FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
jak Laporta sprzeda Emersona to już znak, że trzeba się będzie obawiać jego prezydentury tak samo jak Bartka.......
1
@lucca87 no ale przecież nie ma wyjścia i musi grać tymi drewnami na ataku
0
Jak zagrali Nico i Gavi?
1
@Barca1922 Ale walka o każdą piłkę nie da nam punktów. Zawsze mnie taki argument rozwala
0
@lucca87 jak Ty takiego Dembele zaliczasz do dobrych piłkarzy to radzę Ci przestać oglądać futbol, bo tylko marnujesz swój czas
1
@Klimach fan No narazie u nas zastał sytuację w klubie gdzie co dzień się litry kwasu wylewają z każdej strony i jakoś musi z tym walczyć. Nie że chce nim grać tylko nie ma wyjścia, nie postawi na SO Dr Jonga
1
@priest9999 Juve nie ma bramkarza, po ich i w ataku lipa. Ich taka to tylko modły do Chiesy by coś zrobił. Czasami Dybała jeszcze coś pociągnie. Ale ponoć to mają gorsza niż nasz Rakitic-Vidal-Roberto
0
@marcin000019 inni eksperci jak Ty zapominają, że wtedy Real grał na niesamowicie słabym poziomie i dlatego wygraliśmy ligę. I Valverde miał Suarez+Messi....
5
@lucca87 ta kadra nie jest na mistrza. Dembele i Coutinho to porażki, Griezmann tak samo bo kopię się po czole i po prostu nie pasuje. Ma taką kadre, że dziś będzie musiał grać Lenglet
2
Drużyna, która w teorii powinna walczy o wszystkie puchary wyjdzie najprawdopodobniej na mecz z Lenglet, Roberto i Braitwhite....ludźmi, którzy obecnie w Valencia czy RSSS nie graliby w pierwszym skladzie
1
@AmigoBlancos Może i hattricka walnąć byleby Betis wygrał :P
8
@Kamilos84 no chyba nie. Najlepszy napastnik, ale nie piłkarz.
0
@mekston też tak myślę. Znaczną przewagę dodaje mu dwa ostatnie wyścigi w Polsce. Nie zmarnuje tego
1
@Peszko07 piękna walka z Artemem w tym roku
0
Zmarzlik i Laguta w tym roku zdominowali GP bardziej niż Messi i Ronaldo piłkę w ubiegłej dekadzie. Inni to prawie statyści
0
Zmarzlik jak łamie ten motorc , co on tu zrobił
0
@mekston Lindgren popełnił juniorski błąd. Laguta nie miał prawa dostać się do tego finału :P
1
Boże Lindgren coś ty zrobil debilu xddd
0
@Rust_Cohle no za to jest z automatu żółta więc polecam przeczytać przepisy
0
@mekston pierwszy półfinał ciekawszy się wydaje
0
No i gdzie ten kolega co mówił że sędzia za Chelsea xd Salah odkopuje piłkę i nie ma żółtej...sędzię jak zawsze za nimi
0
@msmsms Liverpool nie nawidze, więc tylko United tym bardziej, że nie mam nic do Ronaldo i nie wiem czemu ludzie go tak nie lubią tu
0
@mekston no i nic z tego.
0
Ale Laguta ma sprzęt....z 4 pozycji przeszedł na drugą w 10 sekund, gdzie wcześniej przez 15biegow prawie nikt nie wyprzedzał
1
@BarcaInfo serio 50% idzie do Betisu? Xdddddd
0
Żużel i Liverpool vs Chelsea jednocześnie...
1
O cholerę chodzi z jaką dodi xdd tyle komentarzy o tym gościu że szok. Jakaś afera z nim czy co
3
@Kondziubarca oddajemy Pjanic Moriba, Roberto i Emerson a oni nam dają Kane albo Sona i Laporta mistrz
0
@FCMichalo Firmino, Mane i Salah to jest trzech :P
0
@mekston no sprzęt ma dobry, ale po trzecim turnieju w Wrocławiem jakby tak głową mu przestała działac. A jego starty to jest dramat, o cały motor zostaje czasami