2

włączyłem na minute i ten Demir miał przerzut lepszy niż wszystkie zagrania Trincao z sezonu.....moze powalczy by byc jednak czlonkiem pierwszego zespolu a nie rezerw

0

@DonMatteo901 będą dalej quizy?

2

@DonMatteo901 telefony ok, ale z tymi fryzurami to juz bez jaj.

0

@FCMichalo no ale wiecie, to był Bayern Juppa, moze spojrzymy na niego?

0

@Tomo1989 20? ciekawe jaki portal tyle naliczył....nieźli optymisći tam są

1

@Arkon za rok GSW ostatni taniec i zdobywają mistrza

0

@Criss18Barca niech przeniosą do Londynu, tam na pewno będzie fajnie

2

czyli na skrzydłach wolny Messi i Depay, który przy Coman, Chiesa, Sterling czy Mane jest wolny. i w obronie Pique+ Lenglet, bo nie wierze, że cos sie zmieni z SO....super

5

@Encore Insigne nie urósł pewnie

0

Jedno okrążenie więcej i Janowski by wziął Lagute

0

@Piernik ale to jest tak że motor A ma jakąś specjalną charakterystykę, B również i C też? Czy to po prostu informacja że jeżdżą innymi

1

@Don Lucas Kvech chyba lepszą na Lidgrenie

1

@mekston janowski ma niesamowity sprzęt

0

Co w żużlu przy prezentacji zawodników oznacza ta historia motora to A, B lub C?

4

@Yosemite niedoceniany zawodnik. Jakoś się go nigdy nie wymienia jeśli chodzi o topke a do takiej nalezy

1

@JohnnyBarca wszystkie siły na atak. Fajne dla widowiska mogą być mecze Realu w tym sezonie

0

Alexandra Daddario vs Margot Robbie?

2

Wgl tyle tu jest wpisów odnośnie seriali, ale nie widziałem nic o Strzelcu. Żaden pierwszy sezon serialu nie był wg mnie lepszy od tego

0

4

Komentarz usunięty

17

jak Pedri nie wygra tej nagordy to będzie chyba większy zart niz np Modric ZP w 2018

0

@Pawelec7 a co on wgl zrobił?

1

zeby nie został tylko drugim Halilovic i będzei dobrze :D

1

@cules100pro szczerośc to jest podstawa. Plus prezes takiej organizacji jaką jest Real nie mozę być miły bo by mu wszyscy na łeb weszli

1

@OliOri Saul, ludzie go postrzegają przez pryzmat tego sezonu, a ogólnie to super pomocnik. Z Bayernem strzelił gola prawie jak Messi z Getafe

2

@icon3520 co jesli Dembele i Fati dostana kontuzji, Aguero niepewny? A no to, że dalej bedziemy w du*** bo Griezmann nie umie wózka pociągnąć, bo zawsze cos mu przeszkadza

1

@Gaz zdecydowanie za długi kontrakt. Dłuzej niz dwa lata nie powinno byc

2

@Messibestplayerintheworld i Pjanic na to "ja se tu zostaną"

0

@Volk a w czym Messi przewyzsza Maradone?

0

@Bykunn nie no, za Bayern to nie slyszałem nigdy by ktoś obwiniał Messigo. Tam było fantastycznie 7/8 gosci :P za Livwrpool tez, raczej obrona i Dembele

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?