0

Więcej czy gdzieś w Krakowie można kupić energetyka od WK dzik?

0

@Bobo25 no wlasnie dobrze to robil, po drugiej stronie był ofensywny Alba to PO musiał byc delikatnie z tyłu.

1

@AmigoBlancos za ile on wgl poszedl?

0

@escarabajo triple dooble Doncica pewniak, chyba, ze do polowy zrobi marmolade z naszych i Słowency będą mieli 30pkt przewagi

6

@Hubertusk wymienić jednego z najszybszych piłkarzy swiata na wahadle, gdzie tempo jest chyba szczególnie wazne, na Roberto? Bartomeu czy to Ty?

0

@Encore mi się wydaje, ze w City to zły przykład. Fakt, siedzi na lawce, ale sezon temu on jako jedyny trzymał formę. Ja bym to traktował jako zwykła obnizka forma

2

no i Suns w finale NBA. Przed sezonem chyba nawet oni w to nie wierzyli, a co lepsze nieważne kto będzie ich rywalem na moje będą faworytami. Bucks bez Giannisa (a nawet jak będzie grał to możę wyglądać jak Harden po kontuzji), Young też problemy zdrowotne. Jak nie teraz to nigdy

0

@bartekvisca ja stawiam na drugi tydzień wrzesnia

7

@tbas trzeba być debilem by skakac pod pociąg. Jak chce popełnić samobójstwo to niech skoczy z dachu i tyle....nikt nie będzie cierpiał, a tak to cały pociąg w du***

1

@MaTt_BarcaFan tym bardziej, że jest błąd np w 2004r

0

Jak myślicie na tej stronie jest więcej fanów Barcelony czy Messiego? Bo tych ciągłych wpisach o ZP to chyba więcej ma gdzieś wyniki Barcelony byleby tylko Messi wygrał ZP

0

@matirix20 no wiesz, takie odwieczne pytanie który lepszy Iniesta vs Xavi, ale ja jakoś zawsze wolałem Iniesta, może dlatego że był jednak trochę wyżej ustawiony

0

@Criss18Barca ciekawe ile Wenta był u ręcznych. Myślę, że koło 10lat mógł się zakręcić

0

@matirix20 Iniesta albo Henry

0

@Criss18Barca tylko za Szaranem jest teraz Babiarz który nie umie nazwisk skoczków. W futbolu Szpakowski już dawno ustępuje Laskowskiemu, Wolski, Borem czy Twaro

2

A ktoś tu dziś pisał że Sterling to taki drugi Dembele xd to chciałbym widzieć takiego Dembele u nas

0

@sebasek99 no chyba nie.

0

@sebasek99 4-4-2, a nie formacja z 5obroncamj i dwoma defensywnimy pomocnikami, gdzie obie drużyny nie chcą atakować

6

Też nie jesteście rozczarowani tym meczem? Niby wielki klasyk, wielcy piłkarze ale....spodziewałem się takiego meczu. Jeden gol max.

1

@Kz1234 Hazard w prime. W Chelsea umiał rozmontować obronę jak Messi czy Neymar

0

@IbrahimAfellay 11km to nie tak dużo

0

@PatrykBarca Messi się wysypał odpadają z LM i przegrywając La Liga

3

Oo i taka Hiszpania vs Dania w finale i by się meczyk oglądało :D wtedy nawet komentarz Szpaka by mi nie przeszkadzał

0

@dariooo Pedri dziś znacznie lepszy niż Koke

3

@MesQueUnClub96 i powinien mieć asystę ale Kokę nie umie strzelać

3

Komentatorzy się podniecają Kokę, a przecież Pedri gra znacznie lepiej.

0

@Vebrol 100%racji.

0

@Encore Lube? Tam byle kto nie gra więc może coś jednak w nim zostało :P

0

@Encore no nie będę ściemniał, nie widziałem żadnego meczu Zaytseva chyba w tym sezonie, ale no pamiętam, że w formie to obok Mikhaylov, Grozera i Kurka to Top

1

@Encore czy ja wiem, Zaytsev i Juantorena będą mieli swój dzień i obaj są w stanie zdobyć po 5asow w secie :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?