FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Rust_Cohle z twarzy taki Fati :D
0
@NaFazieHitman a wyobrażasz ile posto dziennie z du*u usuwają przez widzi mi się?
6
Fajnie jakby redakcja pisała w wiadomościach prywatnych informacje z jakiego powodu dany komentarz użytkownika został usunięty....bo czasami to chyba decyduje o tym rzut moneta
1
@Deeespacito frajerami bylo Ci idioci co stali na środku drogi
4
@AmigoBlancos jeszcze grają o awans z Japonią
1
@Kubix93 John locke zawsze na propsie
0
@Verema eee tam...do rekordu Leona jeszcze trochę brakuje xd
0
@Lordzi ja to mam wrażenie, że Kubiak już w ćwierćfinale wróci do swojej formy. On z tymi najlepszymi umie pokazać jaja w pozytywnym znaczeniu
1
Komentarz usunięty
0
@BartqRKO no a nie? To bydło na ulicy to jest dramat. Jakby takich debili było mniej na świecie to by nikt nie płakał
0
@Encore no wiem, ale Kubiak na ćwierćfinal raczej na 100% wyjdzie w podstawie więc dziś zagra ze śliwką
0
Która wersja Uncharted była dla Was najlepsza? Ale nie pod względem grafiki itp ale fabuły
0
@Encore myślę, że dziś nie zagra
0
Dobrze widzę, ze nigdzie nigdzie nie ma Brazylia vs Francja w siatkówkę?
0
@mekston Fajnie by Emil odpadł. Niestety Janowski na moje nie wejdzie, zbyt słabo startuje
5
@Cochise ja można pisać że nie dostaje szans? Gośc tyłu trenerów nie może przekonać, że coś chyba o tym mówi. Co z tego że raz zagra dobre podanie jak 6x nie wróci do obrony i 4x straci piłkę w głupi sposób
6
To sobie Balde już pograł xd
0
Janowski jak zacznie lepiej startować to nikt go nie doścignie. Ale dzięki temu, że zostaje z tyłu to zajebiście walczy i nie ma nudy w biegu
0
Ten Kasprzak w tym GP to musi jeździć? Wszyscy go robia jak dzieci
0
@Gaz proszę bardzo. Ich może zastępować, ale nikogo na boisku bo gra jak człowiek z ekstraklasy
0
@kamiVeB w Polsce po nieudanym występie wystarczy że się poplaczesz to od razu szkoda..... Żałosne.
0
@marcin000019 nie od zawsze. Od jakiś 10lat dopiero mam wrażenie
0
@MontelQ ja lubiłem wszystko co było odskocznia od piłki. Fajnie się grało w nogę, ale nie tydzień w tydzień
0
@Krychaaa10 Dobrze, że gra. W jego wieku lepiej by tyle grał niż grał 5meczy na sezon.
6
Oyarzabal to po Euro i IO by został kupiony przez Bartka za 50mln dając 15mln za sezon a potem było zdziwienie, że gość zmarnował 179 setek w sezonie
2
@zadafcb Maorysi w rugby to piękna sprawa. Tam prawie ważne tak samo jak religia. I ta Haka :D
0
@barcelonaLM mówisz o tej dyskwalifikaxji dla USA z sztafety?
1
@Emhyr tak, bo Tebas to największy problem Barcelony....
0
@BorzyKrzys nieźle go www zlikwidowala z swojej historii
2
@FC1899Barca juz bez jaj. to tej magii obaj zrobili po jakieś 3-4 lata bo jeden miał kontuzję jak Dembele a drugi miał w główce imprezy.