FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Czy zamierzasz śledzić dokładnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@amanter Coutinho robi wszystko za to by go nie wystawiać :P
0
@arkasath już wolę Demira niż Cou
0
@Don Lucas ależ to będzie jazda. MotoAtena odpłynie, Dryja na komentatorce i najlepsi na świecie. Widowisko niesamowite
1
@lucca87 nie ma co umniejszać Włochom, aczkolwiek trzeba powiedzieć że takie kadry jak Polska, Rosja czy Francja przygotowywały się głównie na IO. Szacunek, że pokonali Serbów i Słowenię dla których to była impreza docelowa. Aczkolwiek nikt na nich nie stawiał i to było dla nich dużym argumentem, na przyszłorocznych MS już każdy będzie na nich zwracał uwagę. Myślę że ćwierćfinal dla nich to max
2
@Ojciec5tkidzieci Zawiercie ma chyba najlepsza parę przyjmujących. Conte na IO pokazał, że jest w formie. A Uros to idealny zawodnik na ciężki pilki
0
@Vebrol na IO byśmy pewnie z tej grupy nie wyszło :P a na MŚ pewne 9-1 w setach stawiam
0
@Dankhog ja tam w Ciebie wierze xd
4
@Cule1234 ja jebe. Xavi to nie genialny wybór ale lepszy niż Pirlo, który rozwalił Juventus i jego dominacje
0
@bartas97 wskaż napastnika który jest gorszy od de jonga
0
@patrykzmc2000 fajny prezydent, który nie gada z trenerem.
4
@patrykzmc2000 Alez bym chciał by Luis jeszcze raz pomógł Barcelonie i strzelił w weekend takiego hattricka
0
@Xxxbarca4ever Kooy jest mega łatwy do ruszenia na zagrywce.
2
@Pilka_jest_okragla dopiero teraz zaczął się proces? Po tylu kompromitacjach? Laporta po wojaku
0
@Cule1234 duża strata dla Skry.
1
@kaladin ani Frankie ani tym bardziej ter Stegen go nie klasa światowa. Obecnie forma pozwala tylko tak nazwać Araujo
1
@Khajio ustawka jak nic
0
@Tomason nie mamy szans na Ligę Europy. Takie pierwsze z brzegu Napoli bym nam trojeczke wcisnęło
1
@barcelonaLM o 16:00 wstrzymany się do meczu z Atletico, po czym wstrzymają się do meczu z Valencia, po czym mecz z Dynamo już na pewno będzie decydujący a w grudniu się obudzą z ręką w nocniku
1
@doc tu nie ma co dyskutować
0
@Zmrocz nie wierze że będziemy przed Dynamo :P
8
Young leosia byłaby lepszym trenerem niż Koeman
0
@Pressinho nie zawinili przy pierwszym golu, który poszedł w bliższy róg? Każdy kto grał na bramce wie, że to jest zawsze wina bramkarza
2
Lemglet i Dest do siatkówki xd
3
Ciekawe ile jeszcze bedzie u nas transferów na poziomie de Jonga. Braithwhite, de Jong, Andre Gomes, Murillo, Boateng, Douglas i pewnie jeszcze kogoś ominąłem
2
@BarcaInfo ale to widać, że on by ta trójkę wystawił choćby i grali bez nogi
0
A jakby tak wymienić Depay, Dembele, Coutinho i De Jonga na Chiese? Ile jeszcze byśmy musieli dopłacić?
0
@AmigoBlancos Michniewicz taktycznie by zjadł większość trenerów które trenują topowe drużyny.
1
Tak na sekundę włączyłem mecz....czy ja dobrze widzę, że naturalny prawy obrońca gra na lewym wahadle, a gość od niczego gra na jego pozycji czyli prawym wahadle? Xddd
1
@Transu96 no ale u nas gra Roberto i Luuk, którzy w wieczystej by podawali ręcznik Peszkowi
5
@analitykTaktyki wymienie 15 lepszych pomocników bez chwili zastanowienia w tym sezonie. Gra po prostu słabo, strasznie wolno i głupio traci piłki