0

@doc chyba za rok konczy mu się kontrakt to moze Napoli zejdzie z ceny, a ie ukrywam ja bym go zobaczył u nas

1

ale to jest już nawet trochę dziwne, że nikt nic nie moze powiedzieć na Messiego, bo normlanie tu sa wyzywani od debili i ćpunów...

0

@IbrahimAfellay on się już skonczyl xD

0

@Slawek1999 na Hucie w nocy pięknie było, czułem się gdy byłem dzieckiem i gasiłem i zapalałem światło co chwile. Ciemno jasno ciemno jasno :D

0

kogo wybieracie na ten moment ze względów czysto sportowych: Neymar vs Mbappe?

0

@wyrek skąd taka pewnośc?

1

no i dobrze, chłop ma swoje zdnaie i widział ich obu w akcji. Ci co obrażają czy to jego czy tego kempes co wczoraj w podobnym tonie się wypowiadał to zakładam, że o Maradonie wiedzą tyle, że koks wciągał

2

@kewin każdy ma prawo do swojego zdania. Nie przesadzajmy, że jak ktoś źle powie o Messim to od razu odlecial

1

@Pilka_jest_okragla no nie wiem, mi się wydaje, że Pedri grął tak na Euro dzieki Koemanowi. Dostał zaufanie od Ronalda i zyskał mega duzo pewnosci siebie, a w takim wieku to jedno z kluczowych aspektów

1

@kamilop z Griezmann tez wyglada mizernie i Francuz wcale poziomu nie podnosi

0

@MesQueUnClub96 ale smieszy Cie konkretnie ten argument o graniu w lepszej lidze czy ogólnie ta teza?

4

@Homeopata8989 Juventus to ma takich słabych pomocników, że ciezko by nie był podstawowym pomocnikiem tam.

0

@FcBforever221dodatkowo Atletico wymienia słabszego pomocnika, na jednego z najlpeszych pomocników poprzedniego sezonu Serie A, bo podobno De Paul to tam był niezłym kozakiem

0

@KapiFCB no krok w tył sportowo, ale nie finansowo zapewne. Na moje to on jeszcze nic az tak nie zrobil by potegi się o niego biły. Na ten moment poziom Sevilli i nic więcej

1

@cat_r37 po 5 już nie liczyłem :D

2

@Messibestplayerintheworld Rivaldo w sumie kiedyś walnąl hattricka na awans do LM....moze jego tez niech podpiszą

1

@koksik2700 uniwersalny to jest Milner, bo gdzie go nie rzucisz to Ci meczu nie zawali, a napewno nie tyle co ten jegomość....

0

@Homeopata8989 juz by pewnie chcial City, Liverpool czy inny PSG. Lenglet tez w Sevilli był dobry tylko przez chwile, Bartek się na niego nabrał i teraz masz babo placek

0

@Mns21 jak jednorazowy pomysl na czesc Maradony to ok, ale nie jezeli to by była tradycja. Wtedy mistrz Afryki, Azji czy Am Północnej byliby troszkę ponizeni

0

@DLFCB tutaj niektórzy wolą Dembele niż Viniciusa albo Griezmann nad Benzema stawiają....

0

@SteuerFreiMoney nie mają z kim przegrać. PRzegrali z Nigerią i Australią, bo grali na pół gwizdka. Na IO Durant włączy swój tryb magic i Doncic w pojedynke mu nie da rady nawet

0

@TylkoBarca7273 w sumie dobry deal dla obu stron.

0

@Adi123456789 a to już nie może mieć własnego zdania?

5

Nie oglądałem tego Copa, jak głupi pomyślalem że zobaczę finał. Współczuję wszystkim którzy zerwali nocki na to cos, strasznie się to oglada

0

@El Plutoninho mecz beznadziejny to czego oczekiwać od komentatorów

0

@KUMA04R10 tak, po tak samo pisałeś jak grał dla Barcelony

0

@socha Emerson jest piłkarzem Barcelony, Messi nie bo się bawi z zarządem..Vamos Brazylia

1

Tu jest chyba więcej fanów Messiego niż Barcelony ...

1

@Edoss Brazylia, Anglia (pomoc sędziego), Peru

0

@Encore boki obrony to miód dla porządnych skrzydłowych. Hakimi jak nie gra na wahadle, tylko na PO to jest fatalny

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?