9

@Barca1992 maszyna losująca na dziś wybrała to słowo pewnie

5

Życie w Barcelonie jest przefajne....jeden mecz Ci wyjdzie i zostajesz i zarabiasz miliony....

1

@Survier jak Dest porobił Lengleta w 49sekundzie.....jak niemal wszyscy :P

0

@DonMatteo901 to jak już romb to za napastnikami Coutinho

2

@FC1899Barca byłem i jakoś nie widziałem tego nadrdzewiacza....zajesbisty stadion i tu juz jest czepianie się. Ja bym nie chciał by był remontowany

0

@DonMatteo901 siłą Włochów jest to, że oprócz Verratti i Jorginho niemal wsszyscy grają w Serie A, a Jorginho i tak tam wiele lat spędził

0

@Chakalaka w innych latach miałby problem, ale w tym roku konkurencja jest zerowa. Gdyby nie Pedri to ten wybór byłby mega słaby

1

@puyol_presidend5 dla mnie jest zajebista. Śmieszne i o to chodzi

0

@Emhyr tylko obecnej taki Moriba zagrał kilka meczy i już mu odbija plus uznawany jest za wielki talent. Oprócz Fati, Pedri, Araujo, Dest i Mingueza to reszta nic nie grała w tej druzynie

2

@PatrychoO aktorki do tego Baywatch wybrali genialnie xd aż ciężko wybrać od najlepszej :D

1

@tomek8756 się mówi że mam rzeżączkę i od razu nie nalegają xd

0

@Sulimo tyskie to siki? Xd perła I tyskie Top

0

@tomek8756 jak w ofercie nie ma całej oferty tylko z groszami to coś tu ściemniasz xd

0

@PEDRIII TVP

0

@FCBparasiempre nie no już takie długie komentarze powinny być w odpowiedzi na post

0

@sergio5 ma 18lat i dla niego ważniejsze jest granie niż odpoczynek....zrozumcie to ludzie, że jakby badania wykazywały inaczej to bym tyle nie grał

7

@Yosemite to jak wpadło na siebie dwóch graczy z ManU to jakby normalnie zeszły sezon i Lenglet wpadający w Pique xD

2

@LeoMessiah Buendia, Bailley czy jak to tam się pisze i Ings to lepsze wzmocnienie niż jeden Grealish

0

@kejdzi bo pomoc Realu jest wybitna pomimo wieku i jest druga najlepszą linią pomocy w XXIw?

1

@kejdzi nic nie może??? xD W RSSS, drużynie, które co rok zajmuje 5-8 miejsce był kluczową postacią i nakrywał czapką wtedy każdego z naszych pomocników.

0

oglądał ktoś tu Outer Banks? po opisie wydaje się zajebiste, ale nigdy nie widziałem by ktoś tu o tym pisał

3

@DaPidejpi W Warszawie nie, ale w Krakowie znam kilka osób które wynajmowały. zależy czy agencja pobiera opłate od dwóch stron czy od jednej. Agencje bym uznał za ostatecznośc

0

hahah to nie ułatwiliście wyboru Pany :D

0

Black Mirror, Dark, Orange is the black- dla osób które oglądały jakbyście dali te seriale w kolejności?

1

@korolocik bo Odegaard pokazał w RSSS, że jest kozakiem. A my oprócz Busquets, de Jong i Pedi nie mamy pomocnika żadnego. Ok, jest Gavi czy Nico, ale jak ktoś z podstawowej trójki dostanie kontuzję to bym się bał nimi wyjść na np Seville.

5

@AntekGriezmann Paweł Grzegorz Brożek Rasiak

0

@Messibestplayerintheworld zajebiście.....

0

@VenoM chyba mimo wszystko chodzi o umiejętnosci

1

@HERORICH2 to już bym wolal dorzucić 30mln i mieć Lautaro albo dorzucić jakiegoś piłkarza

11

niech ten gosc odchodzi jak najszybciej. jeden mecz i ludzie tu już zapominają jaki poziom piłkarski soba prezentuje. I skończmy gadać głupoty o jakimś zaangazowaniu i dlatego powinien zostać....z nim przedłużmy umowe, z Roberto, z Dembele, z Coutinho, a co tam, dołóżmy jeszcze Pjanic z 3 lata....

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?