FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Kochanowski dziś słabo, mało wnosi czegoś pozytywnego
0
Dobrze na zagrywce, troszkę mało bloków przy tak odrzuconej Francji
0
@Sulimo ja bym się bardziej obawiał półfinału z Argentyna niż tego meczu teraz z Francją
0
@koksik2700 Neymar był w finale i półfinale LM, gdzie my się kompromitowalismy. Gdzie tu błąd z jego strony?
0
Brawo Argentyna. Stawiałem wczoraj na nich w czterech setach, ale w pięciu też może być :D
0
@MesQueUnClub96 no tak, ale od 4seta do tego przy 8-10 to był dramat :P
0
Zagrywka całkowicie padła Argentynie, Włosi wszystko przyjmują pod siatkę
0
@sergio5 cały mecz pokazywac w TVP 1 i debile przełączają w decydującym momencie...
0
Czy TVP popie****??? Gdzie jest tie break????
0
@Encore na tym etapie, po tylu porażkach na IO i po takich oczekiwaniach dziwny byłby brak obaw :P
0
@PatriBarca Tu nie o to chodzi czy chcemy czy nie...jak była taka klauzula przy kupnie to nie mają wyjścia
0
Danani wyrasta na najlepszego libero na tych IO, co gość gra
1
Włosi zaczynają się kłócić, a chyba oni w nerwach grają najgorzej ze wszystkich czołowych drużyn
0
@bixmix no to Ci gwarantuje że się znam. Ja nie uważam, że jest slaby- stawiam go w top 5na świecie. Ale tu jest taka narracja, że jest beznadziejny
0
@MesQueUnClub96 no ale jakby nie miał to z tego co Ci komentarzy mówią to chyba bym mógł normalnie się pojawić
0
@Kubix93 czasami mam wrażenie, że w męskiej siatkówce jest większy problem z flotami typu Kłosa niż z takimi jak ma Kubiak np :P wiadomo nie mówię o takich bombach jak Leona czy Mikhaylov
0
@bixmix wiesz co oglądam od 15lat więc się znam. Tutaj wszyscy piszą że Drzyzga jest słaby i fatalny i bla bla bla a z nim wygraliśmy MS, czemu? Bo Kurek i Kubiak prawie wszystko kończyli...nawet z beznadziejnej pilki
1
@MrShakira Areola przegra z Fabiańskim walkę o pierwszy sklad
0
Ej czy to dobrze rozumiem, że np taki Fajdek czy Lisek mogą iść dziś na mecz naszych siatkarzy? ( O ile nie mają własnych startów)
0
@Objectivo dla mnie rozgrywający to najmniej ważna pozycja. Jak atak jest dobry to skończy z większości piłek.
0
@Kubix93 jak dla mnie Leon jeszcze nie jest top 3dekady. Te 7-10lat temu aż taki dobry nie był. Mikhaylov i Anderson wg mnie jeszcze
0
@Encore zdecydowanie. Nie dość, że stale utrzymuje mega formę to jeszcze ze wszystkich przyjmujących mam wrażenie, że jest najbardziej "wyważony" czy jak to powiedzieć. Leon czy Leal jednak w przyjęciu czasami mają mega problemy. Osmany w ataku, przyjęciu i zagrywce kozak, może delikatnie blok odstaje
0
@mekston Argentyna po fazie grupowej psychikę nieźle zbudowała. Ja ich stawiam w tym meczu jako faworyt i to w 4setach
0
@Comentateiro są może w TV?
0
@PatrykBarcelona no ale podstawowe mam tylko 2
0
Ktoś wie jakie mecze ćwierćfinalowe w koszykówkę oraz siatkówkę będą pokazywane w TVP 1, TVP sport, Eurosport lub Eurosport 2?
7
@Michael24 Nikt nie mówi by nie wychodziła z domu. Ale czemu idiotka stała na środku ulicy? To że miala dzieci nie oznacza, że nie można nic złego na nią powiedzieć. Jakby stała na chodniku to by dalej zyla
0
Oglądam jeszcze raz akcje Zmarzlika i to "Helena mam zawał"...co lepsze: ten manewr Bartka czy komentarz :D
8
Ale szkoda, że takie jaja się działy/dzieją w siatkówce na Kubie. Przecież gdyby nie sytuacja polityczna tam i gdyby ich siatkarze chcieli grać dla tego kraju a nie innych to by co turniej byli głównymi faworytami do złota. Juantorena, Leal, Leon, Simon i był tam jeszcze atakujący chyba Hernandez. Libero i rozgrywający z takim atakiem wystarczy by byli solidni
0
Oby tylko z nami grał Toniutti. Wtedy 80% piłek powinna iść na strone po której on blokuje