FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Czy zamierzasz śledzić dokładnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Myślicie, że Mingueza już na stałe został PO? Czy przy zdrowym Alba i Dest może zagra jeszcze kiedyś na SO? Taka para z Araujo to by mogła być super, szybcy i silni
0
@AmigoBlancos mam wrażenie, że przez ostatnie 10sezonow min w 7bylo tak, że jak jest Atletico vs Barcelona to w tej samej kolejce Espanyol vs Real...
0
@Hasszz a obejrzałeś to kiedyś czy tylko tak mówisz? Jest to zajebiste by spotkać się wśród znajomych, napić się drinka, pogadać i to oglądać. Polecam. A konferencje są głupie, przez co zabawne
1
@DonAndrzejos zaskakująco dobrze wyglądają. Przed finałem spodziewałem się raczej dość łatwej wybranej Sparty.
3
@Pietkinho no jak strzela w pozycji beznadziejnych to nie ma co oczekiwać skuteczności. Zagrał mega słabo. Wiele strat i głupich decyzji.
4
A mnie tam strasznie i dziś i ostatnio irytuje Depay. Zachowuje się jakby miał umiejętności Neymara czy Ronaldinho. Dziś powinien mieć z 3-4 asysty, ale zamiast podać to zaczął kiwać się i nic z tego nie wychodziło. Z taką Benfica czy Atletico taka nieporadność może drogo kosztować
0
@fart męski sport to rugby. Tu za dużo przerw i te ochroniarze. W rugby nic nie mają :P
1
@kamilop ja bardziej za hamulcowego de Jonga
0
@Lola120 nic a nic. Gdyby podawał w decydujących momentach miałby już kilkanaście asyst, a tak to nie ma goli ani asyst
0
Depay to jest największy egoista boiskowy jakiego widzę od dawien dawna.
1
Gavi na Benfica i Atletico koniecznie w pierwszym składzie
6
Modric i Casemiro już obsrani przed El Clasico jak ich Gavi rozwali.
0
De Jong xdd dobre przyjęcie, takie nie za dokladne
11
Gavi więcej podań prostopadłych podań w tym meczu niż Frankie przez cały poprzedni sezon
1
De Jonga złota pilla
0
Dest zaczyna swoje dośrodkowania.
3
@PatrychoO tam to aktorki idealnie dobrali xd
1
@daniel32778 gość w zeszłym sezonie co chwilę miał kontuzje. Grał ostatnie dwa mecze, a w środę gramy bardzo ważny mecz w LM. Dobrze, że nie gra dzis
0
Oby to było bardziej 4-3-1-2 z Coutinho na SPO, bo Depay i Coutinho na skrzydle to porażka (nie żeby na innych pozycjach grali dobrze). Ja rozumiem decyzję o braku Araujo. W zeszłym sezonie dość dużo kontuzji, a mecz w LM jest ważniejszy niż ten.
0
@marko111122 Levante umie grać z teoretycznie kocnhmi drużynami, a Morales na pewno dostanie jakiś prezent
0
Sampdoria w obronie większe wylewy niż my :P
0
@Mixtape grają dwie słabe drużyny. :P
2
Żeby człowiek marzył o takim napastniku jak Morata widząc jakie u nas grają ananasy... oczywiście mówię tylko czysto o umiejętnościach
1
@Harnas2 Roberto w pomocy gra lepiej niż Frankie.
0
@norbi77 no ale gość jest dobry.
0
To za chwilę brameczka dla Realu :P
0
@FCB_dimiC ale tam wbrew nazwisk od kilku lat najgorsza formacja to atak. Np w 2014 na mundialu wgl prawie nie tracili bramek, ale też strzelali.
1
@AmigoBlancos wymienionym go do za de Jonga bez chwili wątpliwości
0
@Cyzix no nie mają. W City kontuzjowany Gundogan i Zinchenko, a w Chelsea Pulisic i Mount, no sorry ale to jednak zdecydowanie na plus Chelsea.
5
@A_Gomesinho_21 powinni na część tej Pani klękać przed meczami. W końcu ten białas ochroniarz zaczął ją dusić i przygniótł....