4

@Piernik xD La rambla zawsze zaskoczy swoim poziomiem....to jak tam nie ma nikogo wartego uwagi to ciekawe co u nas

0

@Encore z Brazylią to tylko my możemy rywalizować. Francja, USA czy Rosja by musiały mieć perfekcyjny dzień by z nimi powalczyć. A Włosi? mają indywidualności i jak zatrybią mogą namieszać

8

ale trzeba przyznać, że te IO w siatkówce moga być wyśminite. USA rozwaliło Francję, po czym dzis Rosjanie pokazali się z bardzo dobrej strony wygrywając bardzo wyrówanny mecz z Amerykanami, Francuzi też zapewne jeden mecz przeciwko Brazylii czy Rosjanom zagrają wybitnie. My to wiadomo i jeden mecz z Iranem tego nie przekreśla, Brazylia też, Iran jakby trzymał poziom to nikt nie powiedział, że w 1/4 nie możę powalczyć z USA czy Francja. Plus Włosi z niesamowitym Juantorena, a jak Zaytsev się obudzi....Czekam na ćwierćfinały niesamowicie

0

Siatkówka teraz najważniejsza, ale taki Słoweniec właśnie sobie rzuca prawie 50pkt :D

3

@Grzbiet gość ma tylko 18 lat i dla niego każdy mecz to dużo zbierania doświadczenia. Dobrze, że gra.

1

@Szreko Odpuszczają MS, ale na IO zazwyczaj składy wysyłają mocarne

3

@kamiVeB ale Griezmann też jest zbedny

2

@DaPidejpi samemu chyba bym obsral zbroję, ale jak kiedyś byłem ze znajomymi to kozak

2

@michal26 no o znacznie lepiej by się oglądało....znacznie lepsze wymiany by były :d

0

Wgl w siatkówce plażowej czemu nie się nie gra po 6 zawodniczek? :P

0

@DaPidejpi to jest epickie doświadczenie

1

@PatrychoO teraz na TVP sport

5

Siatkówka plażowa kobiet z komentarzem Laskowskiego? No może być fajnie xd

2

@Wossi61FCB ale to chyba zyczeniowo napisałeś a nie tak jak to widzisz

0

@Worny Lenglet piękna wybronił Isac

0

Wiadomo o której Francja USA?

0

@Zawsze_Wierny yyyy gość z Kurkiem pociągnęli aż do tir breaka.

4

Jezu już nie przesadzajmy z tym Drzyzga. Ludzie go tu traktujecie jakby był głównym winowajcą, a to nie jego wina, że oprócz Kurka i Leona nikt nie kończył. Śliwka na pojedynczym bloku miał problem. Drzyzga oprócz Bruno, Gianelli, Marouf i Toniutti to najlepszy rozgrywający świata. A warto nadmienić że ma najlepszą zagrywkę z nich wszystkich

2

Bardzo dobrze, że taki mecz się przydarzyl jako pierwszy. Nic się nie stało, a mecz pokazał, że Kurek i Leon są w formie a to tylko może cieszyć

0

Śliwka przez dwa mecze nie powinien się pojawiać na boisku. Katastrofa!!

0

Semeniuk na Wagnera grał słabo, ale dziś od 3seta powinien się pojawić. Śliwka nie istnieje

1

@MarioVeB! No a nie? Od ponad dekady zawsze jedziemy jako jeden z faworytów

0

Mecz w półfinale MS z USA, Szalpuk nic nie kończył, podobna sytuacja teraz z Sliwja

0

@clyde tiaaaa, poza Bruno, Toniutti i Gianelli nie ma lepszego. Nawet Christenson nie jest lepszy

1

Semeniuk na 4seta, Śliwka nic prawie niestety nie kończy

0

@Norkusik przed meczem było wideo gdzie na rozgrzew Ce zachowywał się jakby miał kontuzję

0

Alekna jaki spokojny po tym co "odwalał" w LN

0

Obyśmy wygrali ten mecz. Ale bardzo dobra gra Irańczyków, fajny mecz na otwarcie by chłopaki się nie poczuli za oewnie

1

@Piernik Iran jest bez wątpienia top 8 drużyn na świecie,

0

Ale narazie Zatorski Top

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?