1

@Vane wyjazd służbowy, inne wesele, że dziwnie by to wyglądało dla Twojej dziewczyny xd

1

@kamiVeB w studiu nie zawsze mają racje

2

@kamiVeB nie wpierxzielac się w Janowskiego, który wjechał przed niego

2

Janowski wchodził pierwszy w zakręt więc logiczne że to Emil się w niego wepchał. Służba decyzja

0

O tym w jakiej kolejności wybierane są pola w finale decyduje miejsce w półfinale czy czy po tej fazie zasadniczej?

1

@Cule1234 ja myślę, że w finale Amerykanie powinni samych chłopów zgłosić. Przecież i tak się na to im zgodzą bo przecież Amerykance mogą. Nawet jakby im pałeczka upadła to będzie że to: "to wy media tak to pokazujecie" i sobie wygraja. Frajerzy

0

ten Kasprzak to cholernie słaby jest....

0

Komentator od żużla o komentator od rugby w Pucharze Świata (czasami komentuje puchar 6narodow) to są najlepsi komentatorzy w Polsce. To jak oni tym żyją to jest niepojęte!!!!

1

Sayfutdinov na razie słabo, lubie go, ale fajnie jakby był daleko. Pod koniec może być cholerenie groźny

0

@wlodek54 ligi nie oglądam, ale GP jak tylko mam okazje to zawsze

3

Już się nie mogę doczekać tych ćwierćfinałów w siatkówkę. Niby nasza grupa wygląda słabo, ale jednak IO w zawodnikach z takich słabszych drużyn powodują nagle, że grają super. Nie wyobrażam sobie by Włochy czy Iran (wg mnie wyjdą z grupy) grając z np Francja i Brazylią przegrali 3-0

1

@AntekGriezmann to jak jest taki cwany to przy ewentualnym transferze niech się zgodzi zarabiać 10k funtów miesięcznie a nie 10mln za sezon

1

@MesQueUnClub96 kiwki mogą być teraz interpretowane w każdy sposób w jaki sędzia chce. Chce udupic np Francję to udupi przy każdej piłce która zostanie kiwnieta/przepchnięta

1

@MesQueUnClub96 ale inaczej jak wychodzisz na mecz z Brazylią a inaczej jak wychodzisz z Tunezja. Mental i nastawienie

0

Francuzi dziś zabija tych sędziów :P

0

@Encore ja bym Leona dał jednak na drugim miejscu. Volkov mam wrażenie lepiej bloku i przyjmuje. A i zagrywa bardzo dobrze

3

@MesQueUnClub96 narazie wygrywa tylko na początku seta :p

0

Volkov chyba narazie chyba najlepszy siatkarz na tych IO indywidualnie

0

@Encore Rosja ich zgwałci blokiem

0

@Encore z Francją wyglądali mega, prawie tak dobrze jak Rosja z Brazylią. Z Rosją bardzo wyrównany mecz. Aczkolwiek dziś nie widziałem więc nie wiem. Ale na moje Rosja i USA wyglądają najlepiej z tamtej grupy, argentyna fajnie gra no ale jakoś jej nie widze

1

@Pawlak1992 Zaytsev już nie ten poziom i jednak to typowy atakujący :p Mikhaylov, Anderson i Juantorena też by mogli być, oczywiście wg mnie

0

@KapiFCB ale szachy to gra schematów, jak mylisz to znaczy że już pamięć nie ta :P

1

@Yosemite Trincao by tak nie zrobil xD

1

@ranger3120 ciekawi mnie jak w szachach można nie być w formie :p

1

@Pawlak1992 no chyba że tak. Ale to wtedy w tym zestawieniu bardziej by chyba pasowało Leon vs np Ngapeth

1

@mnich12 Dokładnie, poziom jest wyrównany, ale strasznie słaby. Śmiało przed każdym wielkim szlemem można stawiać, że minimum dwie z czterech najwyżej rozstawionych odpadnie przed 1/4

0

ludzie, którzy piszą Leon>Giba pytanie mam do Was? Wy to piszecie pod względem sympatii mam nadzięję. Poziomem może Leon teraz góruje nad wszystkimi, ale do Giby to nie ma podjazdu, nie z takim przyjęciem

2

@mnich12 znaczy Świątek już zdobyła więcej niz Radwańska, która wg mnie była straaasznie przereklamowana. Obecnie w tenisie kobiecym nie ma i raczej nie będzie juz drugie Williams, która wygrywała prawie wszystko.

0

@Messibestplayerintheworld no to pewnie wymiana i Brozović do nas xD

0

@Messibestplayerintheworld e no 3x? co on taki skromny, siedemnascie mu dajmy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?