6

Pique z tą obniżka zachował się jak kapitan prawdziwy, ale nie rozumiem czemu wszyscy szukają dla niego partnera. To już nie ten sam Pique co kilka lat temu i w ostatnich 2-3 latach miał wiele meczy gdzie "dorównał" poziomiem do Lenglet.

0

@Bamek94 czasami owszem

0

@Kettger Pomocnicy to obecnie nasz najmniejszy problem...chyba że Roberto będzie grał xe

0

@Pilka_jest_okragla tylko szkoda, że w pierwszej kolejności do gry są tacy piłkarze jak Braitwhite, Roberto, Lenglet i taki Alba zagra 95% czasu w każdym meczu

3

Jak dziś wyjdzie Braitwhite czy Lenglet w składzie to ja chyba zacznę wierzyć w jakaś chorą teorie, że oni w umowie mają ustaloną pewną ilość meczy w której muszą wystąpić w pierwsze 11. Lenglet ma więcej wylewów niż przeciętny obrońca w polskiej ekstraklasie. Duńczyk to co prawda jedyny napastnik środkowy u nas, ale tylko z nazwy. Nic nie potrafi

2

Nie no jak zobaczę dziś dwójkę z trojki Braitwhite, Lenglet i Roberto to walne (delikatnie mówiąc) o stół i już nie wstane

6

@LuisSalvano dokładnie, ja to myślę, że za to zagranie ręką karny, czerwona kartka, punkty ujemne dla Realu i dyskwalifikacja Lucasa dożywotnia

5

Piłka trafiona w rękę Lucasa z odległości 20cm a i tak tutaj są ludzie co mówią o drukowaniu xd

0

@Uukasz_93 Chyba sobie jaja robisz, że tam byś dał karnego?

23

Boże do czego to doszło, że Real gra a komentarze tu o jakimś PSG, który gra z drużyną o której miesiąc temu jeszcze nikt nie słyszał

1

@vangoor jak podajesz druga to raczej zamiast Xavi Rakitic powinien być bo on grał częściej

6

Zmarzlik ma dopiero 26 lat!!! On może pobić wszelkie rekordy.

0

Co on odwala na tym motorze.....Lindgren ciulu mogłeś zostać 2 :P

0

@oskar_wojak xd śmiesznie w sumie. Jutro przed meczem Koeman rzuci moneta czy wystawić czy nie Depay

3

Zmarzlik to jest zwariowany

0

@mekston Kubera ma start super, ale potem czasami jeszcze widać brak doświadczenia. Laguta raczej pewniak do finału

0

@Conradxc cóż, jak Courtois i Benzema utrzymają kosmiczną formę, to moze być niezły sezon dla Realu. Na Bale czy Hazadra bym za bardzo na liczył, chocaiz może Belg ogarnie 4litery. I uważam, że już pomoc CKM aż tak nie będzie dominować

0

@mekston niesamowite starty ma Rosjanin i potem z łatwością ucieka na kilkadziesiąt metrów

0

Laguta piekielnie szybki

0

@Pilka_jest_okragla ja też bardziej czekam na ten sezon niz np zeszłoroczny. Młodzież plus teoretycznie uwolnienie Griezmann i Coutinho +Depay

1

@amanter ale nie ma nic wspólnego gdzie poszedł. Ja nie ma nic do PSG. To jest LM i nie ma miejsca na takie coś. Może niech mu jeszcze schodzą z toru biegu

0

@arkasath nigdy w życiu. Jak za rok zaprosimy PSG na puchar Gamoera to tak, a nie w meczu LM

1

@gumaz Zmarzlik i Laguta w finale xd

0

@FCBMati10 pijawek? Czemu mają schodzić z wynagrodzenia które podpisali? Ciekawe ile tu by się osób zgodziło gdyby do nich przyszedł kierownik w pracy i powiedział " umowa nieaktualna, dostaje 50% mniej wypłaty"

2

@Kwiatek67 zależy od ustawienia. Jak z 4obroncow to na moje Emerson pewniak, na wahadlach też raczej Emerson ale w tym ustawieniu już daje większe szanse Dest

1

@Xavyol no już bez przesady z tym najlepszym strzelcem i dryblerem

0

@Encore Luka musi zmienić klub jak chce coś wygrać

0

@Yosemite ale szkoda, ze ten gol nie powinien zostać uznany. Alves był na spalonym gdy Messi kopał i przeszkadzał obrońcy w wybiciu pilki

2

@doc aktor strasznie niedoceniany. Tadzio i Czerepach to postacie kultowe polskiej kinematografii. Epickie

1

@pt9 Pizzatopia. Sam wybierasz składniki. Skaldniki są dobre jakości więc jak coś będzie nie tak to raczej sam po prostu źle dobrales składniki :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?