FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@mnich12 znaczy Świątek już zdobyła więcej niz Radwańska, która wg mnie była straaasznie przereklamowana. Obecnie w tenisie kobiecym nie ma i raczej nie będzie juz drugie Williams, która wygrywała prawie wszystko.
0
@Messibestplayerintheworld no to pewnie wymiana i Brozović do nas xD
0
@Messibestplayerintheworld e no 3x? co on taki skromny, siedemnascie mu dajmy
0
@FanBarcy123 czy na Fame MMA była walka Tusk vs Kaczyński
1
@FanBarcy123 normalny. Szok przeżyłem po 4-0 z Liverpoolem. Z Bayernem spodziewałem się kompromitacji i tak było. Obstawiałem jakieś 5-0, ewentualnie że uda nam się strzelić jedną
0
@FC1899Barca ciężko się ogląda teraz SWK, jakoś tak inaczej, zwłaszcza stare odcinki, to była klas
5
@LeoMessiah absolutnie nie, najlepsze lata to taki 2005-2015 teraz za dużo jest tych oskarżeń o rasizm, jakieś LGBT jakieś inne pierdoły i inne Maje stasko
0
jak wczoraj się szczepiłem johnson i otrzymałem certyfikat to już normalnie moge podróżować (np do Hiszpanii)? wole się dopytać, bo to różne wersje słyszałem
0
@kamilkrycha zaćmienie, plus Wenezuela zaczęła grać jak typowy średniak, a nie tak jak wszyscy się spodziewali
2
@horang a co mają wspólnego problemy finansowe Barcelony z władzami?
0
Nie ma co ukryć, że przed IO my i Brazylijczycy byliśmy głównymi faworytami do złota. Jakbyście oceniali pozycjami to starcie pierwszej 6? Na moje środek, atakujący i przyjmujący (Kubiak w formie załóżmy) na równi. Zatorski lepszy od Thalesa, ale Bruno lepszy niż Drzyzga
1
@Xxxbarca4ever USA nawet nie musi nic oddawać, duża szansa, że Argentyna sama sobie weźmie punkty z Amerykanami
0
@Encore dlatego jego wgl nie powinno być ma IO....chociaz Muzaj mu "dorównuje"
0
Kaczmarek zaczyna swoje "show" xd
0
Wgl nie macie wrażenia że boisko do piłki ręcznej jest ogromne? Wczoraj rzuciłem okiem na mecz Francja vs Hiszpania i wydawało mi się wielkie
0
@BorzyKrzys już tyle razy był pompowany balonik że wraca....ale tak jak teraz to chyba nigdy. Nawet jak już ringów by nie był tak dobry to byłoby tyle genialnych promo i podbudowy do walk, że o rany. Walka z MJF, Cody, jakiś tag team z Buck, ewentualna walka z Bryan czy z AJ jakby odszedł...no i koniec z Omega
0
@LeoMessi1994 ja polecam Shooter, ostatnio skończyłem i miodzio.
0
@BorzyKrzys A ja tam lubie jej piosenki. Nie jest to czego oczywiście jak jadę autobusem czy jestem w sklepie, ale na jakiś domówkach po kilku głębszych siada perfekt xd niby każdy się wstydzi, że to słucha ale jak już się puści to każdy coś tam zanuci
2
@igor69 może nie na podstawie IQ ale jakoś to powinno być ograniczone. Ja np o polskiej polityce wiem totalnie nic, tylko wiem że jedno gorsi od drugich i uważam, że nie powinienem mieć głosu w wyborach bo jak głosuje to na śmianie bo nie wiem kto jest ok
1
Czy wiecie jakie mecze sportów drużynowych są transmitowane tej nocy na Eurosport 1 Eurosport 2 i TVP Sport? Chodzi mi głównie o koszykówka normalną, piłkę nożną i siatkówkę bo nie wiem o której wstawać a nie mogę znaleźć
0
@clyde Polacy zawsze mają wymówki....
4
Na Eurosporcie jest surfing na IO a warto nadmienić, że tam prawie huragan jest :p nikt nie umie ustać na desce
0
@Czechuton zdecydowanie tak.
0
@puyol_presidend5 ale Szalpuk to całkowicie inny zawodnik niż ta dwojka. I trzeba pamiętać, że Kurek ma niesamowite wahania formy
0
Myślicie, że w środę z Wenezuela Heynen da odpocząć np Kurkowi lub Leonowi? Kubiak pewnie będzie wchodził co set na kilka piłek by pomału wchodzić w rytm meczowy
0
@kulek22 zastopować Wallace to sztuka nie mała, w Brazylii tylko Lucarelli jakoś trzymał poziom ale też slabo
0
co Argentyna gra to o jeje
0
@kibicsportu Brazylia jak będzie pod ścianą to wygra do 0 z tymi rywalami :P
1
@michal26 zaczęli niesmaowicie i fajnie, że w drugim secie wydaje się, że nie spuchli.
2
Brawo Argentyna za walkę w tym secie. Mam nadzieję, że pokrzyżują plany komuś z 4potentatow tamtej grupy i awansują