1

@amanter nie no. Nie odpuszczam meczów ale jak zobaczę w podstawie Roberto i Lenglet to Polska vs Rosja w siatkówce będzie na 100% ogladana

0

@FCBKUBANO no nie wiem, nie oglądałem wszystkich meczów Rosjan, ale jak mi się rzuciło w oczy już to np Volkov i Kliuka byli

0

@AmigoBlancos Real remis bym bardziej stawiał. Inter u siebie moze to ugrac. W Madrycie raczej nie maja szans, ale u sibie kto wie

0

@AmigoBlancos chyba nie ma

0

@FCBKUBANO jest różnica między mieć wywalone a być bez formy. Francja wygrała IO, więc przed ME przygotowania nie były na pewno na najwyzsym poziomie, mentalnie oni po IO byli/są na wakacjach. A Czesi dziś grają bardzo dobrze

0

@FCBKUBANO nikt nie ma wywalonego. Kazdy oprócz Włochów (którzy i tak by nie byli głównymi fawortyami) przyjechał najmocniejszym składem. U Rosjanów brakuje tylko Mikhaylov, reszta w komplecie

0

@MichuPlayPL 1-3, Delay, LEwandowski, Muller i niech będzie Goretzka

0

@Gomess po tym sezonie ter Stegen powinien mieć o jakieś 3-4ovl mniej niż Courtois.

0

@lukaszbarca15 w siatkówce jak w piłce nie ma już słaych drużyn. Wczotaj Turcja prawie eliminuje Serbów, my tracimy seta z Portugalia i Grecja. Ruscy przegrywają z Turcją....

0

@kuz tak, ponieważ już jest ogarnięta i ludzie żyją stereotypami. Była w hejt parku i jedyna patologia tam bym telefony od debili

1

@A_Gomesinho_21 to pogadane....

4

@Barca1992 zły to klub, który doprowadził do tego, że kibic nie martwi się o wygraną/przegraną tylko o jak najniższa przegraną :P

1

@A_Gomesinho_21 ale dalej nie napisałeś swojej definicji słowa Freak xd

0

@A_Gomesinho_21 ciekawi mnie Twoja definicja słowa Freak.

11

@IronSanHybrid chyba samobójczym

0

Mina to swego czasu był wielu talent, szkoda że się nie rozwinął tak ja powinien

0

@ranger3120 niestety nie widzę na to zbyt dużych szans. Zakładam 1,5seta na wyrównanym poziomie, ale potem Djoko go zgniecie fizycznie i mentalnie

0

@Encore no ale jednak Nimir to kozak jakich mało obecnie

0

@msmsms Serbia ma autostradę do finału. Nie opłacało się z nimi wygrać :P

0

Ależ Nimir to kozak, obecnie zdecydowanie top3 atakujących, a wg mnie najlepszy nawet

0

@Mathew86 najlepszy i Lenglet. Trzeba się na jedno z tego zdecydować

0

@Survier Goretzka wbije się w De Jonga z bara i Holender już będzie miał depresję

0

@Tomo_95 poczucie a rzeczywistość to dwie różne rzeczy, aczkolwiek każdy ma swoje zdanie :P

0

@Herato strasznie niedoceniany. 7,5/10 był w Barcelonie, gdzie miał zazwyczaj 1-2 strzały na bramkę

0

Dziś kolejne starcie Zmarzlik vs Laguta. Już coraz bliżej końca cyklu Grand prix i być może kolejnego triumfu Bartka. Ale rywalizacja z Rosjaninem będzie niezwykle ciekawa

0

@geass znaczy rok i dwa lata temu było głośno o jego przejściu do Kogutów i chyba nawet United. Nie ma liczb, bo wg mnie to jest spowodowane tym, że obrońcy tylko jego kryją bo w Newcastle nie ma za bardzo kogo innego :P

0

@geass bardzo go szkoda, gość ma taki poziom że spokojnie w Leicester, WHU czy Tottenham mógłby grać

0

@DaPidejpi ten angielski Iniesta to tak chyba for fun jak Lingard to angielski Ronaldinho, chyba nikt tak nie uważa na serio

0

@Kengo no ale chyba od napastnika tego się oczekuje?

0

@Encore no nie wiem. Kilka lat temu oczywiście, ale obecnie mam duże wątpliwości.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?