FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@doc chyba za rok konczy mu się kontrakt to moze Napoli zejdzie z ceny, a ie ukrywam ja bym go zobaczył u nas
1
ale to jest już nawet trochę dziwne, że nikt nic nie moze powiedzieć na Messiego, bo normlanie tu sa wyzywani od debili i ćpunów...
0
@IbrahimAfellay on się już skonczyl xD
0
@Slawek1999 na Hucie w nocy pięknie było, czułem się gdy byłem dzieckiem i gasiłem i zapalałem światło co chwile. Ciemno jasno ciemno jasno :D
0
kogo wybieracie na ten moment ze względów czysto sportowych: Neymar vs Mbappe?
0
@wyrek skąd taka pewnośc?
1
no i dobrze, chłop ma swoje zdnaie i widział ich obu w akcji. Ci co obrażają czy to jego czy tego kempes co wczoraj w podobnym tonie się wypowiadał to zakładam, że o Maradonie wiedzą tyle, że koks wciągał
2
@kewin każdy ma prawo do swojego zdania. Nie przesadzajmy, że jak ktoś źle powie o Messim to od razu odlecial
1
@Pilka_jest_okragla no nie wiem, mi się wydaje, że Pedri grął tak na Euro dzieki Koemanowi. Dostał zaufanie od Ronalda i zyskał mega duzo pewnosci siebie, a w takim wieku to jedno z kluczowych aspektów
1
@kamilop z Griezmann tez wyglada mizernie i Francuz wcale poziomu nie podnosi
0
@MesQueUnClub96 ale smieszy Cie konkretnie ten argument o graniu w lepszej lidze czy ogólnie ta teza?
4
@Homeopata8989 Juventus to ma takich słabych pomocników, że ciezko by nie był podstawowym pomocnikiem tam.
0
@FcBforever221dodatkowo Atletico wymienia słabszego pomocnika, na jednego z najlpeszych pomocników poprzedniego sezonu Serie A, bo podobno De Paul to tam był niezłym kozakiem
0
@KapiFCB no krok w tył sportowo, ale nie finansowo zapewne. Na moje to on jeszcze nic az tak nie zrobil by potegi się o niego biły. Na ten moment poziom Sevilli i nic więcej
1
@cat_r37 po 5 już nie liczyłem :D
2
@Messibestplayerintheworld Rivaldo w sumie kiedyś walnąl hattricka na awans do LM....moze jego tez niech podpiszą
1
@koksik2700 uniwersalny to jest Milner, bo gdzie go nie rzucisz to Ci meczu nie zawali, a napewno nie tyle co ten jegomość....
0
@Homeopata8989 juz by pewnie chcial City, Liverpool czy inny PSG. Lenglet tez w Sevilli był dobry tylko przez chwile, Bartek się na niego nabrał i teraz masz babo placek
0
@Mns21 jak jednorazowy pomysl na czesc Maradony to ok, ale nie jezeli to by była tradycja. Wtedy mistrz Afryki, Azji czy Am Północnej byliby troszkę ponizeni
0
@DLFCB tutaj niektórzy wolą Dembele niż Viniciusa albo Griezmann nad Benzema stawiają....
0
@SteuerFreiMoney nie mają z kim przegrać. PRzegrali z Nigerią i Australią, bo grali na pół gwizdka. Na IO Durant włączy swój tryb magic i Doncic w pojedynke mu nie da rady nawet
0
@TylkoBarca7273 w sumie dobry deal dla obu stron.
0
@Adi123456789 a to już nie może mieć własnego zdania?
5
Nie oglądałem tego Copa, jak głupi pomyślalem że zobaczę finał. Współczuję wszystkim którzy zerwali nocki na to cos, strasznie się to oglada
0
@El Plutoninho mecz beznadziejny to czego oczekiwać od komentatorów
0
@KUMA04R10 tak, po tak samo pisałeś jak grał dla Barcelony
0
@socha Emerson jest piłkarzem Barcelony, Messi nie bo się bawi z zarządem..Vamos Brazylia
1
Tu jest chyba więcej fanów Messiego niż Barcelony ...
1
@Edoss Brazylia, Anglia (pomoc sędziego), Peru
0
@Encore boki obrony to miód dla porządnych skrzydłowych. Hakimi jak nie gra na wahadle, tylko na PO to jest fatalny