FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Criss18Barca żużel bez komentarza Dryi (czy jak to tam odmienić) to inny sport :P
4
Za chwilę Tadzio Norek będzie robil łubudu do kajdanek jakby ktoś chciał :D
19
@sergio5 i wtedy zawrócił do sklepu po flachę, bo piwa były za słabe
1
jak myslicie czy za pomoca google i YT można się nauczyć excella tak już poziomie zajebistym? ile czasu by to wg Was zajeło dla osoby, która powidzemy umie już te wykresy, diagramy i te fukcje if jezeli itp?
0
@vangoor nie zdziwie się na powrót ustawienia w tym meczu z trójką stoperów. Mingueza może zagrać, ponieważ z czwórki on, Pique, Lenglet i Garcia jedyny w miarę szybki
0
@Robert1603 to czerwo tak na dwoje babka wróżyła. Czerwo ewidentnie, ale wcześniej Ayoze był faulowany
0
@Robert1603 może taktycznie już tak, bo Mourinho to już nie to samo co kiedyś ale jeśli o zachowanie to taki typowy Szw**...nie napiszę bo cholera wie czy redakcja tego nie uzna za obraźliwie xd
0
@Robert1603 nienawidzę typa. Gość jest gorszy niż Mourinho w zachowaniu. Jak wygrywa to miły pan co spotkasz go w parku w mieście, ale jak przegrywa to na wszystko zwali winę co się da. Wiatr, pogoda, kontuzja, pora dnia, zła murawa, zły terminarz itp itd
18
@Hubertusk tyle zainteresowanych....aż głowa boli od wyboru
0
Podczas meczu Levante vs Real ktoś liczył ile razy ten komentator powiedział: "proszę państwa"?
0
jakby ślimak pełzał przez 365 dni dzień w dzień to jak myslicie jaki dystans by pokonał w linii prostej?
0
Munir, Cuenca, Giovani dos Santos, Tello i Deulofeu. Jakbyście ich uszeregowanie jeśli chodzi o talent jaki posiadali? Nie chce dawać Bojana pomimo podobnej pozycji bo raczej u każdego byłby pierwszy
1
@Commandement gościa nigdy nie powinno tu być. Hejt jest zasadny bo on w Sevilli by nie grał.
0
@Encore lepiej z nim niż z bezpiecznym Brożkiem który miał jeden mecz dobry
0
@Azi znaczy w moim przypadku to nie że skrajności w skrajność. Po meczu z RSSS wszyscy się nim podniecali a ja i tak bym go sprzedał, zawsze tak pisałem
0
Czy po wczorajszym meczu magia duńskiego brożka padła i wkoncu nie ma tu idiotycznych komentarzy że warto go zostawić?
1
@patry295 szczerze mówiąc nie wiem, ale po powrocie CM Punka ratingi AEW zakładam że wzrosną o kilka procent xd
1
@patry295 całkowicie inna federacja. TNA to teraz istnieje pod nazwą Impact wrestling
1
@lucas/catalan mam nadzieję, że oprócz walk z młodymi dostanie jakiś program z Omega....dream match jakich malo
0
@Rick Nie możesz wrzucać "lepszych" zdjęć? :P
1
O ile w obronie Alexander Arnold jest na poziomie Semedo może odrobinę lepszy tak w ataku to jaki kozak. Jakie on ma tę wrzutki to szok
7
@ForcaMilosz jak by dali Moribie taki hajs to jak by mieli przekonać Albę, Roberto, Griezmann czy innych do obniżki pensji?
1
@Rewolucja123 boje się że zagramy z 4 z tyłu....znaczy się z 3 bo Lengleta nie ma co liczyć
0
@DLFCB teraz by było że ten wyższy piłkarz patrzy na sędziego z wyższości i poniża go i powinien zostać ukarany
0
@Yosemite Bramka na poziomie Messi vs Getafe, a nawet lepsza bo jednak to Bayern a nie jakieś Getafe
0
@doc nie zdziwię sie że jak gdzieś pójdzie to nagle mu wystarczy to co zarabia teraz
0
rzadko oglądam kobiecą siatkówkę, ale kilka meczy ten jaszej kadry obejrzałem w czasie LN i wczoraj.....czy ta Stysiak jest taka dobra w skali światowej czy po prostu reszta naszych jest tak słaba, że ona wygląda bardzo dobrze?
11
@barcelonaLM zawsze mnie bawi ochrona na dworcach lub galeriach. Dziadek 80lat, ledwo co chodzi i stoi na ochornie...
2
@korolocik oj takiego Sabitzera bym przyjął
0
@BorzyKrzys karta jutro wygląda bardzo słabo a i tak na żadną galę tak nie czekałem od momentu njpw Dominion w 2019 roku chyba :P musi się to wydarzyć, bo jak nie to beka na zawsze z AEW