12

@PatriBarca mysle, ze to oczywiste tylko nie ma debila, który go kupi

0

@Rewolucja123 no nie wiadomo, ale prędzej to sobie wyobrazam niż to, że Trincao odpali. Absolutnie się nie zgadzam z tym, że miał jakiś dobry okres u nas. Dostawał szanse co mecz do lutego i miał jeden dobry (aczkolwiek i tka nie jakis super) mecz. Wg mnie on w druzynie pokroju Sevilla/Villareal/RSSS nie grałby w podstawowej 11.

0

@Rewolucja123 wyobrazam sobie take coś: gramy np z RSSS i prowadzimy 1:0 w 70min. Wchodzi Adama; w 81min de Jong odbiera piłke, podaje do Messi, a ten wypuszcza prostopadłym podaniem Adama którego nikt nie dogoni i idzie sam na sam (tak wiem, skutecznosc to nie jego mocna strona)....Trincao pewnie dalej byłby przy Dest/Emerson

4

ja tam bym był bardzo zadowolony z wymiany Adama- Trincao. Trincao zagrał jeden mecz z Betisem, od września do stycznia wchodził co mecz i za każdym razem notował słabe wystepy. W tym sezonie było wiele meczy gdy była 70min i wygrywalismy jedna bramką. Masz do wyboru wpuścic Trincao, który już pokazał wiele strat na własnej połowie i zero z przodu, czy Adama który jak się rozpędzi na kontrę to żaden obrońca go nie dogoni.

4

Idealny wieczór dla fanów piłki. Grająca super widowiskowo Dania awansuje, a Finlandia grająca antyfutbol odpada, bo nie ma szans z takim bilansem wyjść z 3 miejsca

6

Borek ostatni mecz komentuje na tym euro chyba xd

1

Boże jaki karny z dupy. Francuski sędzia nieźle pomaga Ruskim. Najpierw brak ewidentnej drugiej żółtej kartki, a teraz karny całkowicie z niczego

0

@Lathspell spalony to spalony...

0

@Encore kiedyś? Nie przesadzaj, już chyba jest :p. Wkoncu zdobywca LM

0

@JohnnyBarca szkoda, dzban z zachowania. z Tatum, Beal, Green, Dame na spokojnie wygrają (plus Durant prawdopodobnie)

1

może i Drzyzga to nie jest top3 w kwestii samego rozegrania, ale w zagrywce jest najlepszy na świecie na swojej pozycji.

2

@taris ja to mam nadzieję, że wszyscy co piszą serio o tym transferze to tak na śmianie dla jaj piszą.

0

Boze nie ma nic gorszego niz mecz jakiegokolwiek sportu z jednostronnym komentarzem. Oglądam sobie Włochy vs Brazylia w siatkówke i jeden z komentatorów jest wręcz niemozliwy....

1

@zadafcb Simmons to zakała całej Filadelfii

1

@fart nigdy nie rozumiem tego napinania bo dunku xd

0

@zadafcb wg mnie nie. Po meczu nic nie było, aż nagle z dupy Twitter że odpada na jakiś czas. To musiało być już coś poważnego i już od dawna znane

0

George co nigdy nie grał w PO to jego, ale teraz gdy Leonard odpadł to wkoncu dowozi....akurat gdy kibicuje Suns

0

@Vebrol najlepszego na boisku to chyba znaleźli

1

Harden po meczu od razu zbiegł do szatni nie gratulując rywalom. Nie ma chyba bardziej znienawidzonego przeze koszykarza/ nawet chyba sportowca. Dzban jakich mało

1

@MesQueUnClub96 polecam poglosnic

2

Krytyka Zielińskiego bo nie podawał do napastników po kolejnym meczu. może wkoncu warto zwrócić uwagę że napastnicy są statycznie i stoją przy obrońcach i nie wychodzą na piłki?

5

Wgl to jest obrzydliwe by po takim meczu wychwalać Lewandowski....po takiej sytuacji co miał w pierwszej połowie to nagonka numer jeden

0

@kamiVeB twój Puig ma tyle i gra kupę

0

Ale fajne jest to, że każdy tu narzeka na Pedri, ale każdy trener (nawet Łucji który jest tu wychwalany) trzyma go cały czas na boisku. Pedri top

3

Iwański już orgazmu dostał czy czeka jeszcze na gola z karnego?

0

@AlexDark00 tak, wczoraj se z nim gadałem ale to jak gadanie ze ścianą. Nie polecam.

1

@AlexDark00 kontuzje to on ma głowy

3

@amanter xd. To Ty chyba innych skrzydłowych nie oglądasz

0

@amanter nie no, myślę że np w naszej kadrze jest z 15 gości co by mnie kiwnęlo....ale on? Xd bez jaj pewnie i Ciebie by nie przedryblował

0

@AlexDark00 ale szybki bieg to nie drybling....to niech zostanie sprinterem a nie pilkarzem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?