0

@Senyer tak go złożą ze dostanie karnego z dupy

8

@barcelonaLM ten Campbell w Kostaryce co robił wiatr z każdego

0

@Kurkmen FIFA nie pozwoli na porażkę Anglików.

0

@Cyzix nie było nigdzie karnego. Tu jest żółta za symuluje dla sterlinga

6

Wgl po co finał rozgrywać skoro wszystko jest pod Anglię robione? Nawet jak Włosi strzela 5goli to 4nie zostaną uznane, a Anglicy dostaną 7karnych i gola ze spalonego....jebać var i Fifę

1

@DonMatteo901 wczoraj w sumie też Lucho go zjadł

1

Za chwilę zamiast Vestergaard będzie mówił WezCiego

3

Minęło 97sekund od kiedy ostatni raz wspomniał o tym "ewidentnym" karnym

5

Braitwhite to jest dramatyczny....do polskiej ligi by go nie wzięli po takim meczu

0

Borek teraz przez 15min będzie gadał o tym karnym?? I to jeszcze o słusznej decyzji

2

Kazek jest pijany chyba.....spalony gdzie 5dunczykow we własnym polu karnym xd debil

0

@QuentinTarantino co??? Jóźwiak grał lepiej na euro niż on na tym meczu

0

Vestergaard czy jak on tam się nazywa to fajne pilnuje tego spalonego xd

0

Walker to kozak, strasznie niedoceniany

1

tak z ciekawości włączyłem sobie na smianie tvp i wiadomości tam na 3min.... nie znam się wgl na polityce, nie wiem co kto za kim po co itp. Ale to jest nie smaczne nawet. Z tego Tuska to robią gorszego niz Hitlera czy Stalina, a PIS to najlepsze co spotkało świat od narodzin Chrystusa

0

Federer xd nawet śmiesznie to wyglądało

1

no i zaczynamy zabawe od nowa w tym secie

0

przełamanie brawo

1

@VirtuoZ ugrany set to będzie dla mnie sukces. pierwszy set Hurkacz moze wyjść zdenerwowany i nie zdziwie się jak będzie szybkie 6-1

1

@neeed wpisywane w dzień zalozenia konta.....potem mi sie nie chcialo zmieniac :D

3

ale tu będzie ból dupy jak Argentyna przegra :D większy po 8-2 czy 4-0 na Anfield...vamos Brazylia

0

@Gosciuu jak były setny i hejt park i urodziny Pana z Dębicy ustawili się z Parisem, ez pojawi się na streamie 24h :D oby oby

39

@Esteban_ rozwalił taktycznie Włochów. Torres i Oyarzabal to byli parodyści, wielka szkoda Lucho

0

@Encore no nie wygląda to jakoś mega dobrze

2

Jakby ktoś rok temu powiedział, że tylko Fati będzie brakującym elementem Hiszpanii do złota na Euro to bym nie uwierzył. Na moje tylko tego im zabrakło, Ansu pomimo wielu umiał wykorzystać okazje jakie miał, umiał zrobić to co Torres czy Oyarzabal robili na poziomie orlika w 10tysiecznej wiosce w Polsce.

0

@Encore Laporte jedyny poważnym kandydat do tej nagrody. Olmo gdyby nie zmarnował karnego też mógłby się liczyć

5

Chiellini już rozwala Labe na rzucaniu monetą. Alba psycha sitting

0

Krychowiak na tym turnieju to normalnie lepiej grał niż Thiago xd

0

Może na finał Lucho powoła Moriba za Thiago?

2

Ale Ci co narzekali na Laporte że słaby itp....dzis kozak. Genialny występ

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?