FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@amanter nie no. Nie odpuszczam meczów ale jak zobaczę w podstawie Roberto i Lenglet to Polska vs Rosja w siatkówce będzie na 100% ogladana
0
@FCBKUBANO no nie wiem, nie oglądałem wszystkich meczów Rosjan, ale jak mi się rzuciło w oczy już to np Volkov i Kliuka byli
0
@AmigoBlancos Real remis bym bardziej stawiał. Inter u siebie moze to ugrac. W Madrycie raczej nie maja szans, ale u sibie kto wie
0
@AmigoBlancos chyba nie ma
0
@FCBKUBANO jest różnica między mieć wywalone a być bez formy. Francja wygrała IO, więc przed ME przygotowania nie były na pewno na najwyzsym poziomie, mentalnie oni po IO byli/są na wakacjach. A Czesi dziś grają bardzo dobrze
0
@FCBKUBANO nikt nie ma wywalonego. Kazdy oprócz Włochów (którzy i tak by nie byli głównymi fawortyami) przyjechał najmocniejszym składem. U Rosjanów brakuje tylko Mikhaylov, reszta w komplecie
0
@MichuPlayPL 1-3, Delay, LEwandowski, Muller i niech będzie Goretzka
0
@Gomess po tym sezonie ter Stegen powinien mieć o jakieś 3-4ovl mniej niż Courtois.
0
@lukaszbarca15 w siatkówce jak w piłce nie ma już słaych drużyn. Wczotaj Turcja prawie eliminuje Serbów, my tracimy seta z Portugalia i Grecja. Ruscy przegrywają z Turcją....
0
@kuz tak, ponieważ już jest ogarnięta i ludzie żyją stereotypami. Była w hejt parku i jedyna patologia tam bym telefony od debili
1
@A_Gomesinho_21 to pogadane....
4
@Barca1992 zły to klub, który doprowadził do tego, że kibic nie martwi się o wygraną/przegraną tylko o jak najniższa przegraną :P
1
@A_Gomesinho_21 ale dalej nie napisałeś swojej definicji słowa Freak xd
0
@A_Gomesinho_21 ciekawi mnie Twoja definicja słowa Freak.
11
@IronSanHybrid chyba samobójczym
0
Mina to swego czasu był wielu talent, szkoda że się nie rozwinął tak ja powinien
0
@ranger3120 niestety nie widzę na to zbyt dużych szans. Zakładam 1,5seta na wyrównanym poziomie, ale potem Djoko go zgniecie fizycznie i mentalnie
0
@Encore no ale jednak Nimir to kozak jakich mało obecnie
0
@msmsms Serbia ma autostradę do finału. Nie opłacało się z nimi wygrać :P
0
Ależ Nimir to kozak, obecnie zdecydowanie top3 atakujących, a wg mnie najlepszy nawet
0
@Mathew86 najlepszy i Lenglet. Trzeba się na jedno z tego zdecydować
0
@Survier Goretzka wbije się w De Jonga z bara i Holender już będzie miał depresję
0
@Tomo_95 poczucie a rzeczywistość to dwie różne rzeczy, aczkolwiek każdy ma swoje zdanie :P
0
@Herato strasznie niedoceniany. 7,5/10 był w Barcelonie, gdzie miał zazwyczaj 1-2 strzały na bramkę
0
Dziś kolejne starcie Zmarzlik vs Laguta. Już coraz bliżej końca cyklu Grand prix i być może kolejnego triumfu Bartka. Ale rywalizacja z Rosjaninem będzie niezwykle ciekawa
0
@geass znaczy rok i dwa lata temu było głośno o jego przejściu do Kogutów i chyba nawet United. Nie ma liczb, bo wg mnie to jest spowodowane tym, że obrońcy tylko jego kryją bo w Newcastle nie ma za bardzo kogo innego :P
0
@geass bardzo go szkoda, gość ma taki poziom że spokojnie w Leicester, WHU czy Tottenham mógłby grać
0
@DaPidejpi ten angielski Iniesta to tak chyba for fun jak Lingard to angielski Ronaldinho, chyba nikt tak nie uważa na serio
0
@Kengo no ale chyba od napastnika tego się oczekuje?
0
@Encore no nie wiem. Kilka lat temu oczywiście, ale obecnie mam duże wątpliwości.