FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
12
@PatriBarca mysle, ze to oczywiste tylko nie ma debila, który go kupi
0
@Rewolucja123 no nie wiadomo, ale prędzej to sobie wyobrazam niż to, że Trincao odpali. Absolutnie się nie zgadzam z tym, że miał jakiś dobry okres u nas. Dostawał szanse co mecz do lutego i miał jeden dobry (aczkolwiek i tka nie jakis super) mecz. Wg mnie on w druzynie pokroju Sevilla/Villareal/RSSS nie grałby w podstawowej 11.
0
@Rewolucja123 wyobrazam sobie take coś: gramy np z RSSS i prowadzimy 1:0 w 70min. Wchodzi Adama; w 81min de Jong odbiera piłke, podaje do Messi, a ten wypuszcza prostopadłym podaniem Adama którego nikt nie dogoni i idzie sam na sam (tak wiem, skutecznosc to nie jego mocna strona)....Trincao pewnie dalej byłby przy Dest/Emerson
4
ja tam bym był bardzo zadowolony z wymiany Adama- Trincao. Trincao zagrał jeden mecz z Betisem, od września do stycznia wchodził co mecz i za każdym razem notował słabe wystepy. W tym sezonie było wiele meczy gdy była 70min i wygrywalismy jedna bramką. Masz do wyboru wpuścic Trincao, który już pokazał wiele strat na własnej połowie i zero z przodu, czy Adama który jak się rozpędzi na kontrę to żaden obrońca go nie dogoni.
4
Idealny wieczór dla fanów piłki. Grająca super widowiskowo Dania awansuje, a Finlandia grająca antyfutbol odpada, bo nie ma szans z takim bilansem wyjść z 3 miejsca
6
Borek ostatni mecz komentuje na tym euro chyba xd
1
Boże jaki karny z dupy. Francuski sędzia nieźle pomaga Ruskim. Najpierw brak ewidentnej drugiej żółtej kartki, a teraz karny całkowicie z niczego
0
@Lathspell spalony to spalony...
0
@Encore kiedyś? Nie przesadzaj, już chyba jest :p. Wkoncu zdobywca LM
0
@JohnnyBarca szkoda, dzban z zachowania. z Tatum, Beal, Green, Dame na spokojnie wygrają (plus Durant prawdopodobnie)
1
może i Drzyzga to nie jest top3 w kwestii samego rozegrania, ale w zagrywce jest najlepszy na świecie na swojej pozycji.
2
@taris ja to mam nadzieję, że wszyscy co piszą serio o tym transferze to tak na śmianie dla jaj piszą.
0
Boze nie ma nic gorszego niz mecz jakiegokolwiek sportu z jednostronnym komentarzem. Oglądam sobie Włochy vs Brazylia w siatkówke i jeden z komentatorów jest wręcz niemozliwy....
1
@zadafcb Simmons to zakała całej Filadelfii
1
@fart nigdy nie rozumiem tego napinania bo dunku xd
0
@zadafcb wg mnie nie. Po meczu nic nie było, aż nagle z dupy Twitter że odpada na jakiś czas. To musiało być już coś poważnego i już od dawna znane
0
George co nigdy nie grał w PO to jego, ale teraz gdy Leonard odpadł to wkoncu dowozi....akurat gdy kibicuje Suns
0
@Vebrol najlepszego na boisku to chyba znaleźli
1
Harden po meczu od razu zbiegł do szatni nie gratulując rywalom. Nie ma chyba bardziej znienawidzonego przeze koszykarza/ nawet chyba sportowca. Dzban jakich mało
1
@MesQueUnClub96 polecam poglosnic
2
Krytyka Zielińskiego bo nie podawał do napastników po kolejnym meczu. może wkoncu warto zwrócić uwagę że napastnicy są statycznie i stoją przy obrońcach i nie wychodzą na piłki?
5
Wgl to jest obrzydliwe by po takim meczu wychwalać Lewandowski....po takiej sytuacji co miał w pierwszej połowie to nagonka numer jeden
0
@kamiVeB twój Puig ma tyle i gra kupę
0
Ale fajne jest to, że każdy tu narzeka na Pedri, ale każdy trener (nawet Łucji który jest tu wychwalany) trzyma go cały czas na boisku. Pedri top
3
Iwański już orgazmu dostał czy czeka jeszcze na gola z karnego?
0
@AlexDark00 tak, wczoraj se z nim gadałem ale to jak gadanie ze ścianą. Nie polecam.
1
@AlexDark00 kontuzje to on ma głowy
3
@amanter xd. To Ty chyba innych skrzydłowych nie oglądasz
0
@amanter nie no, myślę że np w naszej kadrze jest z 15 gości co by mnie kiwnęlo....ale on? Xd bez jaj pewnie i Ciebie by nie przedryblował
0
@AlexDark00 ale szybki bieg to nie drybling....to niech zostanie sprinterem a nie pilkarzem