0

Janowski dziś chyba sie dyskwalifikuje z walki o podium na koniec. Dziś po dwóch biegach jeden punkt i ciężko będzie o półfinał patrząc jak mało ostatnio biegów wygrywał w GP

1

@FCMichalo jak ofensywnie? Normalnie

3

Niech to West ham się nie wygłupia i wygra.....

0

@baster82 Zmarzlik zaczyna jak to ostatnio- nie najlepiej :P tak samo magic

0

@MesQueUnClub96 jeszcze jedna poproszę na kuponik

0

@priest9999 no np w Realu bym spokojnie dodał Modric i Casemiro. Van Dijk i Allison na granicy? :P

0

@Mizander ale w jaki sposób udowodni potęgę? Prawda jest taka, że Guardiola od 10lat nie potrafi przygotować zespołu na najważniejsze mecze.

27

Od początku było mało prawdopodobne, że odejdą xd

0

@Mizander oprócz De Jonga, Depay i może ter Stegen jakby wrócił do formy to by grali w podstawowej 11 United

0

@Criss18Barca dobra uwaga :D

3

@Pawlak1992 król strzelców serie A, jeden z najlepszych SO-Varane i jeden z najlepszych skrzydłowych na swiecie- Sancho. Jeszcze Pogba pokazuje, że w tym sezonie może mu się zechciec grac

0

Wgl nie uważacie, że kadra City jest trochę przeceniana? Owszem jest głęboka, ale czy obrocz De Bruyne i Walkera jest tam ktoś kto na swojej pozycji jest top5 na świecie? Dias dopiero niecały sezon taki jest to go nie wliczam

1

@Dojaar White ma Covid

19

@Pawlak1992 United nie moze aspirować do LM? Codziennie coraz lepsze rzeczy na La Rambla xd

0

@mekston chyba Laguta też nie schodzi

0

@Criss18Barca to jak odjeżdża rywalom gdy prowadzi to jest jakiś kosmos. Na długość prostej ich odstawia

0

@Comentateiro jeśli chodzi Ci o formę i poprawnosc językową to radzę zapoznać się z słownikiem. Wersja meczy również jest poprawna

0

0

Dziś tyle dobrych meczy, ale o 17 dziś najważniejsze żużlowe GP w tym roku. Jesli dziś Laguta nie odjedzie w klasyfikacji Zmarzlikowi, to stawiam, że Polak zdobędzie 3 mistrzostwa z rzedu. 2x ostatnie zawody w Polsce to ogromny benefit dla niego. Dziś finał będzie ok, a co więcej to jeszcze lepiej

0

@barcowy1899 Ubited dostaje napastnika z topu jakim bez wątpienia jest Ronaldo. Jeżeli będzie dostawał podania to skończy z 30golami w lidze bo instynkt dalej ma.

0

@Deviler Nie no, nie porównujmy Sane do naszych skrzydłowych. To jakby porownac Braitwhite do Benzemy

0

@AllBundy i dobrze. Czasami takie coś jest bardziej potrzebne by się pośmiać niż gownoburze polityczne czy jakieś inne :P

0

@Transu96 i tak nikt nie przebije prawdziwej sportowczyni Brodnickiej xd

0

@marko111122 he he he he he

1

@Criss18Barca Schliri lub Stoch. Stoch by do Ahonena i Małysza co skok to 3pkt odrabiałby za styl

4

Fajne są te komentarze na co City Ronaldo jak przez ostatnie 3lata to co porażka City jakaś to tu było "tak to jest jak się gra bez napastnika" :P

0

@BarcaInfo i to się nazywa zamiana xD

1

@PJ1985 Arteta przereklamowany? on ma jedna z gorszych opinii chyba jakie sa :P

0

często tu sa pytania odnośnie przereklamowanych i niedocenianych piłakrzach, a jak byście to ocenili względem trenerów?

0

dziś w kanale sportowym pojawi się prawdziwa dama, chodzący ideał i werna kompanka, przyjaciółka i największa fanka Pana trenera Brzęczka- Pani Małgorzata Domagalik.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?