2

@Arkon GSW na mistrza

3

Bardzo dobrze, że Gavi debiutuje dziś. Nawet jak mu nie wyjdzie (w co nie wierze) to Lucho przez te kilka dni go pocieszy i by nie był zestresowany. Koeman by mu powiedxial że to on zawalił

0

@Encore trzeba być głupim by się skusić na niego. Nigdy nie wiesz kiedy zniknie, coś sobie wymyśli albo zakończy karierę bo wyczytywał to w sile coriolisa

3

@Messibestplayerintheworld ciekawe, moze Boatenga do tego de jonga by wzieli

2

@HansFCB Mbappe xD

1

jak nie jest? ja sobie nie wyobrażam XI bez niego

4

@Pilka_jest_okragla no ale co w tym cytacie jest nieprawdy? Messi od kilku dobrych lat stosuje pressing nikły. Pełna prawda

0

@Zoker a moze oni ich tam biją jak tak nie usiądną?

3

@Janas11224 no ale co ma jedno do drugiego? tez nienawidzę tego, że teraz wszędzie widzą rasizm, ale co? ma siedzieć przy stole nie z tym z kim chce?

0

0

@zadafcb nigdy nie rozumiałem gry w Baseball :D

0

@Encore luuk też tak potrafi.

0

@KaIafior każdy z nich niesamowicie zmarnował swój talent

0

@PatrychoO Ale tempo slabe

0

@Criss18Barca wiem wiem, ale szkoda że Kubera nie dostał w zamian za no Dudka. Pedersen było raczej pewne, za stary

0

@Encore Khabib nie wydaje się osoba która skłonią kolejne miliony, jak wróci to znaczy że ktoś mocnooo obraził jego lub ojca.

0

@Criss18Barca Vaculik trochę z dupy dostał. Szkoda najbardziej Domino Kubery

3

Kolejni amigosi

0

@doc Sterling bym bardzo chciał. Zachowuje się czasami jak debil, ale piłkarsko to cąły czas jest topowy skrzydłowy. czyli jest tym kogo u nas nie ma

0

@kamilop oczywiście że tak. Znaczy zależy czy mówiąc Top myślisz o 3nazwiskach czy np 5/7.

0

@Vebrol już nie przesadzaj, z tego komentarza wynika jakby Drzyzga był beznadziejny. Nie jest to Giannelli czy de Cecco ale jest w topie rozgrywających. Na pewno lepszy niż Lomacz

4

Kurde ale bez Messenger to ciężko teraz. Jak człowiek dzwonil to i tak przez to wiec dziwnie.

3

@Tomason nie sztuką przyjść i trenować gdy już wszystko będzie cacy

1

@Bykunn dokładnie. Oby to była wróżba na kolejne lata

0

@pt9 aa to nie wiem jaki jest drop w tej Fifie. Ja jak grałem w 21 to w lutym przestałem, i najlepsza karta jaką trafiłem ovr to Koulibaly, a pod względem grywalności Pogba, więc szału nie było

2

@Ojciec5tkidzieci Urosa można nie lubić przez to jak czasami się zachowuje na boisku, ale oprócz Ngapetha nie ma siatkarza, który tak z niczego coś zrobi.

1

@Ojciec5tkidzieci dobrze wiedzieć, ze siatkówka i szkolenie idie w genialna stronę u nas.

1

@pt9 to widze, że Fifa dopiero co wyszła a tu już Embappe i Van Basteny są :P

11

@Messibestplayerintheworld ciekawe czy 5lat temu się spodziewał, że przez jeden gol będzei miał ułożone całe zycie

1

@Pawel13sz to już lepiej zostawić Koemana xd

Media

Sonda

Czy zamierzasz śledzić dokładnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?