0

@michal26 no Kaczmarek w dobrymi rywalami prawie wgl nie kończy. Ma zagrywkę, blok i czasami odbierze ale w samym ataku jest słaby i chyba nie powiesz że kończy ważne pilki

0

@BoreekxD Nie no, wczoraj to i ja z 185cm wzrostu pewnie bym nie wyglądał tragicznie :P

1

@Bykunn ja bardziej się martwię o atak. Drzyzga ma zajebisty blok i zagrywkę, a rozegranie aż tak tragiczne nie jest. W ataku jak Kurek będzie miał wąchania formy to jesteśmy głęboko w d***. Kaczmarek i Muzaj są po prostu słabi, kończą 2pilki na 30

2

Heynen na przyjęciu ma taki problem jak Del Bosque w pomocnikach w 2010r.

0

@mat32 będzie śmieszne gdy pojedzie Śliwka a Semeniuk nie.

1

Ten Anderson to akurat na nas musiał wyjść ciul jeden? Xd dobrze że na przyjęcie to może go szybko zagrywka zdejmą

0

@Homeopata8989 jednak chyba bez Erica. Tak przynajmniej ja bym robił

2

@lucas/catalan one wild angel :D finiszer musi kończyć akcje a to jedyny którego nikt nigdy nie odkopal

0

@tristan87 Polska vs Hiszpania z komentarzem Wolskiego byłoby cudnie. A tymczasem bedzie Raul Torres i Silva biegał u Szpakowskiego

4

@tristan87 no to znając Abramowicza to w listopadzie poleci

0

@kewin wg mnie będzie grał w turnieju finałowym o ile się zakwalifikujemy, ale w LN raczej nie

0

@Kusco15 Zion przez swoje warunki wg mnie pogra jescze 5lat na top poziomie (ale najlepszy nie będzie), a potem będzie łapał kontuzje

3

@Barcakolcz Doncic i Tatum będa dominować ligę. W dalszym szeregu Young i Ball. Ale Luka i Tatum odjada potęznie wg mnie

0

@MateuszJrk oszczędzany przed IO i Heynen musi wybrać pozostałych przyjmujących. Leon pewnie zagra jeszcze z Brazylia, Francja i Rosja

0

@Rewolucja123 szkoda że w tym ataku jest 4 piłkarzy którzy powinni odejść

4

@daniel32778 no nie ten sam, Walker jest lepszy. Arnold jest strasznie przereklamowany

0

@Xxxbarca4ever nie panikował grając przeciwko Ngapeth, Leal, Lucarelli czy Nimirowi w Zaksie to na IO też nie spanikuje. Pomimo że to inna miara

0

@adi7adi8 Ale Leon to wszystko nadrobi. Ja osobiście bardzo bym chciał by taka dwójka była na przyjęciu. Najlepsze ustawienie na ten moment wg mnie

0

@adi7adi8 kto Ci takich głupot na opowiadał? :P Zresztą Semeniuk ma bardzo dobre przyjęcie

1

@michal26 ja się boje, że nie pojedzie Semeniuk. Heynen lubi się przyzwyczaić do nazwisk. A Semeniuk to powinien grać w podstawowej 6 z Leonem

1

@Encore z drugiej strony Muzaj to takie dziecko Heynena, nikt w nim nic nie widzi oprócz niego

0

@Encore niestety raczej tak, chociaż wybór między nim a Muzaj to jak dżuma a korona

2

Kaczmarek w ataku na najgorszy zespół w turnieju- Australia. Ciekawe czy chociaż z nimi będzie coś kończył

2

Oglądam Brazylia vs Francja....zero kiwek, piłki na końcówce seta do atakujących którzy kończą.... Takie małe nawiązanie do ostatniego meczu naszych :P

0

@Xxxbarca4ever na moje oprócz Brazylii i nas jest 4-5 drużyn które będą się bily o pozostałe miejsca. Serbia, Francja, Japonia mają szansę, Słowenia i Rosja trochę mniejsze

0

@Vebrol xd


0

@xXxshotaxXx Murphy i Black cale szczęście, że odeszli. Traktowali ich jak gówno a potrafią znacznie więcej niż te "gwiazdy" obecne. Strowman to taki typowy zawodnik WWE- słaby w ringu, na mocy też szału nie robi

0

@Rewolucja123 talent? Gość przez 4msc wchodził w każdym meczu, zagrał kilka meczy w podstawowej 11 i tylko w jednym! meczu zagrał dobrze. Z Betisem. Przypuszczam że nawet w wspomnianym Betisie nie miałby pewnego miejsca w składzie.

2

@Barcakolcz ja czytałem poezję Jasia Kapeli

0

@Encore wiadomo co z Paulem? Dziś jak schodził to wyglądał jakby miał płakać

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?