FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@BarcaInfo z takimi orłami to i by Xavi i Iniesta mieli słabe staty
0
@DonMatteo901 paczul to ziomal
0
@Phoenixx jak możesz to zerknij na pw by tu juz nie spamowac, z góry dzieki :D
0
@Phoenixx znaczy no mam licencjat i pracuje od 09.09.2019. Czyli dobrze rozumiem, że skoro pracuje tam od początku tego roku to przypada mi normalnie 26dni?
0
@paweldunajecfcb życze by Ci nie weszlo, bo wtedy jest szansa na awans Norwegii....Danii znaczy się
0
mam pytanie chyba takie z kodeksu pracy: normalnie urlopu przysługuje 20 dni, chyba że się przepracuje te 10lat to wtedy jest 28 jeżeli dobrze pamiętam. Jeżeli 10 lat mija mi równo 09.09 tego roku to ile dni przypada? za te 3msc do końca roku nabija się np dodatkowo jakiś dzień lub dwa?
9
@Krokiet Ronald? Top
2
@Rewolucja123 odejście Greizmanna to najlepsze co może zrobić Laporta
1
@damianex10 Doncic kolejny dzień w biurze
0
@Kapsel12 dopóki Fati nie będzie w pełni zdrow.
0
@tomek8756 ale dla mnie to też idiotyzm. Ludzie przez to mają opóźnienie w pociągu. Nie miał siły żyć w tym świecie to mógł chociaż nie utrudniać innym
0
@marcin62 ale problem jest taki że nie zaczął lepiej pogrywać. Jeden gol nie zmienia tego. Wchodził przy różnych wynikach, a jeżeli nie umie grać gdy potrzeba gonić wyniku to tym bardziej trzeba się go pozbyć. Po co gość bez psychy?
3
Ja to jestem pewien, że on nawet w Wilkach nie będzie błyszczał, a przypuszczam, że nawet nie będzie miał podstawowej 11. Gość dostawał u nas wiele szans, przez kilkanaście kolejek z rzędu wchodził na boisko na 20min i za każdym razem piłki nie umiał przyjąć. Straty na własnej połowie. Nic nie wnosił. Szkoda że go nie sprzedali
5
@FanKFC ja bym dodał jeszcze mimo wszystko Albę, jakoś nie było wielu wybitnych LO w Barcelonie więc może delikatnie naciągane ale ja bym dodal
3
Czemu go od razu nie sprzedali? Nic z niego nie będzie a hajsik by się sprzydal
0
@Criss18Barca jeżeli w siatkówce nie dojdziemy do finału, nie ważne czy trafimy w półfinale i ćwierćfinale na Rosję, Włochy czy USA to dla mnie będzie katastrofa
6
Ten Tabarez to on ledwo co stoi na własnych nogach. On wygląda tak jakby każdy dzień miał być jego ostatnim
0
@koziar zazdroszczę bujania w obłokach xd pozdrawiam i elo
0
@koziar serio gościu twierdzisz, że Messi nie miał nic wspólnego z układaniem składu?
0
@koziar na dwoje babka wróżyła. Niby Messi chce/chciał odejść bo nie mamy sportowego projektu, które daje szansę na LM, ale to dlatego grał Vidal, Suarez, Roberto, Busquets, Pique czy Alba nawet gdy byli bez formy bo są jego Amigo. To dla niego ściągnięto teraz Aguero, który od 2lat zagrał z 15meczy tylko po to by go zadowolić.
0
@Gonzo349 to ja jednak im życzę przegranej w finale xd
1
@Serek pływanie Phelps
0
@Uukasz_93 Francja ma większy potencjał a teraz gdzie są? Atak to nie wszystko
0
Ale trzeba przyznać, że United teraz moze wkoncu powalczyć o mistrza. Nie jestem ich fanem, ale transfer Sancho to chyba to brakujące ogniwo.
0
@Cvzx No nie
1
@Yosemite super skład, oby Sancho pokazał jak się gra
8
Stadion w Baku, komentarz Szpakowski Juskowiak, Finlandia vs Czechy, sędzia Felix Brych....jakie to by było połączenie meczu na Euro. Ogladaloby sie
5
Czy tylko ja mam gdzieś króla strzelców i może go zdobyć nawet Ronaldo?
0
@Stoiczkow znaczy czasami to nie. Czasami to on powie prawdę lub poprawnie
1
Wiem, że jeszcze 45min ale jestem pewny awansu Duńczyków lub Norwegów i na moje będą faworytem w półfinale