0

wczoraj specjalnie od momentu zakończenia meczu człowike nie wchodził na strone by mieć co poczytać z rana, a tu czyta, że Pirlo jest kandydatem na trenera xD jo Cie krynca

5

Araujo xddd lepszy skrzydłowy niż Dembele

0

Rasiak był lepszy od tej ciamajdy. Tak, nazywam naszego ciamajda bo na to zasługuje

0

Dobre, idę sobie ułożyć Pasjansa, większe emocje

0

Do czego to doszło, by oglądać mecze Barcelony tylko by oglądać Araujo.....

1

A może by tak kupić Lucas Vasquez? Wrzutki znacznie lepsze niż nasi

0

Desta to i by Wawrzyniak na emeryturze ograł.... Ależ on jest słaby i to na lewej jak i prawej stronie

2

Roberto niszczy De Jonga, ale jaja

0

Ter Stegen by tego strzału Araujo nie obronił

1

Ten Depay to dwa mecze spoko bo się jego nie nauczyli a teraz gra jak Braitwhite....

1

Piękne przywitanie Luuka de Konga gdy ruszył na rozgrzewkę. O ile nie jestem fanem gwizdania na swoich to na niego sam bym gwizdał najgłośniej jak się da.

0

Już wolę Mingueza za Desta.

0

@cules100pro widzę jego popisy w Barcelonie...

0

Semedo? Emerson? Chłopaki głupio wyszło

2

Ter Stegen top xd

2

@dzefrej234 zbyt piękne :D

3

Bardzo dobry skład. Może i przy takiej młodej obronie i Demir taki Roberto to nie jest zły pomysł. Gavi na pewno wejdzie na boisku. Roberto gra tam gdzie chce grać i dziś musi zagrać przynajmniej dobrze.

1

@AmigoBlancos Smieszne są. Taki big brother tylko ludzie skąpo ubrani xd uważam, że jeżeli byłby taki jeden program w TV to byłoby ok, ale niestety jest to tak jak z programu kuchennemi kiedyś- kiedyś był jeden, potem 16 innych

0

@Vebrol walory czysto rozegrania de Cecco, ale zagrywka i blok Gianelli

1

@cules100pro za niedługo i Najman będzie miał tam własny program

0

@Vebrol Grebenikov

1

@Pilka_jest_okragla filmik o Koeman i Puig a i tak trzeba dać komentarz odnosnie Messiego, nieźle...

1

@arasz1819 no nie wszyscy :D

5

@Adi123456789 fanboye dalej się podniecajcie nim na stronie messifanclub.com

0

@Bogan a no wiesz, od Dembele to i Kuchar i Grosicki mieliby lepsze staty :P

0

@Bogan on do grudnia co mecz wchodził na min 15min (zazwyczaj koło 25min) i nic nie pokazywał i jeden mecz z Betisem (bo o ten Ci zapewne chodzi) nic nie zmienił. Był beznadziejny, gorszy niz Tello i Deulofeu

0

@UncleDrew Trincao wchodził co mecz na boisko i nie widac było zadnej poprawy po 3miesiącach. Demir ile zagrał może 60min w tym sezonie w meczu o coś.

2

@ObiektywnyKibic121 ehhh i znowu to użalanie się nad biednym Puig :P

2

@Kapitan hawk ciekawe czy napisał coś głupiego czy to kolejny ban z niczego

2

@Barwindg więcej o nim jak gra w PSG, niż jak grał u nas....

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?