0

@TheNekro94 i był wyjazd na przeklęte Anoeta, człowiek spodziewał się kolejnej porażki/remisu a tu bang.

1

@mikokarla no nie wiem, czy tak bez znaczenia kto i styl. Bo jak ma być 1-0 po męczeniu buły z Granadą to ja już bym wolał chyba remis i Koeman out. Przynajmniej byłyby lepsze perspektywy na dalszy sezon

0

wystawienie obecnie obrony bez Araujo to byłoby samobójstwo Koemana....a więc Urugwajczyk dziś ława :D

0

Juve pięknie zaczęło. Szkoda tylko Allegri

1

@Kurkmen Vinicius juz jest bardzo dobrym skrzydłowym. Robi to czego najbardziej, przynajmniej ja, oczekuje od skrzydłowych- wiatr i zamieszanie. A w tym sezonie zaczął dodatkowo strzelać.

0

@Vebrol szkoda, że na IO i na ME też grała zelazna szóstka. To jest nie porozumienie, że przegrywamy 5-13 w półfinale z Słowenią, Kubiak nic nie przyjmuje i nic nie kończy i dopiero przy 8-punktowej stracie schodzi.

3

@DaPidejpi przyczepianie się o to, ze po golu koszulka trafiła na ziemie....jaką Ty musisz mieć obsesje na jego punkcie

0

@Criss18Barca wszystkie tam ładne na tym żuzlu :D

11

Przykre jest to, że jak Real przegrywa 1-0 w 85min to dalej wierzę, że wyciągną. Jak my przegrywamy w 85min to nie mam dużej nadziei na remis

2

Vini z kolejnym golem. A ludzie i tak będą pisać że jest słaby i Dembele znacznie lepszy

0

@michal26 gra blok+obrona to niesamowity pokaz. Piękny mecz, liczę na tie break a tam już mi obojętnie kto wygra

1

@Cobra303 no ale w sumie to "zjedzenie" byłoby uargumentowane.

0

Urnaut zdecydowanie MVP mistrzostw. Strasznie niedoceniany na arenie klubowej, bo spokojnie by sobie poradził w najlepszych klubach świata

0

@michal26 kurde byłem w Hiszpanii 3x i jak przejdę się po rynku w Krakowie w dzień to zobaczę więcej ładnych kobiet niż w tej Hiszpanii :P

1

@zadafcb spear!!

0

@graco14 z Verratti i Ramos to zupełnie inna 11

0

Włosi dziś już mają więcej wybloków niż nasi wczoraj przez 3 sety :P

0

@michal26 no nie wiem, na moje wczoraj graliśmy źle, trzeci set dramatycznie

0

@michal26 zgrupowanie zaczęło się w maju, IO w sierpniu. Czy uważasz, że 3msc to mało czasu by przygotować formę na turniej, na który czekasz 5 lat? Dostał takich zawodników, którym nie pomaga, a dodatkowo wgl mam wrażenie nie przygotował ich taktycznie do rywali. Wczoraj też graliśmy bardzo dobrze....

0

@michal26 czyli trener tak przygotował zespół, że ani na IO, ani na ME nie są w odpowiedniej dyspozycji? :P a to jak tak to git.

1

@RR i tak jest lepszy niz Kubiak na przyjeciu nawet, bo o ataku to nie ma co mówić

0

@mekston wystarczy, że Serbowie się postawią to nasi obsrają zbroję jak w tym roku lubią

2

@michal26 tak. Jezeli na IO bysmy zdobyli medal to tu 3 miejsce by nie było porażką, ale w obecnej sytuacji tylko złoto mogło uratować ten sezon kadry. Teraz to jest stracone lato z niesamowitą kadra.

1

@joloskyy Polska reprezentacja ma jakąś manię ułatwiać zadanie rywalom i serwują na libero :P Porażka np z Francją na IO to głownie dlatego, że najlepszy zawodnik Ngapeth prawie wgl nie musiał przyjmować, bo nasi zagrywali na top3 libero na swiecie. Sensu to nie ma, o ile jak walisz ponad 115km/h to walisz już obojętnie gdzie (najczęscie przekątna), ale nie rozumiem czemu pozostali nasi serwują na libero

2

@barteq luuk musi grać, Koeman za wszelką cenę będzie go wystawiał by udowodnić ludziom jaki on jest ważny xd

0

@Vebrol ojciec gada głupoty, ale też trzeba przyznać że od drugiego seta było bardzo mało przyjęć na pierwsze 3m.

0

@RR a to gdzieś wyczytałem, że uniknął. Jeżeli gdzieś coś mówił to przepraszam

5

Kubiak najpierw kolejny raz gra beznadziejnie, w czwartym secie zachowuje się jak frajer (po tym jak grał w 3 secie powinien być ostatni do pyskówki), to dziś po raz kolejny unikał mediów, tak samo jak po meczu z Francją na IO....no fajny kapitan ale tylko z nazwy chyba. Dziekujemy za złoto w 2018, ale oby to był jego ostatni Wielki turniej w kadrze

0

@marcin62 ale pięknie słowa o tym że po co miałby jutro grać skoro miałby pewny medal :P

0

@agaFCB byłem pewny wygranej Serbii, nie oglądałem Włochów za dużo na tych ME, ale nazwiska nie powalają, chyba im rośnie genialnie pokolenie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?