1

Kochanowski dziś słabo, mało wnosi czegoś pozytywnego

0

Dobrze na zagrywce, troszkę mało bloków przy tak odrzuconej Francji

0

@Sulimo ja bym się bardziej obawiał półfinału z Argentyna niż tego meczu teraz z Francją

0

@koksik2700 Neymar był w finale i półfinale LM, gdzie my się kompromitowalismy. Gdzie tu błąd z jego strony?

0

Brawo Argentyna. Stawiałem wczoraj na nich w czterech setach, ale w pięciu też może być :D

0

@MesQueUnClub96 no tak, ale od 4seta do tego przy 8-10 to był dramat :P

0

Zagrywka całkowicie padła Argentynie, Włosi wszystko przyjmują pod siatkę

0

@sergio5 cały mecz pokazywac w TVP 1 i debile przełączają w decydującym momencie...

0

Czy TVP popie****??? Gdzie jest tie break????

0

@Encore na tym etapie, po tylu porażkach na IO i po takich oczekiwaniach dziwny byłby brak obaw :P

0

@PatriBarca Tu nie o to chodzi czy chcemy czy nie...jak była taka klauzula przy kupnie to nie mają wyjścia

0

Danani wyrasta na najlepszego libero na tych IO, co gość gra

1

Włosi zaczynają się kłócić, a chyba oni w nerwach grają najgorzej ze wszystkich czołowych drużyn

0

@bixmix no to Ci gwarantuje że się znam. Ja nie uważam, że jest slaby- stawiam go w top 5na świecie. Ale tu jest taka narracja, że jest beznadziejny

0

@MesQueUnClub96 no ale jakby nie miał to z tego co Ci komentarzy mówią to chyba bym mógł normalnie się pojawić

0

@Kubix93 czasami mam wrażenie, że w męskiej siatkówce jest większy problem z flotami typu Kłosa niż z takimi jak ma Kubiak np :P wiadomo nie mówię o takich bombach jak Leona czy Mikhaylov

0

@bixmix wiesz co oglądam od 15lat więc się znam. Tutaj wszyscy piszą że Drzyzga jest słaby i fatalny i bla bla bla a z nim wygraliśmy MS, czemu? Bo Kurek i Kubiak prawie wszystko kończyli...nawet z beznadziejnej pilki

1

@MrShakira Areola przegra z Fabiańskim walkę o pierwszy sklad

0

Ej czy to dobrze rozumiem, że np taki Fajdek czy Lisek mogą iść dziś na mecz naszych siatkarzy? ( O ile nie mają własnych startów)

0

@Objectivo dla mnie rozgrywający to najmniej ważna pozycja. Jak atak jest dobry to skończy z większości piłek.

0

@Kubix93 jak dla mnie Leon jeszcze nie jest top 3dekady. Te 7-10lat temu aż taki dobry nie był. Mikhaylov i Anderson wg mnie jeszcze

0

@Encore zdecydowanie. Nie dość, że stale utrzymuje mega formę to jeszcze ze wszystkich przyjmujących mam wrażenie, że jest najbardziej "wyważony" czy jak to powiedzieć. Leon czy Leal jednak w przyjęciu czasami mają mega problemy. Osmany w ataku, przyjęciu i zagrywce kozak, może delikatnie blok odstaje

0

@mekston Argentyna po fazie grupowej psychikę nieźle zbudowała. Ja ich stawiam w tym meczu jako faworyt i to w 4setach

0

@Comentateiro są może w TV?

0

@PatrykBarcelona no ale podstawowe mam tylko 2

0

Ktoś wie jakie mecze ćwierćfinalowe w koszykówkę oraz siatkówkę będą pokazywane w TVP 1, TVP sport, Eurosport lub Eurosport 2?

7

@Michael24 Nikt nie mówi by nie wychodziła z domu. Ale czemu idiotka stała na środku ulicy? To że miala dzieci nie oznacza, że nie można nic złego na nią powiedzieć. Jakby stała na chodniku to by dalej zyla

0

Oglądam jeszcze raz akcje Zmarzlika i to "Helena mam zawał"...co lepsze: ten manewr Bartka czy komentarz :D

8

Ale szkoda, że takie jaja się działy/dzieją w siatkówce na Kubie. Przecież gdyby nie sytuacja polityczna tam i gdyby ich siatkarze chcieli grać dla tego kraju a nie innych to by co turniej byli głównymi faworytami do złota. Juantorena, Leal, Leon, Simon i był tam jeszcze atakujący chyba Hernandez. Libero i rozgrywający z takim atakiem wystarczy by byli solidni

0

Oby tylko z nami grał Toniutti. Wtedy 80% piłek powinna iść na strone po której on blokuje

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?