0

@Kamilos84 Drzyzga nr 1 nie jest, ale w top 5 jest. Dziwnie się utarło że jest slaby

0

Semeniuk vs Brazylia+ Kubiak i Wojtaszek 0-2

2

Ale jest plus takiego meczu. My z jednym Semeniukiem gramy punkt za punkt z najlepszym skladem Brazyli :P jakby miał jakiekolwiek wsparcie

0

Kaczmarek to ja nie wiem czy kiedyś skończył piłkę jak oba zespoły grające miały powyżej 20 punktów.

0

@mat32 oprócz Kamila brakuje wszystkiego niestety :P

0

Nie wiem czy to pomysł Heynena czy oni tak z bezradności ale jak masz Leala po drugiej stronie to walisz w niego zagrywki a u nas 95% w libero i Lucarelli

1

Dziś oprócz Semeniuka i Kochanowskiego (mało co ma piłek) każdy jest fatalny.

0

Nowakowski dziś również do zmiany. Skacze niepotrzebnie do każdego bloku, gdy Leal czy Lucarelli atakuje zza pleców czy z 7m

1

Na ostatnie 15pilem z 11 poszło do Semeniuka....tyle to by i Wlazły nie kończył. Bez niego byliśmy jeszcze bardziej w d*** w tym meczu

0

Serwujemy dobrze, odrzucamy Brazylijczyków a potem trochę jak dzieci. Kubiak out.

0

@Image oj zdziwisz się jeszcze :P

0

Bez bloku to można wygrać z Australią. A nie z drugą najlepsza drużyną na świecie :P

0

@Ojciec5tkidzieci w pierwszym secie pokazał to doświadczenie w jednej akcji :P Bieniek i Kochanowski muszą grać jeżeli bierzemy pod uwagę formę

0

@Ojciec5tkidzieci przyjęcie zgoda, ale na środku musi grać Bieniek.

0

Ale fatalnie grany. Zero obrony, zero bloku

0

Wojtaszek tak z 3/4pilki obronił że nie dało rady nic z tego zrobić. Oby Zatorski był zdrowy.

0

Ale dziś będzie relacja tu. Tenis, siatkówka, euro i coś ktoś pisał o żużlu. Brakuje tylko kosza

0

@adi7adi8 Kaczmarek? No to lipa xd

0

@kamilomes123 ciężko określić bo nie wiadomo kogo zaliczyć do najsilniejszej szóstki xd Kurek, Kubiak, Drzyzga, Semeniuk, Nowakowski i chyba Kochanowski. Także mocny, ale bez Leona to na pewno nie najlepszy :P

1

@Deviler skróty wszystkich, ale całe to mysle, że tyko od cwiercfinałów, no chyba, że w 1/8 będa wszystkie ciekawe

0

@kamilop jakby Juve się zgodził to by byli jeszcze "lepsi" niż Bartek :D

0

@Tomek54321 tak, co mecz w LN co mecz grają inne składu u nas i dzis obaj mają wolne. Kurek jutro gra zapewne bo dziś i wczoraj wolne

0

@Cobra303 najmocniejsza również.

3

@Adek02 siatkówka zdecydowanie.

0

@Yosemite donnarumma nie może stracić gola. Fantasy xd

1

@escarabajo Francja bez Ngapetha jest jak Rosja bez Mikhaylova, traci połowę jakości

1

@NaFazieHitman kolego z piłką nożną Ci się pomylilo :P

0

@Encore jak nie będzie Nimira to pewnie 18 punktów nie przekroczą w kazdym z setów :P

2

ale Francja jedzie Slowenie. Oni mają na nas jakis patent chyba :P

0

@DwayNee Jak jest Lewandowski to tym bardziej jakiś Wlazły powinien być.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?