FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@TheNekro94 i był wyjazd na przeklęte Anoeta, człowiek spodziewał się kolejnej porażki/remisu a tu bang.
1
@mikokarla no nie wiem, czy tak bez znaczenia kto i styl. Bo jak ma być 1-0 po męczeniu buły z Granadą to ja już bym wolał chyba remis i Koeman out. Przynajmniej byłyby lepsze perspektywy na dalszy sezon
0
wystawienie obecnie obrony bez Araujo to byłoby samobójstwo Koemana....a więc Urugwajczyk dziś ława :D
0
Juve pięknie zaczęło. Szkoda tylko Allegri
1
@Kurkmen Vinicius juz jest bardzo dobrym skrzydłowym. Robi to czego najbardziej, przynajmniej ja, oczekuje od skrzydłowych- wiatr i zamieszanie. A w tym sezonie zaczął dodatkowo strzelać.
0
@Vebrol szkoda, że na IO i na ME też grała zelazna szóstka. To jest nie porozumienie, że przegrywamy 5-13 w półfinale z Słowenią, Kubiak nic nie przyjmuje i nic nie kończy i dopiero przy 8-punktowej stracie schodzi.
3
@DaPidejpi przyczepianie się o to, ze po golu koszulka trafiła na ziemie....jaką Ty musisz mieć obsesje na jego punkcie
0
@Criss18Barca wszystkie tam ładne na tym żuzlu :D
11
Przykre jest to, że jak Real przegrywa 1-0 w 85min to dalej wierzę, że wyciągną. Jak my przegrywamy w 85min to nie mam dużej nadziei na remis
2
Vini z kolejnym golem. A ludzie i tak będą pisać że jest słaby i Dembele znacznie lepszy
0
@michal26 gra blok+obrona to niesamowity pokaz. Piękny mecz, liczę na tie break a tam już mi obojętnie kto wygra
1
@Cobra303 no ale w sumie to "zjedzenie" byłoby uargumentowane.
0
Urnaut zdecydowanie MVP mistrzostw. Strasznie niedoceniany na arenie klubowej, bo spokojnie by sobie poradził w najlepszych klubach świata
0
@michal26 kurde byłem w Hiszpanii 3x i jak przejdę się po rynku w Krakowie w dzień to zobaczę więcej ładnych kobiet niż w tej Hiszpanii :P
1
@zadafcb spear!!
0
@graco14 z Verratti i Ramos to zupełnie inna 11
0
Włosi dziś już mają więcej wybloków niż nasi wczoraj przez 3 sety :P
0
@michal26 no nie wiem, na moje wczoraj graliśmy źle, trzeci set dramatycznie
0
@michal26 zgrupowanie zaczęło się w maju, IO w sierpniu. Czy uważasz, że 3msc to mało czasu by przygotować formę na turniej, na który czekasz 5 lat? Dostał takich zawodników, którym nie pomaga, a dodatkowo wgl mam wrażenie nie przygotował ich taktycznie do rywali. Wczoraj też graliśmy bardzo dobrze....
0
@michal26 czyli trener tak przygotował zespół, że ani na IO, ani na ME nie są w odpowiedniej dyspozycji? :P a to jak tak to git.
1
@RR i tak jest lepszy niz Kubiak na przyjeciu nawet, bo o ataku to nie ma co mówić
0
@mekston wystarczy, że Serbowie się postawią to nasi obsrają zbroję jak w tym roku lubią
2
@michal26 tak. Jezeli na IO bysmy zdobyli medal to tu 3 miejsce by nie było porażką, ale w obecnej sytuacji tylko złoto mogło uratować ten sezon kadry. Teraz to jest stracone lato z niesamowitą kadra.
1
@joloskyy Polska reprezentacja ma jakąś manię ułatwiać zadanie rywalom i serwują na libero :P Porażka np z Francją na IO to głownie dlatego, że najlepszy zawodnik Ngapeth prawie wgl nie musiał przyjmować, bo nasi zagrywali na top3 libero na swiecie. Sensu to nie ma, o ile jak walisz ponad 115km/h to walisz już obojętnie gdzie (najczęscie przekątna), ale nie rozumiem czemu pozostali nasi serwują na libero
2
@barteq luuk musi grać, Koeman za wszelką cenę będzie go wystawiał by udowodnić ludziom jaki on jest ważny xd
0
@Vebrol ojciec gada głupoty, ale też trzeba przyznać że od drugiego seta było bardzo mało przyjęć na pierwsze 3m.
0
@RR a to gdzieś wyczytałem, że uniknął. Jeżeli gdzieś coś mówił to przepraszam
5
Kubiak najpierw kolejny raz gra beznadziejnie, w czwartym secie zachowuje się jak frajer (po tym jak grał w 3 secie powinien być ostatni do pyskówki), to dziś po raz kolejny unikał mediów, tak samo jak po meczu z Francją na IO....no fajny kapitan ale tylko z nazwy chyba. Dziekujemy za złoto w 2018, ale oby to był jego ostatni Wielki turniej w kadrze
0
@marcin62 ale pięknie słowa o tym że po co miałby jutro grać skoro miałby pewny medal :P
0
@agaFCB byłem pewny wygranej Serbii, nie oglądałem Włochów za dużo na tych ME, ale nazwiska nie powalają, chyba im rośnie genialnie pokolenie