0

Myślicie, że Mingueza już na stałe został PO? Czy przy zdrowym Alba i Dest może zagra jeszcze kiedyś na SO? Taka para z Araujo to by mogła być super, szybcy i silni

0

@AmigoBlancos mam wrażenie, że przez ostatnie 10sezonow min w 7bylo tak, że jak jest Atletico vs Barcelona to w tej samej kolejce Espanyol vs Real...

0

@Hasszz a obejrzałeś to kiedyś czy tylko tak mówisz? Jest to zajebiste by spotkać się wśród znajomych, napić się drinka, pogadać i to oglądać. Polecam. A konferencje są głupie, przez co zabawne

1

@DonAndrzejos zaskakująco dobrze wyglądają. Przed finałem spodziewałem się raczej dość łatwej wybranej Sparty.

3

@Pietkinho no jak strzela w pozycji beznadziejnych to nie ma co oczekiwać skuteczności. Zagrał mega słabo. Wiele strat i głupich decyzji.

4

A mnie tam strasznie i dziś i ostatnio irytuje Depay. Zachowuje się jakby miał umiejętności Neymara czy Ronaldinho. Dziś powinien mieć z 3-4 asysty, ale zamiast podać to zaczął kiwać się i nic z tego nie wychodziło. Z taką Benfica czy Atletico taka nieporadność może drogo kosztować

0

@fart męski sport to rugby. Tu za dużo przerw i te ochroniarze. W rugby nic nie mają :P

1

@kamilop ja bardziej za hamulcowego de Jonga

0

@Lola120 nic a nic. Gdyby podawał w decydujących momentach miałby już kilkanaście asyst, a tak to nie ma goli ani asyst

0

Depay to jest największy egoista boiskowy jakiego widzę od dawien dawna.

1

Gavi na Benfica i Atletico koniecznie w pierwszym składzie

6

Modric i Casemiro już obsrani przed El Clasico jak ich Gavi rozwali.

0

De Jong xdd dobre przyjęcie, takie nie za dokladne

11

Gavi więcej podań prostopadłych podań w tym meczu niż Frankie przez cały poprzedni sezon

1

De Jonga złota pilla

0

Dest zaczyna swoje dośrodkowania.

3

@PatrychoO tam to aktorki idealnie dobrali xd

1

@daniel32778 gość w zeszłym sezonie co chwilę miał kontuzje. Grał ostatnie dwa mecze, a w środę gramy bardzo ważny mecz w LM. Dobrze, że nie gra dzis

0

Oby to było bardziej 4-3-1-2 z Coutinho na SPO, bo Depay i Coutinho na skrzydle to porażka (nie żeby na innych pozycjach grali dobrze). Ja rozumiem decyzję o braku Araujo. W zeszłym sezonie dość dużo kontuzji, a mecz w LM jest ważniejszy niż ten.

0

@marko111122 Levante umie grać z teoretycznie kocnhmi drużynami, a Morales na pewno dostanie jakiś prezent

0

Sampdoria w obronie większe wylewy niż my :P

0

@Mixtape grają dwie słabe drużyny. :P

2

Żeby człowiek marzył o takim napastniku jak Morata widząc jakie u nas grają ananasy... oczywiście mówię tylko czysto o umiejętnościach

1

@Harnas2 Roberto w pomocy gra lepiej niż Frankie.

0

@norbi77 no ale gość jest dobry.

0

To za chwilę brameczka dla Realu :P

0

@FCB_dimiC ale tam wbrew nazwisk od kilku lat najgorsza formacja to atak. Np w 2014 na mundialu wgl prawie nie tracili bramek, ale też strzelali.

1

@AmigoBlancos wymienionym go do za de Jonga bez chwili wątpliwości

0

@Cyzix no nie mają. W City kontuzjowany Gundogan i Zinchenko, a w Chelsea Pulisic i Mount, no sorry ale to jednak zdecydowanie na plus Chelsea.

5

@A_Gomesinho_21 powinni na część tej Pani klękać przed meczami. W końcu ten białas ochroniarz zaczął ją dusić i przygniótł....

Media

Sonda

Czy zamierzasz śledzić dokładnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?