FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
wczoraj specjalnie od momentu zakończenia meczu człowike nie wchodził na strone by mieć co poczytać z rana, a tu czyta, że Pirlo jest kandydatem na trenera xD jo Cie krynca
5
Araujo xddd lepszy skrzydłowy niż Dembele
0
Rasiak był lepszy od tej ciamajdy. Tak, nazywam naszego ciamajda bo na to zasługuje
0
Dobre, idę sobie ułożyć Pasjansa, większe emocje
0
Do czego to doszło, by oglądać mecze Barcelony tylko by oglądać Araujo.....
1
A może by tak kupić Lucas Vasquez? Wrzutki znacznie lepsze niż nasi
0
Desta to i by Wawrzyniak na emeryturze ograł.... Ależ on jest słaby i to na lewej jak i prawej stronie
2
Roberto niszczy De Jonga, ale jaja
0
Ter Stegen by tego strzału Araujo nie obronił
1
Ten Depay to dwa mecze spoko bo się jego nie nauczyli a teraz gra jak Braitwhite....
1
Piękne przywitanie Luuka de Konga gdy ruszył na rozgrzewkę. O ile nie jestem fanem gwizdania na swoich to na niego sam bym gwizdał najgłośniej jak się da.
0
Już wolę Mingueza za Desta.
0
@cules100pro widzę jego popisy w Barcelonie...
0
Semedo? Emerson? Chłopaki głupio wyszło
2
Ter Stegen top xd
2
@dzefrej234 zbyt piękne :D
3
Bardzo dobry skład. Może i przy takiej młodej obronie i Demir taki Roberto to nie jest zły pomysł. Gavi na pewno wejdzie na boisku. Roberto gra tam gdzie chce grać i dziś musi zagrać przynajmniej dobrze.
1
@AmigoBlancos Smieszne są. Taki big brother tylko ludzie skąpo ubrani xd uważam, że jeżeli byłby taki jeden program w TV to byłoby ok, ale niestety jest to tak jak z programu kuchennemi kiedyś- kiedyś był jeden, potem 16 innych
0
@Vebrol walory czysto rozegrania de Cecco, ale zagrywka i blok Gianelli
1
@cules100pro za niedługo i Najman będzie miał tam własny program
0
@Vebrol Grebenikov
1
@Pilka_jest_okragla filmik o Koeman i Puig a i tak trzeba dać komentarz odnosnie Messiego, nieźle...
1
@arasz1819 no nie wszyscy :D
5
@Adi123456789 fanboye dalej się podniecajcie nim na stronie messifanclub.com
0
@Bogan a no wiesz, od Dembele to i Kuchar i Grosicki mieliby lepsze staty :P
0
@Bogan on do grudnia co mecz wchodził na min 15min (zazwyczaj koło 25min) i nic nie pokazywał i jeden mecz z Betisem (bo o ten Ci zapewne chodzi) nic nie zmienił. Był beznadziejny, gorszy niz Tello i Deulofeu
0
@UncleDrew Trincao wchodził co mecz na boisko i nie widac było zadnej poprawy po 3miesiącach. Demir ile zagrał może 60min w tym sezonie w meczu o coś.
2
@ObiektywnyKibic121 ehhh i znowu to użalanie się nad biednym Puig :P
2
@Kapitan hawk ciekawe czy napisał coś głupiego czy to kolejny ban z niczego
2
@Barwindg więcej o nim jak gra w PSG, niż jak grał u nas....