2

Wszyscy mocno zmęczeni a Pedri se biega, no ye**by chłopak :D

0

Hiszpania gra genialne taktycznie do 16m. Zasługują na awans zdecydowanie i nie ma co pisać klasyka "zasługuje ten kto strzeli więcej goli"

2

Olmo dziś rozwala system. Dopóki nie musi strzelać to kot i top5 piłkarzy na świecie :D

1

Tak z ciekawości bo nie widziałem żadnego z nich w akcji: kto był lepszym piłkarzem: Lucho czy Mancini?

13

Ale bardzo mi się podoba ten półfinał. Super mi się ogląda

3

Brych to dziś już 4-5 kartek więcej powinien dać. Nic się nie uczy po meczu Portugalia vs Francja

0

Olmo dziś gdyby nie skuteczność to dziś genialny występ. Najlepszy obok Laporte u Hiszpanów

0

Bóg!!!!!!!!!!!!!!!!

0

@Triv44 nie jego wina, że ma frajerów z przodu i nie wiedzą, że w bramkę trzeba strzelić a nie obok

0

Simon vs Szczęsny. Kto "lepszy" na dużych turniejach?

3

Ale taktycznie to uważam, że Lucho dziś zniszczył Manciniego.

0

@cchesterr43 no nie żartuj. Ładnie ciscan to można w lidze przeciwko Angers czy innego Bordeaux

3

Atak marzeń tego Euro: Mbappe-Werner-Oyarzabal. Oj oglądałby

1

Oyarzabal to jakiś frajer jest xd on dziś hat tricka powinien mieć. To jest nie pojęte.

12

I to jest ta różnica, Torres czy Oyarzabal uderzyli by 4m obok i 3m nad bramką.

0

Olmo, Torres i Oyarzabal strzelają wtedy kiedy mają liczebną przewagę Hiszpanie, jakieś debile to są

0

Aż się prosi by na stronę Emersona wpuścić Adame, krecidelko by mu tam zrobił mam wrażenie

0

Traore by tu fajne wiatry robil

1

Olmo z Szwajcarią najgorszy po wejściu, ale te 15min? Kosmos, najlepszy na boisku

0

@A_Gomesinho_21 na tym turnieju?

15

W TVP twierdzą, że Pedri nie gra dobrze na tym turnieju....gość gra lepiej niż Barella czy Verratti ale nie ma nazwiska jeszcze.

10

@Mathew86 po pierwsze gra wszedzie i wszedzie źle, a po drugie bierze hajs jakby za 4.

0

Słucham tego studia przed TVP i normalnie tak chwalą tych Włochów, że to dziś się skończy 5-0 jakoś chyba....Michalik to z Jorginho robi najlepszego pomocnika w historii normalnie

29

@BaroPodertos lepsze dośrodkowania niż Jóźwiak

0

@Encore z Verratti i Koke bym się zgodził.

0

jak byście mieli sklasyfikować od najlepszego do najgorszego: Pedri, Koke, Busquets, Barella, Verratti, Jorginho? Powiedzmy na tym tylko turnieju, bo cięzko oceniać 15lat Busquetsa prawie i rok Pedri czy 3/4 Barelli.

0

@Cobra303 wieczysta Kraków. Wtedy bym wkoncu się przejechał na ich stadion

1

@Encore coś na zasadzie Litwy czy San Marino przed ważnymi turniejami w piłkę nożną.

0

@Encore ciekawe gdzie pójdzie bo chyba projekt z Embid się skończył (oby)

0

@Encore to już wiemy kogo LAL biorą w drafcie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?