FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kamilos84 Drzyzga nr 1 nie jest, ale w top 5 jest. Dziwnie się utarło że jest slaby
0
Semeniuk vs Brazylia+ Kubiak i Wojtaszek 0-2
2
Ale jest plus takiego meczu. My z jednym Semeniukiem gramy punkt za punkt z najlepszym skladem Brazyli :P jakby miał jakiekolwiek wsparcie
0
Kaczmarek to ja nie wiem czy kiedyś skończył piłkę jak oba zespoły grające miały powyżej 20 punktów.
0
@mat32 oprócz Kamila brakuje wszystkiego niestety :P
0
Nie wiem czy to pomysł Heynena czy oni tak z bezradności ale jak masz Leala po drugiej stronie to walisz w niego zagrywki a u nas 95% w libero i Lucarelli
1
Dziś oprócz Semeniuka i Kochanowskiego (mało co ma piłek) każdy jest fatalny.
0
Nowakowski dziś również do zmiany. Skacze niepotrzebnie do każdego bloku, gdy Leal czy Lucarelli atakuje zza pleców czy z 7m
1
Na ostatnie 15pilem z 11 poszło do Semeniuka....tyle to by i Wlazły nie kończył. Bez niego byliśmy jeszcze bardziej w d*** w tym meczu
0
Serwujemy dobrze, odrzucamy Brazylijczyków a potem trochę jak dzieci. Kubiak out.
0
@Image oj zdziwisz się jeszcze :P
0
Bez bloku to można wygrać z Australią. A nie z drugą najlepsza drużyną na świecie :P
0
@Ojciec5tkidzieci w pierwszym secie pokazał to doświadczenie w jednej akcji :P Bieniek i Kochanowski muszą grać jeżeli bierzemy pod uwagę formę
0
@Ojciec5tkidzieci przyjęcie zgoda, ale na środku musi grać Bieniek.
0
Ale fatalnie grany. Zero obrony, zero bloku
0
Wojtaszek tak z 3/4pilki obronił że nie dało rady nic z tego zrobić. Oby Zatorski był zdrowy.
0
Ale dziś będzie relacja tu. Tenis, siatkówka, euro i coś ktoś pisał o żużlu. Brakuje tylko kosza
0
@adi7adi8 Kaczmarek? No to lipa xd
0
@kamilomes123 ciężko określić bo nie wiadomo kogo zaliczyć do najsilniejszej szóstki xd Kurek, Kubiak, Drzyzga, Semeniuk, Nowakowski i chyba Kochanowski. Także mocny, ale bez Leona to na pewno nie najlepszy :P
1
@Deviler skróty wszystkich, ale całe to mysle, że tyko od cwiercfinałów, no chyba, że w 1/8 będa wszystkie ciekawe
0
@kamilop jakby Juve się zgodził to by byli jeszcze "lepsi" niż Bartek :D
0
@Tomek54321 tak, co mecz w LN co mecz grają inne składu u nas i dzis obaj mają wolne. Kurek jutro gra zapewne bo dziś i wczoraj wolne
0
@Cobra303 najmocniejsza również.
3
@Adek02 siatkówka zdecydowanie.
0
@Yosemite donnarumma nie może stracić gola. Fantasy xd
1
@escarabajo Francja bez Ngapetha jest jak Rosja bez Mikhaylova, traci połowę jakości
1
@NaFazieHitman kolego z piłką nożną Ci się pomylilo :P
0
@Encore jak nie będzie Nimira to pewnie 18 punktów nie przekroczą w kazdym z setów :P
2
ale Francja jedzie Slowenie. Oni mają na nas jakis patent chyba :P
0
@DwayNee Jak jest Lewandowski to tym bardziej jakiś Wlazły powinien być.