FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Vane wyjazd służbowy, inne wesele, że dziwnie by to wyglądało dla Twojej dziewczyny xd
1
@kamiVeB w studiu nie zawsze mają racje
2
@kamiVeB nie wpierxzielac się w Janowskiego, który wjechał przed niego
2
Janowski wchodził pierwszy w zakręt więc logiczne że to Emil się w niego wepchał. Służba decyzja
0
O tym w jakiej kolejności wybierane są pola w finale decyduje miejsce w półfinale czy czy po tej fazie zasadniczej?
1
@Cule1234 ja myślę, że w finale Amerykanie powinni samych chłopów zgłosić. Przecież i tak się na to im zgodzą bo przecież Amerykance mogą. Nawet jakby im pałeczka upadła to będzie że to: "to wy media tak to pokazujecie" i sobie wygraja. Frajerzy
0
ten Kasprzak to cholernie słaby jest....
0
Komentator od żużla o komentator od rugby w Pucharze Świata (czasami komentuje puchar 6narodow) to są najlepsi komentatorzy w Polsce. To jak oni tym żyją to jest niepojęte!!!!
1
Sayfutdinov na razie słabo, lubie go, ale fajnie jakby był daleko. Pod koniec może być cholerenie groźny
0
@wlodek54 ligi nie oglądam, ale GP jak tylko mam okazje to zawsze
3
Już się nie mogę doczekać tych ćwierćfinałów w siatkówkę. Niby nasza grupa wygląda słabo, ale jednak IO w zawodnikach z takich słabszych drużyn powodują nagle, że grają super. Nie wyobrażam sobie by Włochy czy Iran (wg mnie wyjdą z grupy) grając z np Francja i Brazylią przegrali 3-0
1
@AntekGriezmann to jak jest taki cwany to przy ewentualnym transferze niech się zgodzi zarabiać 10k funtów miesięcznie a nie 10mln za sezon
1
@MesQueUnClub96 kiwki mogą być teraz interpretowane w każdy sposób w jaki sędzia chce. Chce udupic np Francję to udupi przy każdej piłce która zostanie kiwnieta/przepchnięta
1
@MesQueUnClub96 ale inaczej jak wychodzisz na mecz z Brazylią a inaczej jak wychodzisz z Tunezja. Mental i nastawienie
0
Francuzi dziś zabija tych sędziów :P
0
@Encore ja bym Leona dał jednak na drugim miejscu. Volkov mam wrażenie lepiej bloku i przyjmuje. A i zagrywa bardzo dobrze
3
@MesQueUnClub96 narazie wygrywa tylko na początku seta :p
0
Volkov chyba narazie chyba najlepszy siatkarz na tych IO indywidualnie
0
@Encore Rosja ich zgwałci blokiem
0
@Encore z Francją wyglądali mega, prawie tak dobrze jak Rosja z Brazylią. Z Rosją bardzo wyrównany mecz. Aczkolwiek dziś nie widziałem więc nie wiem. Ale na moje Rosja i USA wyglądają najlepiej z tamtej grupy, argentyna fajnie gra no ale jakoś jej nie widze
1
@Pawlak1992 Zaytsev już nie ten poziom i jednak to typowy atakujący :p Mikhaylov, Anderson i Juantorena też by mogli być, oczywiście wg mnie
0
@KapiFCB ale szachy to gra schematów, jak mylisz to znaczy że już pamięć nie ta :P
1
@Yosemite Trincao by tak nie zrobil xD
1
@ranger3120 ciekawi mnie jak w szachach można nie być w formie :p
1
@Pawlak1992 no chyba że tak. Ale to wtedy w tym zestawieniu bardziej by chyba pasowało Leon vs np Ngapeth
1
@mnich12 Dokładnie, poziom jest wyrównany, ale strasznie słaby. Śmiało przed każdym wielkim szlemem można stawiać, że minimum dwie z czterech najwyżej rozstawionych odpadnie przed 1/4
0
ludzie, którzy piszą Leon>Giba pytanie mam do Was? Wy to piszecie pod względem sympatii mam nadzięję. Poziomem może Leon teraz góruje nad wszystkimi, ale do Giby to nie ma podjazdu, nie z takim przyjęciem
2
@mnich12 znaczy Świątek już zdobyła więcej niz Radwańska, która wg mnie była straaasznie przereklamowana. Obecnie w tenisie kobiecym nie ma i raczej nie będzie juz drugie Williams, która wygrywała prawie wszystko.
0
@Messibestplayerintheworld no to pewnie wymiana i Brozović do nas xD
0
@Messibestplayerintheworld e no 3x? co on taki skromny, siedemnascie mu dajmy