FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
bo wszyscy taki pisali o tym, że Moriba odchodzi i Emerson, a czy już była oficjalka?
0
kiedyś człowiek w ostatni dzień okienka wchodził na stronę z nadzieją na jakąś bombę, teraz wchodzi i ma nadzieję, że nie przeczyta, że XYZ oficjalnie w Barcelonie, bo wie, że to będzie kolejny Braitwhaite czy Baoteng....
0
@Survier i z hajsem zarobionym w Chinach. Napewno mu się bedzie chciało grać i trenować. Pewnie już jest wolny i ulany...gosc poziom Braitwaite ma
0
@Ghotti to akurat dobrze, te wynalazki z Atletico to się nie sprawdzają u nas
0
@A_Gomesinho_21 Balde rozegra 3mecze w CdR i tyle, jestem tego pewien. Pierw zagra Dest na LO niż on
0
@kasha no już Boateng był lepszy bo mniej psuł przez co mnie psuł xD
1
@Kettger znaczy od Braitwhite to ciężko być gorszym
30
Upamecano bał się starcia z potężnym Lenglet. Bayern już ma obsrane gacie
3
Wczoraj jak były różne propozycje tych "9" to człowiek się załamywał, aczkolwiek jeśli udałoby się ściągnąć Olmo lub Cavani to byłyby zajebisty deal. Olmo co prawda to nie napastnik, ale u Lucho na euro często grał jak Fabregas u nas xd
0
@HERORICH2 Kurcze ten Tomiyasu jest nawet dobry na SO, do środka obrony w ustawieniu z trójką obok White i Gabriela może to wyglądać nawet ok
1
@KrwawiaceoczyVEB może Roki wpadnie jak kiedyś Stano na hejt park Borka z Najmanem
3
Ludzie którzy cieszą się z odejścia Emersona będą potem narzekać, że z Bayernem zagra Roberto i się skończy 5-0. Z trojki Dest/Emerson/Roberto to Brazylijczyk jako jedyny umie bronić.
0
@Colon to niech sobie robią Coco jambo i do przodu gdzie indziej. Rozumiem gdyby grał jakiś random z innym randomem, ale nie 3rakieta z byłym wielokrotnym mistrzem
1
Co ten Eurosport xdd Murray vs Tsisipas nagle przerywają pokazywać? No żałosne to jest
0
@Gaz każdy taki gówno transfer za przeproszeniem jest żałosny. Tracimy hajs za transfer+wynagrodzenie za gości, którzy klepią się po czole w drugiej lidze angielskiej (jak Braitwhite) czy sobie robią tripa po Europie jak Boateng.... Debilizm
0
Oglądam skrót Wilki vs United i "strzaly" Trinką..... Jo Cię krynca
6
@Kamiloza91 przez 24min bo potem Dembele kontuzja
0
@Ghotti nie stawiam ich na równej pozycji, ale bardziej pod względem tego jak pasują do tego klubu
0
@Ghotti Braitwhite, Boateng, Griezmann czy teraz Mandzukic xd
0
@gontex ja mam ziomka na kuchni i kupił nóź za 1400zł tylko z specjalnie zamawianym uchwytem, więc bez tego pewnie koło 1000 będzie
0
@Ronmes noża chyba w tej cenie nie kupisz :P
0
@zenoowity znaczy ja bym ani jednego ani drugiego nie sprzedał za mniej niż 50mln czyli wgl bo nikt za nich tyle nie da. W klubie sa piłkarze znacznie bardziej nieprzydatni i ich powinno się sprzedać, a nie dwóch gości w młodym wieku na pozycji gdzie jest mały deficyt dobrych piłkarzy
3
@Encore ale Varane przypadkiem się za rok nie kończył kontrakt?
0
tak z ciekawości- jak myslicie ile taki United czy City dałoby teraz za Araujo i Pedri? Araujo jakieś 40mln, a Peri jakieś 80-90 mln ja bym zakładał
0
@RosjaninBut nie wygląda, bo zagrał w tym sezonie może z 130min? Jak już kogoś sprzedać z dwójki Dest/Emerson to chyba lepiej Desta, który zagrał cał sezon i pokazał wieeeel braków.
1
@michal13988 Mertens- za rok kończy mu sie kontrakt
1
@doc zajebiscie....sprzedajemy gościa, który miał stworzyć rywalizację na pozycję na której od 5lat mamy problem, a w klubie dalej są piłakrze typu Lenglet, Umtii, Pjanić, Griezmann czy Braitwhite xD
0
@JimMorrisonFCB tak, ale może zostać wypożyczony
0
@Pablit znaczy wolę kogoś kto brylował w solidnym Betisie niż kogoś kto nie gra w ostatniej drużynie ligi angielskiej xd
0
@JimMorrisonFCB jakby udało im się jeszcze Lingarda zdobyć. Obecnie mają bardzo mało opcji w ofensywie