wtedy powie Lewy>Suarez to wystarczy przytoczyć jego sezon w lidze angielskiej i koniec dyskusji
2
@Encore Griezmann, ale tylko i wyłącznie na pozycji pomocnika.
0
@Adek02 Goretzka. Wtedy bym dr Jong dał na SPD
8
@marcin000019 Puchaczowi to chyba liczyli we własne pole karne
1
@Kondziubarca no ma, nie twierdzę że nie. Ale on jakoś nie wybijał się poziomem nad nimi oprócz tego pierwszego gola że Szwecją
21
Czy tylko mnie śmieszy ta narracja, że biedny Robert ma żałosnych kolegów a on sam jest cudowny? Na moje to w pierwszym meczu żałosny występ. W drugim z 4m strzał prosto w bramkarza. W trzecim z 2m poprzeczka, dobra jeden gol to jego czyste umiejętności (ale podanie Zielka super). A jeszcze do tego dziesiątki piłek do niego których nie umiał opanować, dużo niedokładnych podań; z Szwecja miał wiele momentów gdzie zwalniał akcję
0
@FC1899Barca skończmy zwalać na pozostałych i pudrować Lewandowskiego. Gdyby strzelił dwie setki które strzela nawet piłkarz ekstraklasy to może i byśmy wyszli z grupy.
0
@xDoMinO26x w porównaniu do tego co było przedwczoraj to nic. Deszcz potężny, wiatr i grzmi.
1
@Ojciec5tkidzieci szkoda, że nie wrzucili zdjęcia jak z 4m trafia w bramkarza i z 2m w poprzeczkę...
0
@kamilo0066 ale w ataku u nas też gra mu nie służy xd
1
@eydeem no gramy cały czas, więc nudne nie jest. Czasami tylko jest głupie po jakiś aktualizacjach, że są bronie gdzie są zbyt dobre i nie da się grać z niczym innym bo nie masz szans z tymi broniami
1
@eydeem albo koledzy którzy pisze o cheatarach trafiają na dziwne lobby, albo nie umieją odróżnić cheaterow od dobrych graczy :P tak jak pisałem gram nawet dużo w to i trafiłem może na 4-5
1
@eydeem zajebiste. Jak ja zazwyczaj nie gram w takie coś to w to od roku gram 3/4x w tygodniu ze znajomymi
1
@fart jutro jade tam na weekend :D fajnie się zapowiada
1
@kuz no na pewno.
0
@DaPidejpi mieszkam w Krakowie i narazie tylko porządny deszcz, nawet bez błaskawic.
1
@escarabajo Gil zjada ta ligę. Pierwsza asysta jak Iniesta :P
4
@Criss18Barca jak mozna byc takim dzbanem i tak zepsuć taki meczyk jak Belgia vs Portugalia.....
0
@Comentateiro ale też nie ma co porównywac wschodu i zachodu. No i jednak sam Doncic gra, zero wspracie a z Porzingis to rywale maja o jednego goscia więcej. Atlanta ma lepszych drugoplanowych
0
@Encore nowego Curry nie będzie....zwłaszcza, ze Young blizej do Hardena z tymi czasami bezczelnymi symulkami i wymuszeniami
0
@zuang1995 Lewandowski? po tej sytuacji z Hiszpanią i wczoraj co z 3m nie potrafi strzelić? sorry, ale 3 bramki to za mało by zmazać te pudła. Plus miął wieeeeele piłek gdzie zle przyjął, zwalniał, niedokładnie dogrywal. Słabe Euro i niezamydli oczu 3 gole
1
@adambądkowski93 najlepszy nasz piłkarz na tym euro
0
@damianex10 szkoda, ze Wolski komentuje takie "ochłapy". Chociaz wole mecz Szwecja vs Ukraina z jego komentarzem, niż Belgia vs Portugalia z Szpakiem
2
@FafitFCB wole mieć takiego kapitana bez wielkich umiejetnosci niz takiego, który niby jest najlepszy na swiecie a jak Skriniar strzela Ci gola to strzela focha
1
@LeoMessiah jak na popołudniu w pracy to chodzę 2-3 i wstaje 10-11. Jak mam na rano to o północy i wstaje przed 5.
0
@Encore Kłos za Nowakowski i bym nic nie zmieniał. Aczkolwiek mam nadzieję, że to wahanie pomiędzy libero to tylko taka zasłona i wiadomo że zator pojedzie
0
@Simusamu10 Muzaj miał jeden dobry mecz z Ruskimi, nawet bym powiedzial że bardzo dobry. Ale oprócz tego fatalny. Z drużynami z samego końca tabeli potrafił niekończyc kilku piłek z rzędu
0
@Vebrol tak. To wszystko przez Wieniawie. Odebrać jej obywatelstwo
0
@Tomek54321 ból pewnej części ciała jest tu u większości użytkowników gdy Ronaldo strzela gola. Oni nawet jak strzelał tego gola z przewrotki z Juve to pisali że mogą za wysoko i gol niesłuszny i że Buffon zawalił
0
@FC1899Barca może jakby strzelił z Hiszpania czy dziś to by grali dalej to co powinien strzelić