0

@amanter Coutinho robi wszystko za to by go nie wystawiać :P

0

@arkasath już wolę Demira niż Cou

0

@Don Lucas ależ to będzie jazda. MotoAtena odpłynie, Dryja na komentatorce i najlepsi na świecie. Widowisko niesamowite

1

@lucca87 nie ma co umniejszać Włochom, aczkolwiek trzeba powiedzieć że takie kadry jak Polska, Rosja czy Francja przygotowywały się głównie na IO. Szacunek, że pokonali Serbów i Słowenię dla których to była impreza docelowa. Aczkolwiek nikt na nich nie stawiał i to było dla nich dużym argumentem, na przyszłorocznych MS już każdy będzie na nich zwracał uwagę. Myślę że ćwierćfinal dla nich to max

2

@Ojciec5tkidzieci Zawiercie ma chyba najlepsza parę przyjmujących. Conte na IO pokazał, że jest w formie. A Uros to idealny zawodnik na ciężki pilki

0

@Vebrol na IO byśmy pewnie z tej grupy nie wyszło :P a na MŚ pewne 9-1 w setach stawiam

0

@Dankhog ja tam w Ciebie wierze xd

4

@Cule1234 ja jebe. Xavi to nie genialny wybór ale lepszy niż Pirlo, który rozwalił Juventus i jego dominacje

0

@bartas97 wskaż napastnika który jest gorszy od de jonga

0

@patrykzmc2000 fajny prezydent, który nie gada z trenerem.

4

@patrykzmc2000 Alez bym chciał by Luis jeszcze raz pomógł Barcelonie i strzelił w weekend takiego hattricka

0

@Xxxbarca4ever Kooy jest mega łatwy do ruszenia na zagrywce.

2

@Pilka_jest_okragla dopiero teraz zaczął się proces? Po tylu kompromitacjach? Laporta po wojaku

0

@Cule1234 duża strata dla Skry.

1

@kaladin ani Frankie ani tym bardziej ter Stegen go nie klasa światowa. Obecnie forma pozwala tylko tak nazwać Araujo

1

@Khajio ustawka jak nic

0

@Tomason nie mamy szans na Ligę Europy. Takie pierwsze z brzegu Napoli bym nam trojeczke wcisnęło

1

@barcelonaLM o 16:00 wstrzymany się do meczu z Atletico, po czym wstrzymają się do meczu z Valencia, po czym mecz z Dynamo już na pewno będzie decydujący a w grudniu się obudzą z ręką w nocniku

1

@doc tu nie ma co dyskutować

0

@Zmrocz nie wierze że będziemy przed Dynamo :P

8

Young leosia byłaby lepszym trenerem niż Koeman

0

@Pressinho nie zawinili przy pierwszym golu, który poszedł w bliższy róg? Każdy kto grał na bramce wie, że to jest zawsze wina bramkarza

2

Lemglet i Dest do siatkówki xd

3

Ciekawe ile jeszcze bedzie u nas transferów na poziomie de Jonga. Braithwhite, de Jong, Andre Gomes, Murillo, Boateng, Douglas i pewnie jeszcze kogoś ominąłem

2

@BarcaInfo ale to widać, że on by ta trójkę wystawił choćby i grali bez nogi

0

A jakby tak wymienić Depay, Dembele, Coutinho i De Jonga na Chiese? Ile jeszcze byśmy musieli dopłacić?

0

@AmigoBlancos Michniewicz taktycznie by zjadł większość trenerów które trenują topowe drużyny.

1

Tak na sekundę włączyłem mecz....czy ja dobrze widzę, że naturalny prawy obrońca gra na lewym wahadle, a gość od niczego gra na jego pozycji czyli prawym wahadle? Xddd

1

@Transu96 no ale u nas gra Roberto i Luuk, którzy w wieczystej by podawali ręcznik Peszkowi

5

@analitykTaktyki wymienie 15 lepszych pomocników bez chwili zastanowienia w tym sezonie. Gra po prostu słabo, strasznie wolno i głupio traci piłki

Media

Sonda

Czy zamierzasz śledzić dokładnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?