0

bo wszyscy taki pisali o tym, że Moriba odchodzi i Emerson, a czy już była oficjalka?

0

kiedyś człowiek w ostatni dzień okienka wchodził na stronę z nadzieją na jakąś bombę, teraz wchodzi i ma nadzieję, że nie przeczyta, że XYZ oficjalnie w Barcelonie, bo wie, że to będzie kolejny Braitwhaite czy Baoteng....

0

@Survier i z hajsem zarobionym w Chinach. Napewno mu się bedzie chciało grać i trenować. Pewnie już jest wolny i ulany...gosc poziom Braitwaite ma

0

@Ghotti to akurat dobrze, te wynalazki z Atletico to się nie sprawdzają u nas

0

@A_Gomesinho_21 Balde rozegra 3mecze w CdR i tyle, jestem tego pewien. Pierw zagra Dest na LO niż on

0

@kasha no już Boateng był lepszy bo mniej psuł przez co mnie psuł xD

1

@Kettger znaczy od Braitwhite to ciężko być gorszym

30

Upamecano bał się starcia z potężnym Lenglet. Bayern już ma obsrane gacie

3

Wczoraj jak były różne propozycje tych "9" to człowiek się załamywał, aczkolwiek jeśli udałoby się ściągnąć Olmo lub Cavani to byłyby zajebisty deal. Olmo co prawda to nie napastnik, ale u Lucho na euro często grał jak Fabregas u nas xd

0

@HERORICH2 Kurcze ten Tomiyasu jest nawet dobry na SO, do środka obrony w ustawieniu z trójką obok White i Gabriela może to wyglądać nawet ok

1

@KrwawiaceoczyVEB może Roki wpadnie jak kiedyś Stano na hejt park Borka z Najmanem

3

Ludzie którzy cieszą się z odejścia Emersona będą potem narzekać, że z Bayernem zagra Roberto i się skończy 5-0. Z trojki Dest/Emerson/Roberto to Brazylijczyk jako jedyny umie bronić.

0

@Colon to niech sobie robią Coco jambo i do przodu gdzie indziej. Rozumiem gdyby grał jakiś random z innym randomem, ale nie 3rakieta z byłym wielokrotnym mistrzem

1

Co ten Eurosport xdd Murray vs Tsisipas nagle przerywają pokazywać? No żałosne to jest

0

@Gaz każdy taki gówno transfer za przeproszeniem jest żałosny. Tracimy hajs za transfer+wynagrodzenie za gości, którzy klepią się po czole w drugiej lidze angielskiej (jak Braitwhite) czy sobie robią tripa po Europie jak Boateng.... Debilizm

0

Oglądam skrót Wilki vs United i "strzaly" Trinką..... Jo Cię krynca

6

@Kamiloza91 przez 24min bo potem Dembele kontuzja

0

@Ghotti nie stawiam ich na równej pozycji, ale bardziej pod względem tego jak pasują do tego klubu

0

@Ghotti Braitwhite, Boateng, Griezmann czy teraz Mandzukic xd

0

@gontex ja mam ziomka na kuchni i kupił nóź za 1400zł tylko z specjalnie zamawianym uchwytem, więc bez tego pewnie koło 1000 będzie

0

@Ronmes noża chyba w tej cenie nie kupisz :P

0

@zenoowity znaczy ja bym ani jednego ani drugiego nie sprzedał za mniej niż 50mln czyli wgl bo nikt za nich tyle nie da. W klubie sa piłkarze znacznie bardziej nieprzydatni i ich powinno się sprzedać, a nie dwóch gości w młodym wieku na pozycji gdzie jest mały deficyt dobrych piłkarzy

3

@Encore ale Varane przypadkiem się za rok nie kończył kontrakt?

0

tak z ciekawości- jak myslicie ile taki United czy City dałoby teraz za Araujo i Pedri? Araujo jakieś 40mln, a Peri jakieś 80-90 mln ja bym zakładał

0

@RosjaninBut nie wygląda, bo zagrał w tym sezonie może z 130min? Jak już kogoś sprzedać z dwójki Dest/Emerson to chyba lepiej Desta, który zagrał cał sezon i pokazał wieeeel braków.

1

@michal13988 Mertens- za rok kończy mu sie kontrakt

1

@doc zajebiscie....sprzedajemy gościa, który miał stworzyć rywalizację na pozycję na której od 5lat mamy problem, a w klubie dalej są piłakrze typu Lenglet, Umtii, Pjanić, Griezmann czy Braitwhite xD

0

@JimMorrisonFCB tak, ale może zostać wypożyczony

0

@Pablit znaczy wolę kogoś kto brylował w solidnym Betisie niż kogoś kto nie gra w ostatniej drużynie ligi angielskiej xd

0

@JimMorrisonFCB jakby udało im się jeszcze Lingarda zdobyć. Obecnie mają bardzo mało opcji w ofensywie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?