0

Komentarz usunięty

0

@etobzyk oby to była kwestia doświadczenia, bo jak jej idzie to zachowuje się beznadziejnie. Idzie pod tą siatkę na pałe wtedy najczesciej

0

czy uważacie, że wygranie przez Świątek RG to był wypadek przy pracy i sporo zbiegów okoliczności? Nie jestem fanem kobiecego tenisa, więc tak tulko sugeruje. oglądam tylko jej mecze na wielkich szlemach i wygląda w nich na jakąś taką obsraną :P wiadomo, że takiej dominatorki jak Serena już nie będzie, ale martwi mnie to, że po RG tylko raz chyba była w 1/4 wielkiego szlema, zamiast się rozwijac jakby stanęła w miejscu

0

@don'T.R.I.P.e my to ze znjaomymi grmay w to 0d 1,5roku....i albo reszta jest coraz lepsza albo my słabi :D ale nie powiem zawsze smieszeni jest

9

@kaamil1910 spokojnie, 3mecze u nas rozegrał dopiero oficjalne

1

@darek60 jak nie?

3

@SkilledHydra16 śmieszne, jest to, że jakby był finał Argentyna vs Polska to większość tu chyba by była za Argentyna xd

1

@paweldunajecfcb Zajebisty. Zawsze chętnie sluchany

0

@TheNekro94 lepsza niż Daddario czy Robbie?

0

@reloaded raczej nie ma na to szans, już lepiej zaparkować dalej i podjechać bolt hulajnoga lub autobusem.

5

@patrykzmc2000 jakoś nie przypominam sobie, by Neymar miał jakies konflikty bo sprowadzał laski do siebie, w porównaniu do co piątego piłkarza grającego w Anglii. No ale najlepiej się przywalić do Neymara, moze wpadnie z 10 zielonych....

2

@Kicioros jak ktoś wyzywa Neymara od psów i zdrajców to jest niezdrowy umysłowo. Tak samo można napisać o każdym w takim razie. Odszedł do lepszego projektu sportowego, bo jednak odkąd odszedł PSG było w półfinale i finale LM, a my byliśmy największą kompromitacją każdej edycji

0

@PatrickoBarca chyba ostatecznie nie został przełożony.

1

@Oskar00 o ile na początku miałem obawy czy AEW będzie miało na tyle dobra pozycje by spróvbować walczyć z WWE, tak teraz role się obracają. Wiadomo, że WWE to marka i oglądalnośc zawsze będzie, ale teraz jak jakiemuś wrestlerowi się skonczy kontarkt to bardziej będzie wolal iśc do AEW

0

@Criss18Barca oby ominąć Słowację i będzie git :D

0

@Keriox tak jak Emerson, który jest przyszłościa tego klubu xD

0

@Jakchcesz no i? Koeman prosił o napastnika, a nie parodyste

0

0

@Arnold1234 zabetonował skład na 15nazwisk i nikt nie grał więcej. Wolał grac Roberto czy Vidal na skrzydle niż nim

0

@JohnnyBarca zaczął spotykać sie z Shakira, ciach bajera.

0

@DonMatteo901 ale jednak jego nuty sa strasznie depresyjne :P przynajmniej dla mnie, jade sobie normlanie autobusem ze słuchawkami, wjeźdz Kartky i nagle taka trochę lipa

0

@Xxxbarca4ever dla mnie Drzyzga jest lepszy i utarło się zwyczajnie że Fabian jest słaby, nie ważne jak zagra i tak jak przegramy to i tak jego wina

1

@Rust_Cohle Jack Sparrow z filmu, a z seriali Shelby, T-Bag i John Locke oraz ten kuzynek Escobar, ale nie pamieam jak sie nazywa

0

mądrego to aż miło posłuchać xD

0

cały set nie idzie do siatki, ma 2x set ball i idzie do siatki, gdy każdy wie, że to nie jest jej mocna strona, trochę idiotyzm. Przegrała na własne życzenie

1

Iga raz zagranie klasy światowej, by sekunde później błąd gimnajalny :P

1

@Rust_Cohle 3-1, jak z Portugalią i Grekami stracili to tuż tez na pewno

2

@Pawlak1992 z czego większość z nich była szmacona w WWE, Black, Andrade, Cole Rusev czy Riott powinni się kręcic wokół pasów mistrzowskich bo umieją w wrestling, no ale ważne ze u kobier jest Charlotte, a u chlopów Romek, Lesnar i tyle

0

@Encore to okienko skończone a Ci kogoś podpiszą?

0

Sayfutdinov co teraz pojechał za wyścig z Spartanami

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?