1

@Rust_Cohle z twarzy taki Fati :D

0

@NaFazieHitman a wyobrażasz ile posto dziennie z du*u usuwają przez widzi mi się?

6

Fajnie jakby redakcja pisała w wiadomościach prywatnych informacje z jakiego powodu dany komentarz użytkownika został usunięty....bo czasami to chyba decyduje o tym rzut moneta

1

@Deeespacito frajerami bylo Ci idioci co stali na środku drogi

4

@AmigoBlancos jeszcze grają o awans z Japonią

1

@Kubix93 John locke zawsze na propsie

0

@Verema eee tam...do rekordu Leona jeszcze trochę brakuje xd

0

@Lordzi ja to mam wrażenie, że Kubiak już w ćwierćfinale wróci do swojej formy. On z tymi najlepszymi umie pokazać jaja w pozytywnym znaczeniu

1

Komentarz usunięty

0

@BartqRKO no a nie? To bydło na ulicy to jest dramat. Jakby takich debili było mniej na świecie to by nikt nie płakał

0

@Encore no wiem, ale Kubiak na ćwierćfinal raczej na 100% wyjdzie w podstawie więc dziś zagra ze śliwką

0

Która wersja Uncharted była dla Was najlepsza? Ale nie pod względem grafiki itp ale fabuły

0

@Encore myślę, że dziś nie zagra

0

Dobrze widzę, ze nigdzie nigdzie nie ma Brazylia vs Francja w siatkówkę?

0

@mekston Fajnie by Emil odpadł. Niestety Janowski na moje nie wejdzie, zbyt słabo startuje

5

@Cochise ja można pisać że nie dostaje szans? Gośc tyłu trenerów nie może przekonać, że coś chyba o tym mówi. Co z tego że raz zagra dobre podanie jak 6x nie wróci do obrony i 4x straci piłkę w głupi sposób

6

To sobie Balde już pograł xd

0

Janowski jak zacznie lepiej startować to nikt go nie doścignie. Ale dzięki temu, że zostaje z tyłu to zajebiście walczy i nie ma nudy w biegu

0

Ten Kasprzak w tym GP to musi jeździć? Wszyscy go robia jak dzieci

0

@Gaz proszę bardzo. Ich może zastępować, ale nikogo na boisku bo gra jak człowiek z ekstraklasy

0

@kamiVeB w Polsce po nieudanym występie wystarczy że się poplaczesz to od razu szkoda..... Żałosne.

0

@marcin000019 nie od zawsze. Od jakiś 10lat dopiero mam wrażenie

0

@MontelQ ja lubiłem wszystko co było odskocznia od piłki. Fajnie się grało w nogę, ale nie tydzień w tydzień

0

@Krychaaa10 Dobrze, że gra. W jego wieku lepiej by tyle grał niż grał 5meczy na sezon.

6

Oyarzabal to po Euro i IO by został kupiony przez Bartka za 50mln dając 15mln za sezon a potem było zdziwienie, że gość zmarnował 179 setek w sezonie

2

@zadafcb Maorysi w rugby to piękna sprawa. Tam prawie ważne tak samo jak religia. I ta Haka :D

0

@barcelonaLM mówisz o tej dyskwalifikaxji dla USA z sztafety?

1

@Emhyr tak, bo Tebas to największy problem Barcelony....

0

@BorzyKrzys nieźle go www zlikwidowala z swojej historii

2

@FC1899Barca juz bez jaj. to tej magii obaj zrobili po jakieś 3-4 lata bo jeden miał kontuzję jak Dembele a drugi miał w główce imprezy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?