FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
włączyłem na minute i ten Demir miał przerzut lepszy niż wszystkie zagrania Trincao z sezonu.....moze powalczy by byc jednak czlonkiem pierwszego zespolu a nie rezerw
0
@DonMatteo901 będą dalej quizy?
2
@DonMatteo901 telefony ok, ale z tymi fryzurami to juz bez jaj.
0
@FCMichalo no ale wiecie, to był Bayern Juppa, moze spojrzymy na niego?
0
@Tomo1989 20? ciekawe jaki portal tyle naliczył....nieźli optymisći tam są
1
@Arkon za rok GSW ostatni taniec i zdobywają mistrza
0
@Criss18Barca niech przeniosą do Londynu, tam na pewno będzie fajnie
2
czyli na skrzydłach wolny Messi i Depay, który przy Coman, Chiesa, Sterling czy Mane jest wolny. i w obronie Pique+ Lenglet, bo nie wierze, że cos sie zmieni z SO....super
5
@Encore Insigne nie urósł pewnie
0
Jedno okrążenie więcej i Janowski by wziął Lagute
0
@Piernik ale to jest tak że motor A ma jakąś specjalną charakterystykę, B również i C też? Czy to po prostu informacja że jeżdżą innymi
1
@Don Lucas Kvech chyba lepszą na Lidgrenie
1
@mekston janowski ma niesamowity sprzęt
0
Co w żużlu przy prezentacji zawodników oznacza ta historia motora to A, B lub C?
4
@Yosemite niedoceniany zawodnik. Jakoś się go nigdy nie wymienia jeśli chodzi o topke a do takiej nalezy
1
@JohnnyBarca wszystkie siły na atak. Fajne dla widowiska mogą być mecze Realu w tym sezonie
0
Alexandra Daddario vs Margot Robbie?
2
Wgl tyle tu jest wpisów odnośnie seriali, ale nie widziałem nic o Strzelcu. Żaden pierwszy sezon serialu nie był wg mnie lepszy od tego
0
@Boogmacher tak.
4
Komentarz usunięty
17
jak Pedri nie wygra tej nagordy to będzie chyba większy zart niz np Modric ZP w 2018
0
@Pawelec7 a co on wgl zrobił?
1
zeby nie został tylko drugim Halilovic i będzei dobrze :D
1
@cules100pro szczerośc to jest podstawa. Plus prezes takiej organizacji jaką jest Real nie mozę być miły bo by mu wszyscy na łeb weszli
1
@OliOri Saul, ludzie go postrzegają przez pryzmat tego sezonu, a ogólnie to super pomocnik. Z Bayernem strzelił gola prawie jak Messi z Getafe
2
@icon3520 co jesli Dembele i Fati dostana kontuzji, Aguero niepewny? A no to, że dalej bedziemy w du*** bo Griezmann nie umie wózka pociągnąć, bo zawsze cos mu przeszkadza
1
@Gaz zdecydowanie za długi kontrakt. Dłuzej niz dwa lata nie powinno byc
2
@Messibestplayerintheworld i Pjanic na to "ja se tu zostaną"
0
@Volk a w czym Messi przewyzsza Maradone?
0
@Bykunn nie no, za Bayern to nie slyszałem nigdy by ktoś obwiniał Messigo. Tam było fantastycznie 7/8 gosci :P za Livwrpool tez, raczej obrona i Dembele