FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
@Barca1992 maszyna losująca na dziś wybrała to słowo pewnie
5
Życie w Barcelonie jest przefajne....jeden mecz Ci wyjdzie i zostajesz i zarabiasz miliony....
1
@Survier jak Dest porobił Lengleta w 49sekundzie.....jak niemal wszyscy :P
0
@DonMatteo901 to jak już romb to za napastnikami Coutinho
2
@FC1899Barca byłem i jakoś nie widziałem tego nadrdzewiacza....zajesbisty stadion i tu juz jest czepianie się. Ja bym nie chciał by był remontowany
0
@DonMatteo901 siłą Włochów jest to, że oprócz Verratti i Jorginho niemal wsszyscy grają w Serie A, a Jorginho i tak tam wiele lat spędził
0
@Chakalaka w innych latach miałby problem, ale w tym roku konkurencja jest zerowa. Gdyby nie Pedri to ten wybór byłby mega słaby
1
@puyol_presidend5 dla mnie jest zajebista. Śmieszne i o to chodzi
0
@Emhyr tylko obecnej taki Moriba zagrał kilka meczy i już mu odbija plus uznawany jest za wielki talent. Oprócz Fati, Pedri, Araujo, Dest i Mingueza to reszta nic nie grała w tej druzynie
2
@PatrychoO aktorki do tego Baywatch wybrali genialnie xd aż ciężko wybrać od najlepszej :D
1
@tomek8756 się mówi że mam rzeżączkę i od razu nie nalegają xd
0
@Sulimo tyskie to siki? Xd perła I tyskie Top
0
@tomek8756 jak w ofercie nie ma całej oferty tylko z groszami to coś tu ściemniasz xd
0
@PEDRIII TVP
0
@FCBparasiempre nie no już takie długie komentarze powinny być w odpowiedzi na post
0
@sergio5 ma 18lat i dla niego ważniejsze jest granie niż odpoczynek....zrozumcie to ludzie, że jakby badania wykazywały inaczej to bym tyle nie grał
7
@Yosemite to jak wpadło na siebie dwóch graczy z ManU to jakby normalnie zeszły sezon i Lenglet wpadający w Pique xD
2
@LeoMessiah Buendia, Bailley czy jak to tam się pisze i Ings to lepsze wzmocnienie niż jeden Grealish
0
@kejdzi bo pomoc Realu jest wybitna pomimo wieku i jest druga najlepszą linią pomocy w XXIw?
1
@kejdzi nic nie może??? xD W RSSS, drużynie, które co rok zajmuje 5-8 miejsce był kluczową postacią i nakrywał czapką wtedy każdego z naszych pomocników.
0
oglądał ktoś tu Outer Banks? po opisie wydaje się zajebiste, ale nigdy nie widziałem by ktoś tu o tym pisał
3
@DaPidejpi W Warszawie nie, ale w Krakowie znam kilka osób które wynajmowały. zależy czy agencja pobiera opłate od dwóch stron czy od jednej. Agencje bym uznał za ostatecznośc
0
hahah to nie ułatwiliście wyboru Pany :D
0
Black Mirror, Dark, Orange is the black- dla osób które oglądały jakbyście dali te seriale w kolejności?
1
@korolocik bo Odegaard pokazał w RSSS, że jest kozakiem. A my oprócz Busquets, de Jong i Pedi nie mamy pomocnika żadnego. Ok, jest Gavi czy Nico, ale jak ktoś z podstawowej trójki dostanie kontuzję to bym się bał nimi wyjść na np Seville.
5
@AntekGriezmann Paweł Grzegorz Brożek Rasiak
0
@Messibestplayerintheworld zajebiście.....
0
@VenoM chyba mimo wszystko chodzi o umiejętnosci
1
@HERORICH2 to już bym wolal dorzucić 30mln i mieć Lautaro albo dorzucić jakiegoś piłkarza
11
niech ten gosc odchodzi jak najszybciej. jeden mecz i ludzie tu już zapominają jaki poziom piłkarski soba prezentuje. I skończmy gadać głupoty o jakimś zaangazowaniu i dlatego powinien zostać....z nim przedłużmy umowe, z Roberto, z Dembele, z Coutinho, a co tam, dołóżmy jeszcze Pjanic z 3 lata....