FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Czy zamierzasz śledzić dokładnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Arkon GSW na mistrza
3
Bardzo dobrze, że Gavi debiutuje dziś. Nawet jak mu nie wyjdzie (w co nie wierze) to Lucho przez te kilka dni go pocieszy i by nie był zestresowany. Koeman by mu powiedxial że to on zawalił
0
@Encore trzeba być głupim by się skusić na niego. Nigdy nie wiesz kiedy zniknie, coś sobie wymyśli albo zakończy karierę bo wyczytywał to w sile coriolisa
3
@Messibestplayerintheworld ciekawe, moze Boatenga do tego de jonga by wzieli
2
@HansFCB Mbappe xD
1
jak nie jest? ja sobie nie wyobrażam XI bez niego
4
@Pilka_jest_okragla no ale co w tym cytacie jest nieprawdy? Messi od kilku dobrych lat stosuje pressing nikły. Pełna prawda
0
@Zoker a moze oni ich tam biją jak tak nie usiądną?
3
@Janas11224 no ale co ma jedno do drugiego? tez nienawidzę tego, że teraz wszędzie widzą rasizm, ale co? ma siedzieć przy stole nie z tym z kim chce?
0
@Messibestplayerintheworld ocenić co? xD
0
@zadafcb nigdy nie rozumiałem gry w Baseball :D
0
@Encore luuk też tak potrafi.
0
@KaIafior każdy z nich niesamowicie zmarnował swój talent
0
@PatrychoO Ale tempo slabe
0
@Criss18Barca wiem wiem, ale szkoda że Kubera nie dostał w zamian za no Dudka. Pedersen było raczej pewne, za stary
0
@Encore Khabib nie wydaje się osoba która skłonią kolejne miliony, jak wróci to znaczy że ktoś mocnooo obraził jego lub ojca.
0
@Criss18Barca Vaculik trochę z dupy dostał. Szkoda najbardziej Domino Kubery
3
Kolejni amigosi
0
@doc Sterling bym bardzo chciał. Zachowuje się czasami jak debil, ale piłkarsko to cąły czas jest topowy skrzydłowy. czyli jest tym kogo u nas nie ma
0
@kamilop oczywiście że tak. Znaczy zależy czy mówiąc Top myślisz o 3nazwiskach czy np 5/7.
0
@Vebrol już nie przesadzaj, z tego komentarza wynika jakby Drzyzga był beznadziejny. Nie jest to Giannelli czy de Cecco ale jest w topie rozgrywających. Na pewno lepszy niż Lomacz
4
Kurde ale bez Messenger to ciężko teraz. Jak człowiek dzwonil to i tak przez to wiec dziwnie.
3
@Tomason nie sztuką przyjść i trenować gdy już wszystko będzie cacy
1
@Bykunn dokładnie. Oby to była wróżba na kolejne lata
0
@pt9 aa to nie wiem jaki jest drop w tej Fifie. Ja jak grałem w 21 to w lutym przestałem, i najlepsza karta jaką trafiłem ovr to Koulibaly, a pod względem grywalności Pogba, więc szału nie było
2
@Ojciec5tkidzieci Urosa można nie lubić przez to jak czasami się zachowuje na boisku, ale oprócz Ngapetha nie ma siatkarza, który tak z niczego coś zrobi.
1
@Ojciec5tkidzieci dobrze wiedzieć, ze siatkówka i szkolenie idie w genialna stronę u nas.
1
@pt9 to widze, że Fifa dopiero co wyszła a tu już Embappe i Van Basteny są :P
11
@Messibestplayerintheworld ciekawe czy 5lat temu się spodziewał, że przez jeden gol będzei miał ułożone całe zycie
1
@Pawel13sz to już lepiej zostawić Koemana xd