FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Janowski dziś chyba sie dyskwalifikuje z walki o podium na koniec. Dziś po dwóch biegach jeden punkt i ciężko będzie o półfinał patrząc jak mało ostatnio biegów wygrywał w GP
1
@FCMichalo jak ofensywnie? Normalnie
3
Niech to West ham się nie wygłupia i wygra.....
0
@baster82 Zmarzlik zaczyna jak to ostatnio- nie najlepiej :P tak samo magic
0
@MesQueUnClub96 jeszcze jedna poproszę na kuponik
0
@priest9999 no np w Realu bym spokojnie dodał Modric i Casemiro. Van Dijk i Allison na granicy? :P
0
@Mizander ale w jaki sposób udowodni potęgę? Prawda jest taka, że Guardiola od 10lat nie potrafi przygotować zespołu na najważniejsze mecze.
27
Od początku było mało prawdopodobne, że odejdą xd
0
@Mizander oprócz De Jonga, Depay i może ter Stegen jakby wrócił do formy to by grali w podstawowej 11 United
0
@Criss18Barca dobra uwaga :D
3
@Pawlak1992 król strzelców serie A, jeden z najlepszych SO-Varane i jeden z najlepszych skrzydłowych na swiecie- Sancho. Jeszcze Pogba pokazuje, że w tym sezonie może mu się zechciec grac
0
Wgl nie uważacie, że kadra City jest trochę przeceniana? Owszem jest głęboka, ale czy obrocz De Bruyne i Walkera jest tam ktoś kto na swojej pozycji jest top5 na świecie? Dias dopiero niecały sezon taki jest to go nie wliczam
1
@Dojaar White ma Covid
19
@Pawlak1992 United nie moze aspirować do LM? Codziennie coraz lepsze rzeczy na La Rambla xd
0
@mekston chyba Laguta też nie schodzi
0
@Criss18Barca to jak odjeżdża rywalom gdy prowadzi to jest jakiś kosmos. Na długość prostej ich odstawia
0
@Comentateiro jeśli chodzi Ci o formę i poprawnosc językową to radzę zapoznać się z słownikiem. Wersja meczy również jest poprawna
0
@Comentateiro co??
0
Dziś tyle dobrych meczy, ale o 17 dziś najważniejsze żużlowe GP w tym roku. Jesli dziś Laguta nie odjedzie w klasyfikacji Zmarzlikowi, to stawiam, że Polak zdobędzie 3 mistrzostwa z rzedu. 2x ostatnie zawody w Polsce to ogromny benefit dla niego. Dziś finał będzie ok, a co więcej to jeszcze lepiej
0
@barcowy1899 Ubited dostaje napastnika z topu jakim bez wątpienia jest Ronaldo. Jeżeli będzie dostawał podania to skończy z 30golami w lidze bo instynkt dalej ma.
0
@Deviler Nie no, nie porównujmy Sane do naszych skrzydłowych. To jakby porownac Braitwhite do Benzemy
0
@AllBundy i dobrze. Czasami takie coś jest bardziej potrzebne by się pośmiać niż gownoburze polityczne czy jakieś inne :P
0
@Transu96 i tak nikt nie przebije prawdziwej sportowczyni Brodnickiej xd
0
@marko111122 he he he he he
1
@Criss18Barca Schliri lub Stoch. Stoch by do Ahonena i Małysza co skok to 3pkt odrabiałby za styl
4
Fajne są te komentarze na co City Ronaldo jak przez ostatnie 3lata to co porażka City jakaś to tu było "tak to jest jak się gra bez napastnika" :P
0
@BarcaInfo i to się nazywa zamiana xD
1
@PJ1985 Arteta przereklamowany? on ma jedna z gorszych opinii chyba jakie sa :P
0
często tu sa pytania odnośnie przereklamowanych i niedocenianych piłakrzach, a jak byście to ocenili względem trenerów?
0
dziś w kanale sportowym pojawi się prawdziwa dama, chodzący ideał i werna kompanka, przyjaciółka i największa fanka Pana trenera Brzęczka- Pani Małgorzata Domagalik.