FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Czy ktoś ostatnio był w Hiszpanii i miał ta aplikację spain travel heatlh i odpowiedziałby na jedno pytanie szybkie
0
@LS fakty to fakty :P
2
Niby mówi się, że PSG niszczy rynek ale ich tercet Messi, Neymar i Mbappe kosztował kilkadziesiąt mln mniej niż nasz Griezmann, Coutinho, Dembele
1
Komentarz usunięty
1
Dla mnie IO się już skończyły po porażce siatkarzy...tylko na ich występy czekałem co dwa dni
7
@Encore blok blok i jeszcze blok, Francuzi grali z tym blokiem naszym jakby to była reprezentacja Mongolii
1
@barcelonaLM trzeba być idiotom i nie bójmy sie tych słów. A jeżeli za to redakcja da bana to tylko pokaże jaką mają "zasadę" przy Banach
0
@priest9999 aaa sorry liczę IO jakie 2020 i mi się pomyliło xd
3
Jedynego kogo szkoda to Leon, grał kosmiczny turniej. Bez bloku nie można wygrać z drużyną z Topu. Pozostaje liczyć, że za dwa lata znowu na MS pokażą moc. Jedyną druzyna reprezentacyjna, z której nie możemy się śmiać. Chłopaki dali tyle radości. Wiadomo, że szkoda ale lecimy dalej i widzimy się za 2 lata na najwyższym podium
9
To teraz oby Argentyna wygrała złoto, najfajniej dla widowiska grają na tych IO
0
@Pasiak dziś nie jest wina rozegrania tylko fatalnego bloku i skończcie pieprzyć z tym Drzyzga
0
Zgwałcili nas w bloku. Nasz blok dziś to jak wrzutki Jóźwiaka czy Plachety na Euro
4
Nowakowski to mr zagrywka....nie dość że takie plichty posyła to jeszcze w siatkę
0
Czemu wszystkie mocne zagrywki sa w Grebennikova...
0
Na światowym poziomie nie da się wygrać meczu z jednym atakującym (Leon) oraz bez bloku gdzie Francuzi się bawią z nim jak chcą
1
I to jest ta różnica. Nasi na potrójny blok dzida, Francuzi obijają i wychodzi piłka na aut i punkcik dla nich. Bez bloku można wygrać z Tunezją czy Wenezuela. Jak w tie break nie włączymy bloku to adios
1
Totalny dramat na bloku..... Francuzi obijają nas jak amatorów
2
Ale dziwne, że my większość zagrywkę trafiamy w libero
0
Dobry Śliwka...już mecz z Iranem to był jego "popis". Może i Semeniuk-Leon to zbyt ofensywna para, ale już bym wolał ich zobaczyć niż tego Śliwkę
0
@VamosRakieta ma i dlatego tak gra
3
Nasi to powinni odpuścić skakanie to bloku dziś xd stanąć szóstka w obronie i elo
0
@michal26 Drzyzga dobre zawody, tylko nie jego wina, że nie ma jednego ataku- Kubiak/Śliwka. U nas na minus środek i blok którego nie ma
0
Drzyzga bardzo dobre zawody, miał kilka słabych spotkań ale Ci co dziś do niego mają pretensję to ja nie wiem....tradycja chyba
0
@Krychaaa10 tak i tak. Gra dobre zawody, jedna piłka do Kochanowskiego była za wysoka, reszta dobre lub bardzo dobre
0
@Krychaaa10 xd a tak z ciekawości co w tym meczu zawalił by takie coś pisać? Przypieprzanie się o nic zawsze w modzie
1
Nie no na ten blok to nie ma słów. Z naszego największego atutu dziś stał się naszym największym problemem
0
@haryveb944 nie trzeba, bo Drzyzga jest topowym rozgrywającym
2
Zero bloku i to największy problem. A Ci co dziś się przypieprzaja do Drzyzga to chyba fla zasady....polecam oglądać mecz a nie komentować dla zielonych
0
@Hrzan przecież dziś nie ma co się do niego przyczepić
0
Ależ Francuzi obijają blok naszych, dramat. Oby nasi zaczęli lepiej ich czytać, bo szkoda tak marnować zagrywki