0

@ObiwanKenobi w sumie to dobrze. Pedri w połowie zdrowy i tak lepszy od Puig

0

@BorzyKrzys szczerze mówiąc jeszcze nie wiem, ale napewno będę oglądał więc jakbyś chciał linka to przypomnij się w wiadomości na priv w piątek :D

3

W nocy z piątku na sobotę najprawdopodobniej będzie najbardziej wyczekiwany powrót w historii wrestlingu bez podziału na federację. CM Punk pojawi się się w AEW co o tym myślicie?

1

@PatrychoO ja bym już za cholerę nie ma chciał by u nas grał. Wróci na jeden sezon i znowu będzie lizanie mu tyłka i każda piłka do niego

3

@Ojciec5tkidzieci Young Leosia- Szklanki

0

@kaamil1910 znaczy no nie oglądam każdego meczu RSSS ale tak z 10 w sezonie ich zobaczę i tak słabego nie widziałem. Pytanie tylko czy oni tacy słabi czy my tacy potężni :P

0

@korolocik podaj lepsze....

0

@amanter Pareded-Wijnaldum- Verratti to jest top5 linia pomocy na świecie.

0

czy w kanale sportowym dziś było coś o lidze angielskiej i hiszpanskiej? Czy Borek tylko o Bundeslidze, a reszta o polskiej?

0

@lukasz9197 mało osób pisało by się go pozbyć. Bardziej chodziło o to, że to już nie ten Pique co kiedyś i pomału trzeba zmieniąc warte na Araujo/Garcia

1

@kamiVeB znaczy przy golu z wolnego nie było Lengleta na boisku :P

0

@Olkovsky9 Raz wyszedł po lewej stronie i wielkie halo. A ile razy stracił piłkę bo nie umie jej przyjąć?

0

@AntekGriezmann każde podanie do niego dziś jak i w każdym meczu, w którym ma rywala na plecach lub przyjęcie wymaga jakiejkolwiek techniki kończy się stratą. Skończmy z tym śmiesznym nagradzaniem go za chęci itp... człowiek, który nigdy nie powinien grać w klubie na poziomie nawet Sevilli czy Villareal

1

Wgl czy uważacie, że Son to od dwóch lat nie powinien być śmiało wymieniany w gronie top10 piłkarzy świata? Wiem wiem, brak tytułów i śmiesznie słaby Tottenham...ale gość jest genialny

0

A nie może wejść przy takim wyniku Demir, Gavi i Balde?

5

Po co ten Roberto....

3

Braitwhite xd co podanie do niego, które wymaga jakiejkolwiek techniki to chłop traci

0

Pewniaczek, że pierwsi z ławki wejdą Roberto i Lenglet

0

Nie no weźcie tego Braitwhite z tego boiska bo mnie strzeli ten ten

0

@arkasath Poleciałes. Griezmann robi wiatr na skrzydłach? Xd po co szukać kogoś w polu karnym jak Duńczyk i tak to zawali?

0

Coz w 10 może być ciężko przeciwko RSSS. Ciężko liczyć Duńczyka jako pilkarza

0

@Encore to już lepiej by zagrał tam Manaj

0

@LeoMessiah Ale mecz bardzo ciekawy i fajny do oglądania. Dużo się dzieje i wielkie akcji

0

@konrad1661 ktokolwiek xd Demir na skrzydle i ktoś z Depay/Griezmann na środku albo lepiej już Manaj

0

@Chakalaka Nie no, bez jaj z tym polski Brożkiem w ataku...

0

Wiadomo kto skomentuje dziś Totki z City? Twaro może?

7

@Encore Boże jaka ławka to jest xdd

0

@michaleu szkoda, że wielką 4 tak się wzmocniła. WHU i Leicester wyglądają bardzo dobrze

0

@Ghotti tylko my nie mieliśmy i nie mamy napastnika/skrzydłowego który wybiega zza płacy obrońcy. Fati takim był no ale nie wiemy co z nim. Reszta woli piłkę dostać do nogi i wtedy....podać do tyłu xd

12

@Criss18Barca a gdzie i niby po co miałby iść?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?