FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Szreko myslisz, że gdyby tu był Guardiola czy Klopp to by wczorajszy mecz i zeszły sezon lepiej wyglądał?
0
@LeoMessiah Boże......by my o jeden strzał celny byśmy prosili o zdrowego Braith xddd
2
@Emhyr no chyba gada jak idiota. Z takim składem wyjść i atakować to jest kolejne 8-2 albo i 8-0
0
Wiecie, że gol na 6-1 daje nieśmiertelność Roberto u nas zespole. Chcecie by go strzelił czy jednak wolicie odpaść wtedy po tym meczu i nie męczyc się zanim przez tyle lat?
0
@tristan87 i oby tam grał Balde a nie Roberto za jeden gol
0
@DonMatteo901 i dobrze. Jak masz mocna psyche to się podniesiesz, jak jesteś słaby to elo do Mallorca czy Rayo Valleacno
17
Najgorsze jest to, że Luuk będzie grał i Koeman go nie będzie ściagal by pokazać że to ważny piłkarz i ważny transfer
22
Tez macie wrażenie, że gdyby nie Araujo to by było już jakieś 0-3?
0
Ale szybkość naszych jest po prostu śmieszna. Ślimak czy żółw? Top prędkości przy nich
1
Boże te "wyścigi" dziś to będą śmieszne xdd
1
Davies miał do tej pilki z 20m dalej niż Roberto....ale on go zgwalci
0
obstawiamy skład linii obrony na pierwszy mecz fazy grupowej LM w 2024r: Roberto, Pique, Garcia i Alba.
0
El Neseryi geniusz xD
0
@abram3k wymienić Roberto i Luuka de Jonga gdy wszyscy są zdrowi na Desta i Fati i byłoby znacznie lepiej.
3
@haryveb944 zazdroszcze, byc na meczu w Poslce siatkowki to zajebiste doswiadczenie
0
@Virusk3 w sumie to nie wiem czy nie warto Ci zazdroscic xD
1
@cchesterr43 3 i 4 zasłużone, dwóch pierwszych nie widziałem
1
co to znaczy, że pogoda jest iście barowa? bo ja to w barze lubie siedzieć i w slonce i w deszcz
0
@Ronmes ja stawiam United do wygrania ligi, a LM cwiercfinal. Jeśli chodzi o pierwszą 11 to mają wg mnie najlepszą w całej Premier League. Jedyny minus to defensywny pomocnik
0
@Janiama ahaa, czyli lepiej zostać dziś osmieszonym i dostać kolejne np 6 bramek? Ja nie rozumiem tego argumentu, że sie spali i nic z niego nie bedzie. jak jest słaby psychicznie to i tak nic z niego nie bedzie
0
@Songo91 Chelsea miala obrone, my mamy wylewy jak w Fifie
10
@Janiama Wpusic na szybkich skrzydłowych wolnego i beznadziejnego Roberto? No to ma sens
4
To Koeman fajnie daje przyszłość Balde wystawiając Roberto na lewej obronie/wahadle. Wolę już Balde niż gościa który zawalił niezliczoną ilość bramek
0
zaczynamy pierwszy cwiercfinał w siatkówce. Nimir musi zagrać na swoim kosmicznym poziomie i awans jest kwestią otwartą
0
@kuz jezeli potwierdzi się Lenglet w składzie to znak, że przez długi czas nie wrócimy do Topu w Europie i będą nas czekać kolejne lata kompromitacji. Ile razy jeszcez zobaczymy Pique+Lenglet+ Alba?
0
wgl ktoś ogląda Bayern w tym sezonie? taki mocny czy jednak taki normalny?
0
@mmaciass do 10punktu kazdego seta LM, ale potem siatkówe. Meczy w LM jeszcze pozostanie 5, w siatkówce max 2 oprócz dzisiejszego.
0
@MarioVeB! na tej stronie kazdy gosc kto wystepuje na YT czy instagram to jest patolem... Paris to jest normalny typ i musisz go nie znac by tak o nim pisac
1
Komentarz usunięty
0
@barteq lepiej jego niz Roberto na skrzydło czy de Jonga na atak