0

@Kubix93 top5 jest i już bez przesady.

2

A Drzyzga to nie może środkiem grać?

0

@hermesnl znaczy z Leonem znacznie spada poziom przyjęcia. Ale sugerując, że przez niego gramy słabo to jednak duża przesada

2

@barcelonaLM obecnie nie ma, ale tak ogólnie to chyba najbliżej to Giba

0

Ależ padła zagrywka nagle

1

@michal26 ja bym chyba najbardziej chciał Rosję, wyłączy się Mikhaylov i zagrożenie spada o 50%, dodatkowo z nasz zagrywką ich przyjmujący mieliby olbrzymy problem

2

Oglądam siatkówkę reprezentacyjną od 2007r, a klubowej co sezon obejrzę jakieś 20-30 meczy i mam wrażenie, że strasznie spadł poziom rozgrywających i nie mówię tu tylko o Fabianie. Toniutti, niby tak chwalony przez wszystkie, a np w finale LM Semeniuk i Śliwka mega dużo piłek dostawali za plecy. Do Zagumny czy chociaż Grankin to obecnie żaden rozgrywający nie na podjazdu

6

Kurek w formie chyba to mega cieszy. To jest chyba najważniejsza informacja. Kaczmarek jednak to nie ta sama półka, a w IO czy MS nie da się wygrać bez klasowego atakującego typu Kurek, Wallace czy Mikhaylov

0

@kamiVeB oprócz meczu z Serbia to trzeba przyznać że Leon był pod formą

2

Ten brak przerw technicznych to jest zajebisty. To samo było w LM i się znacznie bardziej ogląda

0

Wgl apropo siatkówki myślicie że Argentyna moze powalczyć o awans w drugiej grupie, niby nikt im nie daje szans, ale jak USA będzie grała jak na LN to może być ciekawie

3

@wojopancer oglądam na Eurosport, ale co złego powiedział mówiąc że idziemy po złoto? Taka jest prawda i każdy tego oczekuje. Ja np po srebrnym medalu czułbym niedosyt, a brązowy to uznałbym za porażkę

0

@zadafcb oglądam to studio i wgl nie mogłem poznać Wojtasxka. Na boisku całkowicie inaczej wygląda :P

0

@meteo100 no może i jest, ale nie wiem czy lepiej oglądać głównych faworytów do złota czy wyścig kolarski gdzie do końca jeszcze 180km....rozumiem przełączyć na nich gdyby zostało 15km ale nie tyle

2

Serio Brazylia vs Tunezja w siatkówce nigdzie nie ma? Czyli jednego z dwóch głównych kandydatów do złota??? Co za debile w Eurosport i TVP

1

@Yosemite Henry top 7zawodnikow w XXI,.dałbym spokojnie top5 ale boje się komentarzy xd

11

Komentarz usunięty

0

@marcin000019 też to chcialem napisać ale bałem się, że wyjdę na takiego co się smieje z czyjejś kontuzji :D

2

@KimBassinger1 chlop ma 18 lat ludzie....dla niego kazdy mecz na kazdym turnieju to ogromne doświadczenie. Niech gra czym więcej. Jedyne co to szkoda by było gdyby kontuzji doznał, ale kontuzje to mozna dostać idąc po schodach.

1

@MesQueUnClub96 Kane jako piłkarz jest znacznie lepszy, ale Lewandowski jest lepszym napastnikiem to znaczy lepsze ustawienie w polu karnym i skutecznośc. Jeśli chodzo o rozegranie, podania, pressing to Kane znacznie lepszy

0

polecacie bardziej telefon na kartę czy na abonament i dlaczego?

1

@escarabajo mld opóźnione przez pogode

1

Działają Wam polsaty sport? Bo ja mam te kolorowe paski na każdym :/

0

@Criss18Barca Morawiecki miała rację że piłkarze będą woleli do Polski jechać niż do Madrytu czy Barcelony

2

@Jakchcesz dla mnie grał beznadziejnie

1

@kamilop sam wie że grał beznadziejnie to chyba nie jest na tyle głupi by nie wiedzieć że chcą się go pozbyc

1

0

@Yosemite przecież ta asysta to jest top3 asyst ostatnich 5lat...jakiś kosmos

1

@Colon do Barcy go

0

@DaPidejpi Sprzedanie gościa który sikał pod ministrem sprawiedliwości

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?