FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@ObiwanKenobi w sumie to dobrze. Pedri w połowie zdrowy i tak lepszy od Puig
0
@BorzyKrzys szczerze mówiąc jeszcze nie wiem, ale napewno będę oglądał więc jakbyś chciał linka to przypomnij się w wiadomości na priv w piątek :D
3
W nocy z piątku na sobotę najprawdopodobniej będzie najbardziej wyczekiwany powrót w historii wrestlingu bez podziału na federację. CM Punk pojawi się się w AEW co o tym myślicie?
1
@PatrychoO ja bym już za cholerę nie ma chciał by u nas grał. Wróci na jeden sezon i znowu będzie lizanie mu tyłka i każda piłka do niego
3
@Ojciec5tkidzieci Young Leosia- Szklanki
0
@kaamil1910 znaczy no nie oglądam każdego meczu RSSS ale tak z 10 w sezonie ich zobaczę i tak słabego nie widziałem. Pytanie tylko czy oni tacy słabi czy my tacy potężni :P
0
@korolocik podaj lepsze....
0
@amanter Pareded-Wijnaldum- Verratti to jest top5 linia pomocy na świecie.
0
czy w kanale sportowym dziś było coś o lidze angielskiej i hiszpanskiej? Czy Borek tylko o Bundeslidze, a reszta o polskiej?
0
@lukasz9197 mało osób pisało by się go pozbyć. Bardziej chodziło o to, że to już nie ten Pique co kiedyś i pomału trzeba zmieniąc warte na Araujo/Garcia
1
@kamiVeB znaczy przy golu z wolnego nie było Lengleta na boisku :P
0
@Olkovsky9 Raz wyszedł po lewej stronie i wielkie halo. A ile razy stracił piłkę bo nie umie jej przyjąć?
0
@AntekGriezmann każde podanie do niego dziś jak i w każdym meczu, w którym ma rywala na plecach lub przyjęcie wymaga jakiejkolwiek techniki kończy się stratą. Skończmy z tym śmiesznym nagradzaniem go za chęci itp... człowiek, który nigdy nie powinien grać w klubie na poziomie nawet Sevilli czy Villareal
1
Wgl czy uważacie, że Son to od dwóch lat nie powinien być śmiało wymieniany w gronie top10 piłkarzy świata? Wiem wiem, brak tytułów i śmiesznie słaby Tottenham...ale gość jest genialny
0
A nie może wejść przy takim wyniku Demir, Gavi i Balde?
5
Po co ten Roberto....
3
Braitwhite xd co podanie do niego, które wymaga jakiejkolwiek techniki to chłop traci
0
Pewniaczek, że pierwsi z ławki wejdą Roberto i Lenglet
0
Nie no weźcie tego Braitwhite z tego boiska bo mnie strzeli ten ten
0
@arkasath Poleciałes. Griezmann robi wiatr na skrzydłach? Xd po co szukać kogoś w polu karnym jak Duńczyk i tak to zawali?
0
Coz w 10 może być ciężko przeciwko RSSS. Ciężko liczyć Duńczyka jako pilkarza
0
@Encore to już lepiej by zagrał tam Manaj
0
@LeoMessiah Ale mecz bardzo ciekawy i fajny do oglądania. Dużo się dzieje i wielkie akcji
0
@konrad1661 ktokolwiek xd Demir na skrzydle i ktoś z Depay/Griezmann na środku albo lepiej już Manaj
0
@Chakalaka Nie no, bez jaj z tym polski Brożkiem w ataku...
0
Wiadomo kto skomentuje dziś Totki z City? Twaro może?
7
@Encore Boże jaka ławka to jest xdd
0
@michaleu szkoda, że wielką 4 tak się wzmocniła. WHU i Leicester wyglądają bardzo dobrze
0
@Ghotti tylko my nie mieliśmy i nie mamy napastnika/skrzydłowego który wybiega zza płacy obrońcy. Fati takim był no ale nie wiemy co z nim. Reszta woli piłkę dostać do nogi i wtedy....podać do tyłu xd
12
@Criss18Barca a gdzie i niby po co miałby iść?