FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Wszyscy mocno zmęczeni a Pedri se biega, no ye**by chłopak :D
0
Hiszpania gra genialne taktycznie do 16m. Zasługują na awans zdecydowanie i nie ma co pisać klasyka "zasługuje ten kto strzeli więcej goli"
2
Olmo dziś rozwala system. Dopóki nie musi strzelać to kot i top5 piłkarzy na świecie :D
1
Tak z ciekawości bo nie widziałem żadnego z nich w akcji: kto był lepszym piłkarzem: Lucho czy Mancini?
13
Ale bardzo mi się podoba ten półfinał. Super mi się ogląda
3
Brych to dziś już 4-5 kartek więcej powinien dać. Nic się nie uczy po meczu Portugalia vs Francja
0
Olmo dziś gdyby nie skuteczność to dziś genialny występ. Najlepszy obok Laporte u Hiszpanów
0
Bóg!!!!!!!!!!!!!!!!
0
@Triv44 nie jego wina, że ma frajerów z przodu i nie wiedzą, że w bramkę trzeba strzelić a nie obok
0
Simon vs Szczęsny. Kto "lepszy" na dużych turniejach?
3
Ale taktycznie to uważam, że Lucho dziś zniszczył Manciniego.
0
@cchesterr43 no nie żartuj. Ładnie ciscan to można w lidze przeciwko Angers czy innego Bordeaux
3
Atak marzeń tego Euro: Mbappe-Werner-Oyarzabal. Oj oglądałby
1
Oyarzabal to jakiś frajer jest xd on dziś hat tricka powinien mieć. To jest nie pojęte.
12
I to jest ta różnica, Torres czy Oyarzabal uderzyli by 4m obok i 3m nad bramką.
0
Olmo, Torres i Oyarzabal strzelają wtedy kiedy mają liczebną przewagę Hiszpanie, jakieś debile to są
0
Aż się prosi by na stronę Emersona wpuścić Adame, krecidelko by mu tam zrobił mam wrażenie
0
Traore by tu fajne wiatry robil
1
Olmo z Szwajcarią najgorszy po wejściu, ale te 15min? Kosmos, najlepszy na boisku
0
@A_Gomesinho_21 na tym turnieju?
15
W TVP twierdzą, że Pedri nie gra dobrze na tym turnieju....gość gra lepiej niż Barella czy Verratti ale nie ma nazwiska jeszcze.
10
@Mathew86 po pierwsze gra wszedzie i wszedzie źle, a po drugie bierze hajs jakby za 4.
0
Słucham tego studia przed TVP i normalnie tak chwalą tych Włochów, że to dziś się skończy 5-0 jakoś chyba....Michalik to z Jorginho robi najlepszego pomocnika w historii normalnie
29
@BaroPodertos lepsze dośrodkowania niż Jóźwiak
0
@Encore z Verratti i Koke bym się zgodził.
0
jak byście mieli sklasyfikować od najlepszego do najgorszego: Pedri, Koke, Busquets, Barella, Verratti, Jorginho? Powiedzmy na tym tylko turnieju, bo cięzko oceniać 15lat Busquetsa prawie i rok Pedri czy 3/4 Barelli.
0
@Cobra303 wieczysta Kraków. Wtedy bym wkoncu się przejechał na ich stadion
1
@Encore coś na zasadzie Litwy czy San Marino przed ważnymi turniejami w piłkę nożną.
0
@Encore ciekawe gdzie pójdzie bo chyba projekt z Embid się skończył (oby)
0
@Encore to już wiemy kogo LAL biorą w drafcie