0

@Cvzx dla Polaka to nie ma znaczenia. Kto bywa GL w polskim sztabie wpadł na pomysł by go ewentualnie presowac.

61

@Aqualitek jakby to Messi zrobił: ale to jest chłopak, popiera sportowy tryb życia czynami a nie zdjeciami jak Krystyna, patrz i ucz się Ronaldo.....xd żałosne jest tu ciągle to wciskanie jemu

0

@Homeopata8989 zdecydowanie tak. Nikt chyba nie ma cienia wątpliwości co do tego

1

@Objectivo ja bym chyba jednak postawił na Luke.

0

@Objectivo jeśli mówimy o tych co zostało w Play off to tak, ale z tych co juz nie grają to bym się nie zgodzil

1

@Encore nawet bez Irvinga z tyloma kontuzjami u innych drużyn byliby raczej pewnie mistrza. Bucks są przerażająco słabi

0

@Criss18Barca ja uważam, że z Hiszpania opaskę kapitana powinien mieć Puchacz skoro on poszedł jako pierwszy po tej kompromitacji do mediów, a nie piz****ka gwiazdeczka

1

@Encore szkoda że się nie dowiemy ile meczy by opuścili gdyby w Rockets normalnie przetrenować presezon.

0

@mr Barca no kiedy ostatni raz kogoś okiwał? To jest jakiś mityczna legenda xd on jak rywal stoi 3m od niego to przegra kiwke z wiatrem

1

Ale trzeba przyznać, że poziom piłki w Europie bardzo się zbliżył. Albo po prostu słabsze drużyny mają taki pokład materiałów do analizy, albo wybieganie się zwiększyły ale przypuszczam że 15lat temu Portugalia by Węgrów ograła 4-0. Teraz oprócz Litwy, San Marino czy innej Polski to każdy może wygrać z kazdym

8

Ciekawi mnie ewentualny pojedynek Semedo vs Dembele. Jeden nie umie dryblować, drugi nie umie bronić....

0

@nitey w 2016 miał fatalna kadrę. W sensie no dobra, ale na turnieju było kilka mocniejszych

1

@Nazio87 Schick top

0

@Barca_bwo to przestałeś oglądać piłkę jakieś 7lat temu. Bo on miał tylko 2seozny gdzie grał brutalnie

9

Iwański się bardziej podnieca Ronaldo niż Szpaku Lewym

0

@Barca_bwo to znaczy z jaką głową?

0

Nowakowski na tej LN jest zdecydowanie najgorszym środkowym. Szkoda że dla Heynena to pewniak na wyjazd

0

@Kacper1432 no ale chłop ma trochę racji. Musi mieć patelnię by strzelić, w kadrze sam z niczego to może z 5 goli zdobyl

0

@D10SLEO a może to nie fart tylko umiejętności??? La Rambla zawsze zadziwia....

0

@Encore z Brazylią mógł taki skład zagrać :P

0

@Encore no jakby nie powołał Semeniuka to znaczy że w kadrach to nie tylko piłce mamy goscia trochę dziwnego :P

0

@DaPidejpi lukaku na kapitanie to była dobra opcja

0

@Encore nie no, bez Bieńka i Semeniuka to tej kadry nikt sobie nie wyobraża. Dwóch najlepsi na swoich pocyzjach (Leon to inna liga)

0

Beznema z tego sezonu czy Griezmann z najlepszego sezonu w Atletico?

1

@AntekGriezmann 0-0 ewentualnie 1-0. W takich meczach zazwyczaj jest mało bramek

0

@Boogmacher ja jakoś przed Euro 2016, mundialu w 2018 w nich wgl nie wierzyłem, ale teraz jakoś mam wrażenie że półfinał zrobią. Enrique wybrał gości którzy są bardzo neutralni taktycznie. Jak będą musieli bronić to będą, jak przycisnąć to przycisną (dziś mecz otwarcia więc nie chcieli za wszelką cenę atakować)

0

La Rambla narzeka na Pedri? To bang dwa cudowne piłeczki do Alby

1

@chavez mi się wydaje, że teraz już nie ma głupich i teraz ewentualnie ktoś może marzyć o zdobyciu chociaż jednego punktu

3

@DonMatteo901 nic nie grała to nasza reprezentacja. Słowacja nie musiała grać nawet na 80% swoich możliwości by wygrać ten mecz

5

Morata vs Szczęsny....ale to będzie pojedynek xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?