FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Ale powiedz Ali żeby Ci zrobiła kakao xdd tekst słyszany tysiące razy i zawsze smieszy
0
@Kidd tylko gorzej jak przyjdzie nowy trener i się okaże że faktycznie miał rację i z ta kadra jakiś trenerski Bóg nic nie osiągnie
0
@Kamiloza91 Fati-Depay-Dembele aczkolwiek sam nie wierzę, że wymieniam tego ostatniego....
2
@Odcinkowy i tekst grazynki do innej grazynki: "pusciła się taka lafirynda i teraz ja jej musze miejsca ustapic, ciekawe czy na tace daje w niedziele"
0
@lucca87 de Jong jakoś się nie rozwija, ja w nim jakoś nie widze popraw. A co jak z tej trójki ktoś dostanie kontuzji? serio wierzysz w Coutinho?
1
@AmigoBlancos nie no Real jest w formie, ale 3 bramkami z Villareal? to Villareal musiałby zagrać tak słabo jak w pierwszej kolejce z nami rok temu :P
0
@lucca87 no ale jak nie liczysz de Jonga to też nie licz Braitwhite :P pomoc wygląda katastrofalnie, o ile to jest melodia przyszłości i mają niesamowity potencjał to jednak na teraz to słabo wygląda
4
@Katalonbar nie no, ja to az tak to bym nie powiedział. też bym stawiał na ten moment porażke z Realem, ale 3-0 w ciemno bym nie brał :P
24
@Barcelonista94 akurat w tym przypadku Koeman jest najmniej winny :P
0
@deyna2018 jak chcesz się denerwować i grać przeciwko spoceńcom to nie :P
0
wgl jak wygląda sytuacja z Benjamin Mendy? ostatnie news jakie sa to, że trafił do aresztu, na tym sprawa stanęła czy coś dalej już poszło? to samo w przypadku Sigurdssona?
1
@LionelM95 dla mnie vet za vet czyli jemu też powinni obciąc ręke i wiadomo to więzienia na min 15 lat.
11
graj w Barcelonie, będzie fajnie. Zarabiaj w Barcelonie będzie fajnie....wyląduj na bezrobociu
0
Real dziś też piekielnie młody skład
9
@Ghotti kogo interesuje nawet z Messim?
1
@doc no ale Alves to mam wrażenie, że w większoci klubów miałby pierwszy skład od razu. Na ten moment jest lepszy niż Pavard w Bayern, Hakimi w PSG (na pewno bardziej zrównoważony), Vazquez w Realu (Carvalaj za często kontuzjowany by go tu umieszczać), Juventus czy Atletico to pewniak od razu.
7
@dembabejlen Pique nie, Roberto i Busi raczej tak
0
@Emhyr akurat tu ma racje :p kiedys najlepszy napastnik na swiecie za darmo jest lepszą opcją niż napastnik pokroju Rasiaka
0
Tak oglądam Fiorentina vs Inter i słucham tych komentatorów....ten Vlahovic serio jest aż tak dobry?
0
@Cule1234 czyli 3 miejsce po porażce w półfinale z Słowenią :P
1
@verdant czy te raz serio po każdym jego meczu będzie tu setki komentarzy czy filmików z jego gry?....
0
@Encore Lacroix 88tempa??? No to już wiadomo kto będzie Varane tej Fify
0
@magister97r GSW na mistrza :D
0
@ściah Valverde i poukładać skład z młodymi? no chyba nie :P już w zimie byłby transfer Parejo czy Soldado
0
wgl Dest to jest poziom Semedo albo i jeszcze gorszy. Miałem wielkie oczekiwania co do niego, ale to jak gra to woła o pomstwe do nieba... chłop w obronie jest kiwany przez Machisa (strach pomyśleć co będzie z nim robił Neymar, Gnabry czy nawet Vini xD), w ataku potyka się o własne nogi a jego dośrodkowania to albo nie przechodzą przez pierwszego obrońce, albo celują w chłopca od podawania piłek po drugiej stronie boiska.
0
@Dani13 ja to w zeszłym sezonie byłem jego zwolennikiem, ale te jego wywiady i obrzucanie błotem piłkarzy przelało szare goryczy
0
@betonito Roberto w pierwszej połowie zdecydowanie najlepszy pomocnik. niesłusznie zmieniony, jak trenejro chciał kogoś sciągnąć to powinien Frankie
2
@Fabik87 nie wiedziałem, że wszedł na boisko- dostosował się do kolegów
0
@klopx no wczoraj w pierwszej polowei zagrał znacznie lepiej niż Frankie, niesłusznie zdjęty
0
@The_Man obecnie jeżeli nie wezmiemy Conte (czy to przez jego styl lub jego pensje) to bym brał ten Haga, nawet na zasadzie przeczekania. Gośc genialnie pracuje z młodzieżą, bardzo dużo ich uczy, a przy obecnym potencjale naszych piłkarzy jak Pedri, Balde, Demir czy Gavi to mogliby się wiele nauczyć, no i taktykiem też jest nawet dobrym