0

@PEDRIII xD nigdzie nie napisałem, że jest "normalne" tylko ze się zdarzają, bo to jednka sport kontaktowy. Twoja opinia czy jestem normalny jest dla mnie niezwykle ważna, dziękuje za nią

0

@bixmix jestem normalny i nie placze gdy zobacze taki faul. To jest sport kontaktowy i takie faule raz na jakiś czas musza się zdarzyć. Jeżeli to dla kogoś zbyt mocne to polecam szachy czy snooker.
PS na Euro nie było takiego szumu o ten faul w meczu Szwecja vs Ukraina

0

@Homeopata8989 ciekawe, czy bez CR Dybala wróci do poziomu jaki umie prezentować. Bez niego Juve w ataku może liczyć jedynie na Cuadrado i Chiesa.

0

@PEDRIII faulują jak każdego innego....boze jaki tu jest płacz o jeden faul

0

oglądam tydzień w tydzień te quiz etoto...ten Papuga to ma taką pamięć jak nikt w inny, niemozliwe rzeczy wie :D

2

@pres już przestancie. Jak w meczu Szwecja vs Ukraina na Euro był bardzo podobny faul to już tak nie dramatyzowaliście.

3

@takisobiektos no ale my jak chcemy wydawać 60-70 to juz wydaje mi się, że można kogoś lepszego kupić. Nie możemy szastać hajsem :P

4

@BartArt na Euto zabłysnął, ale max 40mln za niego

4

Traktujemy obecnie piłkarzy gorzej niż Perez, jak śmieci

3

@Tomo1989 ale wkur**** musieli być wtedy rywale

1

@Qba2312 nic a nic. Pomoc Juve wygląda słabo, a Artur i tak zazwyczaj nie gra, a jak gra to raczej jest 12 piłkarzem rywali

0

@sergio5 ciekawe jak La Liga sobie poradzi z takim dzikiem

0

@AlicjaFCB czy ja wiem, mają lepszy skład niż np w mundialu u siebie

0

@magister97r dlatego nienawidze jego gry. A najwięksi debile to sędziowie co mu wszystko gwizdaja

0

@chavez Dembele na skrzydło to taki pomysł 2/10

0

@dadan1990 jest u nas ktoś konkretny na kogo warto zwrócić uwagę?

0

@KarwanLaMasia o boze.........xD

1

@IronSanHybrid bardziej się liczy jak wykorzystamy ten hajs, a nie ile go mamy. Bo jak w zimie przyjdzie kolejny Braitwaite czy Murillo to zajebiscie

0

@tomek8756 albo takie zdjecie albo przy kości jest

0

@dzefrej234 Wojtas prowadź nas do babola

0

@FCMichalo zimowe okienko? mmmmmm kolejny 3 napastnik tylko tym razem np Valencii? aż się podnieciłem....

1

@german_17 znaczy para Wieteska-Jędrzejczyk jest pewniejsza od Umtiti-Lenglet :P

0

@german_17 ale na Pellegrini czy Romagnoli to my zbudujemy konkurencyjny skład na LE a nie na LM :P

0

@Fake69 wiesz co ja już się nauczyłem na przestrzeni ostatnich powiedzmy 4lat, że to co klub podaje, a rzeczywistość to sa dwie różne sprawy

0

@Pressinho Dembele jak odejdzie za rok nie dostanie nawet 3/4 z tego co u nas zarabia. Inne kluby nie są tak chętne do chorych pensji jakie my dawaliśmy+ widzą co on są prezentuje

0

@german_17 ostatnia część bardzo optymistyczna. Wątpie by klasowi piłkarze woleli bardzo niepewny i chwiejny projekt Barcelony, niż stabilne Bayernu, Chelsea czy Liverpoolu, już o City czy pSG nie mówiąc

0

się nie zdziwie, że to będzie wypożyczenie z obowiązkiem kupna za 10mln+ prowizja dla agenta kolejne 10mln. Ci ludzie co pracują w tym klubie to i by w Fifie każdy klub upodlili

0

@Xxxbarca4ever ja bym wgl nie stawiał na Francje teraz. Oni po IO już mogą mieć za przproszeniem wywalone jajca na jkieś ME :P najgroźniejszy rywal to Słowenia xD jednak trzeba wygrać złoto, bo inaczej ten sezon kadrowy będzie katastrofą

5

no i dobrze, Sevilla straci kilku piłkarzy, a my tylko Araujo, który i tak pewnie by nie grał.

1

O ile jestem zwolennikiem Koemana to przeraża mnie wizja, że to na jego prośbę ściągnięto de Jonga....prawie zawsze w takich przypadkach piłkarz gra bardzo dużo, nawet gdy gra piach totalny, ale trener go wystawia by pokazać że jest ważny

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?