FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@PEDRIII xD nigdzie nie napisałem, że jest "normalne" tylko ze się zdarzają, bo to jednka sport kontaktowy. Twoja opinia czy jestem normalny jest dla mnie niezwykle ważna, dziękuje za nią
0
@bixmix jestem normalny i nie placze gdy zobacze taki faul. To jest sport kontaktowy i takie faule raz na jakiś czas musza się zdarzyć. Jeżeli to dla kogoś zbyt mocne to polecam szachy czy snooker.
PS na Euro nie było takiego szumu o ten faul w meczu Szwecja vs Ukraina
0
@Homeopata8989 ciekawe, czy bez CR Dybala wróci do poziomu jaki umie prezentować. Bez niego Juve w ataku może liczyć jedynie na Cuadrado i Chiesa.
0
@PEDRIII faulują jak każdego innego....boze jaki tu jest płacz o jeden faul
0
oglądam tydzień w tydzień te quiz etoto...ten Papuga to ma taką pamięć jak nikt w inny, niemozliwe rzeczy wie :D
2
@pres już przestancie. Jak w meczu Szwecja vs Ukraina na Euro był bardzo podobny faul to już tak nie dramatyzowaliście.
3
@takisobiektos no ale my jak chcemy wydawać 60-70 to juz wydaje mi się, że można kogoś lepszego kupić. Nie możemy szastać hajsem :P
4
@BartArt na Euto zabłysnął, ale max 40mln za niego
4
Traktujemy obecnie piłkarzy gorzej niż Perez, jak śmieci
3
@Tomo1989 ale wkur**** musieli być wtedy rywale
1
@Qba2312 nic a nic. Pomoc Juve wygląda słabo, a Artur i tak zazwyczaj nie gra, a jak gra to raczej jest 12 piłkarzem rywali
0
@sergio5 ciekawe jak La Liga sobie poradzi z takim dzikiem
0
@AlicjaFCB czy ja wiem, mają lepszy skład niż np w mundialu u siebie
0
@magister97r dlatego nienawidze jego gry. A najwięksi debile to sędziowie co mu wszystko gwizdaja
0
@chavez Dembele na skrzydło to taki pomysł 2/10
0
@dadan1990 jest u nas ktoś konkretny na kogo warto zwrócić uwagę?
0
@KarwanLaMasia o boze.........xD
1
@IronSanHybrid bardziej się liczy jak wykorzystamy ten hajs, a nie ile go mamy. Bo jak w zimie przyjdzie kolejny Braitwaite czy Murillo to zajebiscie
0
@tomek8756 albo takie zdjecie albo przy kości jest
0
@dzefrej234 Wojtas prowadź nas do babola
0
@FCMichalo zimowe okienko? mmmmmm kolejny 3 napastnik tylko tym razem np Valencii? aż się podnieciłem....
1
@german_17 znaczy para Wieteska-Jędrzejczyk jest pewniejsza od Umtiti-Lenglet :P
0
@german_17 ale na Pellegrini czy Romagnoli to my zbudujemy konkurencyjny skład na LE a nie na LM :P
0
@Fake69 wiesz co ja już się nauczyłem na przestrzeni ostatnich powiedzmy 4lat, że to co klub podaje, a rzeczywistość to sa dwie różne sprawy
0
@Pressinho Dembele jak odejdzie za rok nie dostanie nawet 3/4 z tego co u nas zarabia. Inne kluby nie są tak chętne do chorych pensji jakie my dawaliśmy+ widzą co on są prezentuje
0
@german_17 ostatnia część bardzo optymistyczna. Wątpie by klasowi piłkarze woleli bardzo niepewny i chwiejny projekt Barcelony, niż stabilne Bayernu, Chelsea czy Liverpoolu, już o City czy pSG nie mówiąc
0
się nie zdziwie, że to będzie wypożyczenie z obowiązkiem kupna za 10mln+ prowizja dla agenta kolejne 10mln. Ci ludzie co pracują w tym klubie to i by w Fifie każdy klub upodlili
0
@Xxxbarca4ever ja bym wgl nie stawiał na Francje teraz. Oni po IO już mogą mieć za przproszeniem wywalone jajca na jkieś ME :P najgroźniejszy rywal to Słowenia xD jednak trzeba wygrać złoto, bo inaczej ten sezon kadrowy będzie katastrofą
5
no i dobrze, Sevilla straci kilku piłkarzy, a my tylko Araujo, który i tak pewnie by nie grał.
1
O ile jestem zwolennikiem Koemana to przeraża mnie wizja, że to na jego prośbę ściągnięto de Jonga....prawie zawsze w takich przypadkach piłkarz gra bardzo dużo, nawet gdy gra piach totalny, ale trener go wystawia by pokazać że jest ważny